Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

А той се бърка във всеки разговор само и само да плюе Галена. И все същите неща за счупени психики, изтезания, измъчвания... 

 

 

Мило, дружката ти говореше за рофл. Все аз съм ти в устата и главата. Цунки по муцунки

05299D99-6F3E-440C-8DFD-C2042A171C05.png.acb40b48f35db50e710b0245f4a2462b.png

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Хахаха. Всеки редовно пишещ знае, че съм от коалицията Джена или смърт. Иска ви се да сте толкова специални, но няма как да бъдете. През повечето време твоята дружка е с бан, а тогава странно защо и теб те няма. 

В случая не защитавам Андреа, а се подигравам на лъжите ти, че Галена си пипала само лицето. В лице Галош е много по състарена. Виж и изстрадалия фейс и я съжали, вместо да ми се обясняваш много. 

Не, ти просто използваш момента да сипеш поредна доза подигравки с Галена. Всеки редавно пишещ знае, че година и половина вече това ти осмисля живота. За Джена е доста по-незабележимо. Коментираш Джена предимно когато няма Галенови наоколо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябва да ги взимате толкова сериозно тези снимки, защото е факт че всяка ги има. Последните два дни се качиха и на Андреа и на Галена и на Преслава и на много други. Просто се забавлявайте.

 

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бърз оффтопик: Коя социална мрежа ще ползваме сега? Махнаха една от най-големите зарибявки в инстаграм-да събираш лайкове и последователи. Дано хората не преоткрият втръсналия фейсбук.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Коментирай факта, че Пайнер не са включили единствените си хитове, Спомени и Класа, в есенната компилация!

Това е, защото Класа ще бъде издадена на самостоятелен макси сингъл. С латино, денс и рап версии. Ариа ще разправя, че е първата в попфолка с максисингъл. Като кажат - Не е ли Камелия? от Пайнер ще отговорят - Няма такова нещо.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер няма ли да се размърдат малко и да си организират Спотифай артистите? Нелепо е един артист да има различна дискография, когато го изпишеш на кирилица, и друга когато го напишеш на латиница.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Бърз оффтопик: Коя социална мрежа ще ползваме сега? Махнаха една от най-големите зарибявки в инстаграм-да събираш лайкове и последователи. Дано хората не преоткрият втръсналия фейсбук.

И там да махнат лайковете. А най-добре ще е да закрият и инста, и фейса :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Това е, защото Класа ще бъде издадена на самостоятелен макси сингъл. С латино, денс и рап версии. Ариа ще разправя, че е първата в попфолка с максисингъл. Като кажат - Не е ли Камелия? от Пайнер ще отговорят - Няма такова нещо.

Като я попитат в интервю, ще каже "А, да, преди много време..."

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Бърз оффтопик: Коя социална мрежа ще ползваме сега? Махнаха една от най-големите зарибявки в инстаграм-да събираш лайкове и последователи. Дано хората не преоткрият втръсналия фейсбук.

Според мен бързо ще се върнат на старото. Няма да мине без револт.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

И там да махнат лайковете. А най-добре ще е да закрият и инста, и фейса :D

Тогава откъде ще се наслаждаваме на уникалните снимки на Джен и мъдрите мисли на Мира?

  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

А той се бърка във всеки разговор само и само да плюе Галена. И все същите неща за счупени психики, изтезания, измъчвания... 

 

 

А от тази година е вкарал и новия - вече досаден номер - мине, не мине половин час и някаква простотия за Джена. В началото беше забавно, но не се усеща кога да спре. Пълна деградация.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Тогава откъде ще се наслаждаваме на уникалните снимки на Джен и мъдрите мисли на Мира?

Ще я молим да ни ги праща по мейла! На мен преди 15 години ми прати тази песен, че ми трябваше за купон!

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Забрави ютуб :D 

Задълже!

