Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Не е като селяците да не са правили подобен номер. На едни награди промениха историята на музиката, слагайки Камелия за Певица на 2002. Десислава още не се беше върнала в Пайнер. Камелия после ги иронизираше за това.

Абе щом могат да пуснат НЕ-ироничен пост как Пепа не просто продала няма и 10на бройки от фризбито си, и то в поне два тиража! Като нищо Класа ще е първия макси сингъл евър. И ще е с уникални продажби, поне 9 различни тиража от по макс 1 цеде всеки. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Информация от БАМП

Към 2019

Златен албум - 1000 бройки

Платинен албум - 2000 бройки

Мумифициран албум - под 10 бройки

Уродлив албум - 10-15 бройкии

Чумав албум - 15-20 бройки

 

  • Like 1
  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Защо им отговаряш изобщо? Тръгнал Кондьо да говори за досада когато миналата година не млъкнаха за Шефката.СМЯХ.

Когато фактите говорят и кондомите мълчат: когато се пише за Джена - минимум 10-15 страници,когато се появат двамата никой не го отразява и си водят сами диалог. Вече и във форума са каквито са в реалния живот-незабележими.

Да не гаворим пък за смешните опити да пускат шеги по образеца на ретро.Резултатът разбира се е като копираните клипове на Галена-евтино копие.

Добре, че бяхте двамата със Слави 2 години да ме забелязвате. Никой никога не ме е забелязвал и харесвал. Само вие двамата баламурници. :roll1::lol:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момчета изпокарахте се за селски уродливи пръчки, дето се ебът с мутрите. Сигурно всеки от вас си има куп по - важни проблеми, за да тръгнем да оправяме света нали :) Заебете ги, Галена, Свилена, Пепа, Петя, Пена, те са си добре. Харчат готови пари, чукат се, нарко яко и накрая една фотосесия колко са щастливи.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Добре, че бяхте двамата със Слави 2 години да ме забелязвате. Никой никога не ме е забелязвал и харесвал. Само вие двамата баламурници. :roll1::lol:

Сега видях и че пак се опитваш да ми извъртиш думите. Никъде не съм казал,че "Боже,прости" не е било никакъв хит. Казах,че не е било някакъв мегахит какъвто Петя се опитваше да го изкара.

Като цяло ти 

..и те оставям да си живееш в самота и тъга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Информация от БАМП

Към 2019

Златен албум - 1000 бройки

Платинен албум - 2000 бройки

Което ни грее точно как, драги, след като Кокошарник ЕООД Димитровград не са членове и могат да пишат и твърдят каквото си искат? 

И не съм мярнал да пишат за златен или платинени продажби на албум, а за изчерпани два тиража от неустановен, но клонящ към 10на бройки общо. Докато не изнесат някаква по-различна информация. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@xroflx9

Понеже и Стела обиждаш, че била незабележима и незначителна. Стела ръководи голям екип и милионер й е гласувал доверие за това. А ти как се забеляза в тоя живот? Изживявайки се като Васка в Инстаграм? Гледам, че плачкаш, че са махнали лайковете. Ауу, горкото "забележимо" Васи. :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Мумифициран албум - под 10 бройки

Уродлив албум - 10-15 бройкии

Чумав албум - 15-20 бройки

 

  Класен максисингъл - никой не му дремят точните бройки, класата си е Класа! 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" е събрал 2058 бройки EAS (еквивалентни албумни продажби), правейки го платинен албум в България. Еквивалентни албумни продажби ще рече стриймове, конвентирани в продажби.

Информация: Chartmasters

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

"Да гори в любов" е събрал 2058 бройки EAS (еквивалентни албумни продажби), правейки го платинен албум в България. Еквивалентни албумни продажби ще рече стриймове, конвентирани в продажби.

Информация: Chartmasters

 

А на Галена албумът "Кой" колко еквивалентни бла-бла има? :roll1:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

@xroflx9

Понеже и Стела обиждаш, че била незабележима и незначителна. Стела ръководи голям екип и милионер й е гласувал доверие за това. А ти как се забеляза в тоя живот? Изживявайки се като Васка в Инстаграм? Гледам, че плачкаш, че са махнали лайковете. Ауу, горкото "забележимо" Васи. :3fdb8960598fa63e:

Намали тревата,че отдавна съм те забелязал,че не разбираш кога някой говори с ирония и/или сарказъм.😁

Хората водещи големи екипи нямат време за Рама и още повече да се ровят за кофти снимки на чалгарки. Някой пак блъфира май.:3fdb8960598fa63e:

Отново не си научил точка 2.2 от правилата /мисля/ и пак ме наричаш Васка. Отиди и го научи,а аз през това време ще ти докладвам поста,за да си 1 точка по-близо до едномесечния бан. Целувки!!😘😘

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

"Да гори в любов" е събрал 2058 бройки EAS (еквивалентни албумни продажби), правейки го платинен албум в България. Еквивалентни албумни продажби ще рече стриймове, конвентирани в продажби.

