Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, asylum каза:

Тая тема вече бе обсъдена и някой обясни как работят емаг, така че никакъв тираж не е изчерпан (няма и да бъде) :D (Ди)ария подготвя албум - той ще бъде изкупен обезателно. 

 

Пфф, тва в емаг ли било? Вероятно им е свършил тонера за принтера и временно не могат да разпечат картонената опаковка, иначе на самото цеде ко му плащаш - даже не е нужно да го държат специално на склад, някой ако се мине да си поръча, му го записват на бърнара за 5 минути и е готово. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Класа се появява отстрани и тръгва автоматично. Както и новата на Ивета. Мисля че големите канали освен да определят в трендинга кой клип да седи, могат и отстрани да манипулират. Което не е крайно зле , защото и двете опции са до време. Например, сложиха Анелия в Трендинга, докато бяха под №2, надявайки се, че ще минат Хазарта, но не се получи. Затова сега са заредили Преса и Галин.

Всъщност песента на Анелия брутално флопна. Откакто се появи в Трендинга се срина...Направо е шоу.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Абе, Преса кат дете дали я е било фризби по носа, че такъв комплекс й е бил създаден? 

На мен ми харесваше стария нос, то и без тва беше единственото по нея, което не беше сменила с китайски резервни части. Ама уви ... Ама съм сигурен че каквото е перде и как подкрепя домашното насилие, пък и не само, има големи шансове мъжо и да я уреди с още по-нов за нула време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

На мен ми харесваше стария нос, то и без тва беше единственото по нея, което не беше сменила с китайски резервни части. Ама уви ... Ама съм сигурен че каквото е перде и как подкрепя домашното насилие, пък и не само, има големи шансове мъжо и да я уреди с още по-нов за нула време. 

Два шамара по носа, да усети тръпката.

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Време е Рени да я гъбарка по интервюта, позовавайки се на продажбите на последния си рекордьор "Опа, опа"! @Runevski, ти си! 

Че само Рени ли? Тя Рашия сигурно ша продаде повече бройки - по актуална е, да не говрим че предпочима ЦеДе с нейна снимка, пък и по-минава за Пепа носоноска след като взе стария и нос след операцията. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Че само Рени ли? Тя Рашия сигурно ша продаде повече бройки - по актуална е, да не говрим че предпочима ЦеДе с нейна снимка, пък и по-минава за Пепа носоноска след като взе стария и нос след операцията. 

Преса и Рашия са новите сестри Филатови, Диневи, Кушлеви... 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не си внимавал в картинката, драги. Не, не ти отърва, затова се правиш на перде. Стой си във волево затъмнение тогаз! 

 

Колкото и да ти е анти Преслава, вместо да се гавриш (както обичайно), се радвай че за пръв път от доста време попфолк албум се продава толкова добре в така или иначе мъртвия ни музикален пазар. Точни бройки нямаме, няма и да имаме, но факта че тиража се изчерпва втори път е повече от показателен че е на прага да стане златен по продажби! Щом едни Павел и Венци могат, защо не и тя?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Да пазарува! Учи се от колежките си! 

 

Жалко, че на Емануела и купените не помагат. Вероятно нямаше и милион да мине ако не бяха те. Хората започват да се чудят дали не се е отказала - няма нови хитове, присъствието на песни в клубовете е рязко спаднало... Добре, че си ти, поне тук да ни припомняш, че е жива. Сигурно ти е истински благодарна. 

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Кой държеше рекорда за 24-часови гледания последно и с колко? От началото на годината поне 5 пъти падаше рекорда и вече не помня.

Сега проверих, че Миле Китич ft. Галена е имал 542 хиляди.

Тръгвай си за Пайнер

Жено, бягай за извън Пайнер. 

преди 23 минути, asylum каза:

Тая тема вече бе обсъдена и някой обясни как работят емаг, така че никакъв тираж не е изчерпан (няма и да бъде) :D (Ди)ария подготвя албум - той ще бъде изкупен обезателно. 

 

Ще, бъде, да. Вече си представям как обикаляш от бутка на бутка да изкупуваш бройките, а от повечето места дори не са го заредили на склад. 🤣

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Колкото и да ти е анти Преслава, вместо да се гавриш (както обичайно), се радвай че за пръв път от доста време попфолк албум се продава толкова добре в така или иначе мъртвия ни музикален пазар. Точни бройки нямаме, няма и да имаме, но факта че тиража се изчерпва втори път е повече от показателен че е на прага да стане златен по продажби! Щом едни Павел и Венци могат, защо не и тя?

Мда, важно е човек да се радва на малките неща в живота - било то позорното 2ро място в трендинг въпреки очертаващите се "рекордни" очевадно купение гледания или факта, как ebag.bg са заредили цифром и словом 2 бройки от албума на любимката с китайския нос, и даже са успели да ги продадат за колко, 3 месеца? И то щото са на кокошарника са им артисали тия 2 бройки, щото половината рода не е пожелала да има собствено копие. 

Ама ти си се радвай, лошо няма. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast, ти знаеш ли какво означава думата "тираж", за да твърдиш, че са се изчерпали два тиража? Това, че Емаг са продали бройките, които са купили от Пайнер (които може да са 3, 5, 10 или 20), не значи, че тиражът на албума е изчерпан. Ако беше изчерпан, Пайнер щяха да вдигнат врява до небето.

https://rechnik.chitanka.info/w/тираж

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pinkprincess каза:

@Fast, ти знаеш ли какво означава думата "тираж", за да твърдиш, че са се изчерпали два тиража? Това, че Емаг са продали бройките, които са купили от Пайнер (които може да са 3, 5, 10 или 20), не значи, че тиражът на албума е изчерпан. Ако беше изчерпан, Пайнер щяха да вдигнат врява до небето.

https://rechnik.chitanka.info/w/тираж

Съгласен съм. Емаг са изчерпали заредените количества, но е несериозно да се твърди, че са 10 или 20. Цифрата е поне трицифрена. 