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Мило, дружката ти говореше за рофл. Все аз съм ти в устата и главата. Цунки по муцунки

05299D99-6F3E-440C-8DFD-C2042A171C05.png.acb40b48f35db50e710b0245f4a2462b.png

Ами доста сте еднакви като поведение и образ тук. :3fdb8960598fa63e:

Надали си ми повече в главата, отколкото в твойта е Галена. Запази си тази снимка и мигом я сложи за тапет. Виждам, че ти хареса. Ще си представяш, че Галя ти праща целувки и ще се сещаш за нас, защото ние за теб не се сещаме. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

А от тази година е вкарал и новия - вече досаден номер - мине, не мина половин час и някаква простотия за Джена. В началото беше забавно, но не се усеща кога да спре. Пълна деградация.

И то в период в който Джена изкара флоп. Поне да имаше за какво да й се направи евала... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Това е, защото Класа ще бъде издадена на самостоятелен макси сингъл. С латино, денс и рап версии. Ариа ще разправя, че е първата в попфолка с максисингъл. Като кажат - Не е ли Камелия? от Пайнер ще отговорят - Няма такова нещо.

Камелия я води с 2 песни да новия максисингъл. :1000(26):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не разбра ли, че Камелия няма максисингъл. Камелия е била навремето в Пайнер, да. Записала е песните "Искаш или да", "Вярвах ти" и "Луд купон да завъртим". После е напуснала и това е.

Сега има някакви песни със Сашо Роман напоследък.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

От Пайнер казаха, че Ариа е с първия максисингъл в попфолка. ТОЧКА.

Аз мога само да потрия доволно ръце и да си представя как Камелия си скубе черните корени от яд (щях да кажа нещо друго, но реших да не съм груба). :1000(29):

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Не, ти просто използваш момента да сипеш поредна доза подигравки с Галена. Всеки редавно пишещ знае, че година и половина вече това ти осмисля живота. За Джена е доста по-незабележимо. Коментираш Джена предимно когато няма Галенови наоколо. 

Дори не си разбрала, че не е проблем това, че сте Галенови, а опитите ви непрекъснато да плюете по всички - от Преслава, през Андреа, та чак до Анелия. Хубаво анализираш аз какво пиша, но прави ли ти впепатление, че когато галеновите се появите внасяте само смут, раздор и опити да дискредитирате някоя за нещо. Когато ви няма и не пишете, всички се забавляват, няма напрежение и няма такъв гнусен хейт към никоя. Като ви няма за Галена дори не се пише, а камо ли лошо... 

Значи ти можеш ежедневно да си изливаш злобата по Преслава, но когато някой го прави към Галена било целенасочено и осмисляло живота му. Поне някои имат живот, че да го осмислят с нещо, а твоето дори живот не може да се нарече, а пародия на такъв. Погълната си от злоба и лошотия. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Аз мога само да потрия доволно ръце и да си представя как Камелия си скубе черните корени от яд (щях да кажа нещо друго, но реших да не съм груба). :1000(29):

 

Не е като селяците да не са правили подобен номер. На едни награди промениха историята на музиката, твърдейки че Камелия е Певица на 2002. Десислава още не се беше върнала в Пайнер. Камелия после ги иронизираше за това.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Дори не си разбрала, че не е проблем това, че сте Галенови, а опитите ви непрекъснато да плюете по всички - от Преслава, през Андреа, та чак до Анелия. Хубаво анализираш аз какво пиша, но прави ли ти впепатление, че когато галеновите се появите внасяте само смут, раздор и опити да дискредитирате някоя за нещо. Когато ви няма и не пишете, всички се забавляват, няма напрежение и няма такъв гнусен хейт към никоя. Като ви няма за Галена дори не се пише, а камо ли лошо... 

Значи ти можеш ежедневно да си изливаш злобата по Преслава, но когато някой го прави към Галена било целенасочено и осмисляло живота му. Поне някои имат живот, че да го осмислят с нещо, а твоето дори живот не може да се нарече, а пародия на такъв. Погълната си от злоба и лошотия. 

 

Защо им отговаряш изобщо? Тръгнал Кондьо да говори за досада когато миналата година не млъкнаха за Шефката.СМЯХ.

Когато фактите говорят и кондомите мълчат: когато се пише за Джена - минимум 10-15 страници,когато се появат двамата никой не го отразява и си водят сами диалог. Вече и във форума са каквито са в реалния живот-незабележими.

Да не гаворим пък за смешните опити да пускат шеги по образеца на ретро.Резултатът разбира се е като копираните клипове на Галена-евтино копие.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...