Информация: Chartmasters

 

Гордееш се с 2000 бройки? Нали разбираш, че това е една супер незначителна цифра ... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

"Да гори в любов" е събрал 2058 бройки EAS (еквивалентни албумни продажби), правейки го платинен албум в България. Еквивалентни албумни продажби ще рече стриймове, конвентирани в продажби.

Информация: Chartmasters

Но не е платинен, защото Пайнер не участват в БАМП и съответно не могат да го обявят за такъв. 

Освен това, из стрийминг платформите Галя с 3 песни има повече гледания всички нови песни тая година от албума, тоест тия еквивалентни продажби са точно толкова измислени, колкото си му е реда. 

И това, че е събрал еквивалентни бройки не променя факта, че Пепа не е продала и 10 диска за двата тиража. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Дори Лили Иванова продава най-много по 15к бройки.

Ами Преса нали е Лили Иванова на чалгата - редно е поне 10 000 да продаде. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Дори Лили Иванова продава най-много по 15к бройки.

Какво общо има Лили Иванова, освен, че Преслава заприличва на нея в лице?

15К първо звучи по-добре и второ колкото и да ми е неприятна баба Лили, Преса има да яде още много хляб за да ги сравняваш.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Гордееш се с 2000 бройки? Нали разбираш, че това е една супер незначителна цифра ... 

Платиниума се смята спрямо населението на страната. В САЩ, където продажбите са най-високи с население над 320м, за плат се броят тези с 1м продажби, а ако продадеш 10 (което се случва почти никога) - диамант. 
 

Но за БГ не съм запознат колко се считат за много, честно казано, то никъде не се дава информация за тези неща, а би било много интересно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Дори Лили Иванова продава най-много по 15к бройки.

Еми нормално. Лили иска 200 кинта за вход на концерт, веднъж два пъти годишно, съответно хората се налага да си купят албум или да го слушат по друг начин. 

Пепа може да я видиш да разнася микрофон и да слушаш същите песни, дето може да си ги пуснеш и от стрийминг платформите всяка вечер срещу 10на лева. 

И пак, звучиш хипер смешно като се гордееш с някви 2000 еквивалентни бройки. Да не забравим и че 1) Лили все пай я обявяват за платинена, щото предпогам е в БАМП някак си, а ти 2) много бързо разви друга теза след като оная с двата изчерпани тиража от 10 бройки общо не хвана дикиш. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Платиниума се смята спрямо населението на страната. В САЩ, където продажбите са най-високи с население над 320м, за плат се броят тези с 1м продажби, а ако продадеш 10 (което се случва почти никога) - диамант. 
 

Но за БГ не съм запознат колко се считат за много, честно казано, то никъде не се дава информация за тези неща, а би било много интересно.

Е, не знаеш ли, че преди златен беше 10К, платинен 30К?

Нали имаме официално обявени 4 златни албума на Пайнер от предното десетилетие. Тотален срив, в пъти по-малко ти трябват за да се водиш платинен в наши дни и пак никой не го постига.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Платиниума се смята спрямо населението на страната. В САЩ, където продажбите са най-високи с население над 320м, за плат се броят тези с 1м продажби, а ако продадеш 10 (което се случва почти никога) - диамант. 
 

Но за БГ не съм запознат колко се считат за много, честно казано, то никъде не се дава информация за тези неща, а би било много интересно.

Според Фаст, БАМП (БГ асоциация на муз продуценти) са 2000 за платинен, 1000 за златен. С разликата, че Планета Кокошарник не са членове, и съответно могат да пишат и разправят каквото си искат. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Но не е платинен, защото Пайнер не участват в БАМП и съответно не могат да го обявят за такъв. 

Освен това, из стрийминг платформите Галя с 3 песни има повече гледания всички нови песни тая година от албума, тоест тия еквивалентни продажби са точно толкова измислени, колкото си му е реда. 

И това, че е събрал еквивалентни бройки не променя факта, че Пепа не е продала и 10 диска за двата тиража. 

Какво значение има, дали членуват? Бройките са реални. Ако се добавят и тези от CD продажбите, по всяка вероятност ще стане двойно платинен.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...