Ако имаше ретираж или нещо впечатляващо от към продажби, и Пайнер и Преслава щяха да го отбележат. Но си мисля, че и това ще се случи. Да видим. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно се чупят рекорди като двамата рекордьори със самостоятелни песни са в дует. Кой да плати за гледания? Всеки чака другия да се сети.

Кейти Пери пасти да яде, Галена, Преслава и Галин в малкия джоб я слагат по първоначални и в дългосрочен план гледания. 

П.С - Не познавам нито един човек който да си е купил новия албум на Преслава. Вие имате ли такива в обкръжението си? Като за 2 разпродадени тиража все някой ще си го е купил покрай вас бе, мама му стара, това са сериозни продажби. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pinkprincess каза:

@Fast, ти знаеш ли какво означава думата "тираж", за да твърдиш, че са се изчерпали два тиража? Това, че Емаг са продали бройките, които са купили от Пайнер (които може да са 3, 5, 10 или 20), не значи, че тиражът на албума е изчерпан. Ако беше изчерпан, Пайнер щяха да вдигнат врява до небето.

https://rechnik.chitanka.info/w/тираж

еМаг не купуват нищо. И аз си мислех че зареждат бройки в началото, но изглежда са само дистрибутори, одържайки процент за всеки продаден продукт през сайта им. Т.е, ако там пише че е "последен продукт" дефакто е останала 1 бройка в склада и трябва да печатат нови опаковки и произвеждат нови дискове.

  • Haha 1
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Трудно се чупят рекорди като двамата рекордьори със самостоятелни песни са в дует. Кой да плати за гледания? Всеки чака другия да се сети.

Кейти Пери пасти да яде, Галена, Преслава и Галин в малкия джоб я слагат. 
П.С - Не познавам нито един човек който да си е купил новия албум на Преслава. Вие имате ли такива в обкръжението си? Като за 2 разпродадени тиража все някой ще си го е купил покрай вас бе, мама му стара, това са сериозни продажби. 

Споко. То даже у тукашни стожери на Пепа човек не са си го купили, в това число Фаст и Калито. Дори Весо Фена не си го е купил, понеже на Пресо мъжо и го млати след който там беше концерт на кокошарника. Просто емаг са чакали, чакали, чакали да им докарат бройки, но накрая се оказало, че дори родата от Толбухин не изявила женалие да си има фризби с новия нос на Пепа, и Митьо се отказал да печата бройки изобщо. Та и затова сега ще се носят градски легенди как е продала два тиража от по нула бройки. 

Само не знам що така скромно, нали, с тая бройка на тираж могат да кажат и че са хиляда тиража, кво им става незнам незнам. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Преслава. Много ясно, че ще продава повечко бройки на чакан от 8 години албум, за който дори не се знаеше дали ще излезе някога. Аз от доста лета си се надявам и ДС най-накрая да издаде нещо и да разбие както никой не го очаква, но за жалост винаги ще има по-умни и хитри от нея.

Иска ми се да е вярно това за продадените тиражи и да го обявят, за да видят и другите, че все още могат да се продават албуми, стига да има желание. Да не говорим, че ако въведат актуалната западна система със стрийминга, албуми като Да гори в любов дори и без огромни физически продажби могат да станат не само златни, ами и платинени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като топъл хляб ги разземат обаче. Пайнер да търсят завод в Китай за сглобяне на обложките там защото в такива количества няма българска фабрика която да смогне. 
 

Бих си позволил да повярвам и да се зарадвам на огромно количество продадени албуми ако до ден днешен новите песни не ги бяха пускали в интернет, но това е България. Самата Преслава ги пусна още преди да излезе албума. Ние консумираме, но не купуваме. Колко повече от реални 500 бройки може да е продала, според вас, познавайки манталитета на българина и отношението му към тези неща във времена на максимално усвояване на интернет консумацията? Хайде, по-сериозно наистина. Звезда чиито песни се слушат предимно от тийнейджъри които пък от своя страна използват само интернет колко албума може да продаде? Аз мога да заложа главата си, че Росица Пейчева или Райна примерно са продали много, ама много по-голяма цифра от фолклорните си албуми, отколкото Преслава с “Да гори в любов”. Щеше ми се да съществува реална статистика, за да не водим излишни дискусии, но всеки ако помисли по-рационално сам ще си направи изводите...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.9738711d1eb891e5cfe6920a2f7ff1a1.png

Тва значи че дори не го държат на склад, а ако някой си го поръча го шипват директно от Димитровград. 

И сериозно ли някой се връзва на тия врели некипели за някви сериозни продадени бройки? Ако бяха тиражирани и продадени в някви смислени количества, реалната бройка нямаше да бъде обнародвана най-малкото в сайта на Планета Кокошарник? Митьо е разпечатал там 10на бройки, колкото да има за родата, ако е държала да има, и като дори те не са проявили интерес, са били препратени в склада. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пред фактите и богините мълчат! Ели обратното! ХитЯ е ясен, линиите за гласуване могат да бъдат закрити сега! Всички останали имат точно 5 минути да се изнесат от къщата на бай брадър ... 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли мисля, че ''Така ни се пада'' щеше да е много по-яка ако водещия глас беше Преслава ? Все пак нейните партии правят песента. 

Иначе песента е доста добра. То на Галин в последно време само дуетите му се получават. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...