Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, SG каза:

Конкретно за Десислава всичко е доста относително. Мисля си, че при нея публиката би награбила всичко, стига да е поднесено равномерно с останалото и да е в подходякия момент. А не както се получава или по-скоро не се получава след раждането. Твърде чалгарска стана. Вторник беше, например, е стойностна песен, в която си я има и онази ударност за дискотеките. Но, както съм казвал и преди, не е нищо открояващо се, което другите да не могат да направят. А и новия и глас гони доста фенове, според мен.

Гледай как беше с В друг живот, примерно- плюеха я, че е залязла, а тя изведнъж направи една от най-успешната балади в последните години. Защото там го имаше усещането за различната Десислава.

Иначе съм съгласен, че на изпълнители като нея и другите изброени им е по-трудно, именно по посочените от теб причини.

Няма лошо да е със собствен стил. Но сме в България. Ако иска успех понякога трябва да излиза извън рамките на обичайното за себе си. Яко ми е и Хулиган са удачен пример за това. Тук тези песни доста се плюеха като излязоха, а аз ги харесах и двете, защото са различни- както видяхме и публиката ги награби.

Тя и Глория е със свой стил. :D Но я виждаме къде е защото инатливо си държи на него. Изобщо в България само Лили Иванова може да е успешна и към днешна дата без да изоставя себе си в новите песни. Всъщност, и тя е имала доста експерименти преди в годините, тъй че навярно също не е подходящ пример.

В друг живот като излезе Деса беше спечелила брадъра млко првди това, гласа и беше на ниво, визията също. Но при Деса много се усеща като не се чувства добре и психически. На послефния концерт излезе една свита, плаха. Излъчването и става съвсем друго. Ако гледаш представянето и от 2014 и 2015 си е направо различна певица оъ представянето и през 2016 и 2018 на концертите на Планета. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Нали това казвам - че когато Джена изкара яка песен, публиката го оценява и я прави голям хит. Всичко й е топ на песента. Феновете й нямате право да се оплаквате, че публиката била еди-си-каква. Публиката си е същата и сега, и миналата година, когато Джена нажули два от монстърите на годината.

В случая е странно, че почти няма лош коментар за новата и песен, а гледанията са такива. Еми тъпо е... Яд ме е когато някви кючеци правят повече гледания от песни като "Вижте го, жени". 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, VulkoIsTheBest каза:

Цял живот да е все така! :happyppl:

Ми като гледам така се очертават нещата. 

После никой не се интересувал от Галена... Най-смешното е, че се подиграваха на мен и @Danger.че сме качвали кофти снимки на Преса, а сега се побъркват да ровят за такива на Галена. Така беше и миналата година с "Шефката" - рев, че броим гледания, сега броят на поразия. И това са хора които твърдяха, че някой ги копирал. :roll1:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, mitak_94 каза:

Май само аз чух момента, в който каза, че баладата ще е включена в поп фолк албума и. :D

Иначе за новата песен - да, но в същото време каза, че ще се опитат да направят клип, върху който хората да се замислят. Тоест, може да е танцувална, но да е с готин текст. :D Бих се изкефил на лигня като "Започваме на чисто", но за нея е по-добре да не пуска такова нещо, едва ли ще се получи. :D

Тя този албум го пуска от 2015... Аман... Изтърва момента. Трябваше 2016 да го пусне. 

Иначе има една балада Поискай от мен, с която щеше да стартира в Пайнер. Може би става дума за нея. 

Освен това преди 3 месеца говори за парпе от Драганински и дует с Анелия. Сега нищо такова не спомена... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ми като гледам така се очертават нещата. 

После никой не се интересувал от Галена... Най-смешното е, че се подиграваха на мен и  @danger че сме качвали кофти снимки на Преса, а сега се побъркват да ровят за такива на Галена. Така беше и миналата година с "Шефката" - рев, че броим гледания, сега броят на поразия. И това са хора които твърдяха, че някой ги копирал. :roll1:

 

Съдба им е да ни дишат прахта и гроздето все да им киселее. Оу, йеЯЯЯ! :derisive:

ПС: Тагнала си грешния Дейнджър. :roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, mitak_94 каза:

В случая е странно, че почти няма лош коментар за новата и песен, а гледанията са такива. Еми тъпо е... Яд ме е когато някви кючеци правят повече гледания от песни като "Вижте го, жени". 

Аранжиментът провали песента й. Трябваше да е само с мазната част и да ги няма тези барабани.😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Ми като гледам така се очертават нещата. 

После никой не се интересувал от Галена... Най-смешното е, че се подиграваха на мен и  @danger че сме качвали кофти снимки на Преса, а сега се побъркват да ровят за такива на Галена. Така беше и миналата година с "Шефката" - рев, че броим гледания, сега броят на поразия. И това са хора които твърдяха, че някой ги копирал. :roll1:

 

Миличка, не се побъркваме от търсене. Достатъчно е да намериш която и да било снимка, различа от такава в нейния профил. 

  • Like 2
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Миличка, не се побъркваме от търсене. Достатъчно е да намериш която и да било снимка, различа от такава в нейния профил. 

Абсолютно. Има цели страници посветени на фотошоп издънките на Галена и Андреа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Миличка, не се побъркваме от търсене. Достатъчно е да намериш която и да било снимка, различа от такава в нейния профил. 

Миличка, ти се разпозна в определението "сън не спят да търсят и обработват снимки на Галена с цел да я омаскарят ли"? Ммм, много ниско мнение имаш за себе си.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Съдба им е да ни дишат прахта и гроздето все да им киселее. Оу, йеЯЯЯ! :derisive:

ПС: Тагнала си грешния Дейнджър. :roll1:

:roll1::roll1:

Не знаех, че има и друг Дейнджър, сега видях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Stela @VulkoIsTheBest ще ви помоля да не се почва и днес с провокации и заяждания, същото ще помоля и другата страна която засега е кротка.

 

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Миличка, ти се разпозна в определението "сън не спят да търсят и обработват снимки на Галена с цел да я омаскарят ли"? Ммм, много ниско мнение имаш за себе си.

Вчера и днес аз постнах снимки, а чак сън да не спя, за да търся такива, няма как да се припозная, защото разбира се не е вярно. Целувки!

  • Like 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

@Stela @VulkoIsTheBest ще ви помоля да не се почва и днес с провокации и заяждания, същото ще помоля и другата страна която засега е кротка.

 

Е,няма как да отразяваме едно 

Така че споко.😜

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

@Stela @VulkoIsTheBest ще ви помоля да не се почва и днес с провокации и заяждания, същото ще помоля и другата страна която засега е кротка.

 

Не те видях да се молиш за спиране на провокациите, когато рофл ни наричаше незначителни и незабележими. Двуличен си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Ми като гледам така се очертават нещата. 

После никой не се интересувал от Галена... Най-смешното е, че се подиграваха на мен и  @danger че сме качвали кофти снимки на Преса, а сега се побъркват да ровят за такива на Галена. Така беше и миналата година с "Шефката" - рев, че броим гледания, сега броят на поразия. И това са хора които твърдяха, че някой ги копирал. :roll1:

 

За човек, който не се сещаше за нас, изглежда сякаш цяла вечер си ни сънувала, мило. 

Да, вие вкарахте тенденцията да се качват компроментиращи снимки в попфолк раздела. Нищо, че аз го правя от 2 години още. И вие вкарахте броенето на няколко клипа, въпреки, че аз го правя с Казваш, че ме обичаш и Не искам без теб много преди вас отново. И това може да се види в темата за Деса. Така, че оставям на мозъчето ти да помисли кой кого копира. 

А сега те слагам в игнорирани потребители да правиш компания на Кумчо Вълчо,та да не е самотен. Ти можеш да продължаваш да очакваш постовете ми с притаен дъх, понеже не се сещаш за мен и да реактваш като един послушен бот.

 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Вчера и днес аз постнах снимки, а чак сън да не спя, за да търся такива, няма как да се припозная, защото разбира се не е вярно. Целувки!

Нямаме предвид теб, спокооойноо! Ти си по-висшестоящ във всяко едно отношение.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, mitak_94 каза:

В случая е странно, че почти няма лош коментар за новата и песен, а гледанията са такива. Еми тъпо е... Яд ме е когато някви кючеци правят повече гледания от песни като "Вижте го, жени". 

Ми то няма лош коментар, ноп песента е мудна. Няма заряд, няма лесна фраза която да ти влезе. Затова е флоп, няма друга причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

@Stela @VulkoIsTheBest ще ви помоля да не се почва и днес с провокации и заяждания, същото ще помоля и другата страна която засега е кротка.

 

Я стига. Снощи двамата се спукаха да ни коментират - кой бил с пародия на живот, кой бил жалък и какво ли още не... сега се сети да правиш забележка при положение, че се води съвсем нормална дискусия и няма нищо общо с вчерашните им злобни коментари. Аз лично съм докладвала няколко поста в които ни обсъждат живота. 

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не те видях да се молиш за спиране на провокациите, когато рофл ни наричаше незначителни и незабележими. Двуличен си.

Screenshot-20191116-135544-Gallery.jpg

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

За човек, който не се сещаше за нас, изглежда сякаш цяла вечер си ни сънувала, мило. 

Да, вие вкарахте тенденцията да се качват компроментиращи снимки в попфолк раздела. Нищо, че аз го правя от 2 години още. И вие вкарахте броенето на няколко клипа, въпреки, че аз го правя с Казваш, че ме обичаш и Не искам без теб много преди вас отново. И това може да се види в темата за Деса. Така, че оставям на мозъчето ти да помисли кой кого копира. 

А сега те слагам в игнорирани потребители да правиш компания на Кумчо Вълчо,та да не е самотен. Ти можеш да продължаваш да очакваш постовете ми с притаен дъх, понеже не се сещаш за мен и да реактваш като един послушен бот.

 

 

 

Ама защо им отговаряш изобщо? Толкова смешно ми стана на твърдението,че нарочно съм уголемявал снимките,за да изглежда Галена по-зле,че даже не намерих смисъл да отговарям. Пък и си знаех,че само 1-2 кофти снимки на Галя ще ги накара пак да побеснеят,а нека се имат за умни щом се връзват на толкова лесни провокации.😁

Поздрави ги с този шеметен трак на Джен и не си го слагай.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера много се впечатлих, че "Ето ме" на Емилия, която никога не е била кой знае какъв хит, има 10 млн гледания. Ефект от тази година ли е или си ги има от много време?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Вчера много се впечатлих, че "Ето ме" на Емилия, която никога не е била кой знае какъв хит, има 10 млн гледания. Ефект от тази година ли е или си ги има от много време?

От поне 2 години ги има. И аз бях учуден, когато го видях. Покрай "Как да изтрезнея" ги направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...