Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

"ТАКА НИ СЕ ПАДА" vs. "ПАДА ЗВЕЗДА"

"НЯМАМ ПРАВО" vs. "ПРАВО НА ВЛЮБВАНЕ" vs. "ПРАВО В ОЧИТЕ"

@Starboy Как ги виждаш траковете във времето?

Какво ме питаш всъщност, мило?

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започна гласуването в две от полуфиналните групи при избора на "Изпълнител на месеца". Имате прави га гласувате за трима изпълнители във всяка група всеки ден по веднъж:

ГЛАСУВАЙ ТУК

G04G09.png  G04G10.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, dan!el каза:

Започна гласуването в две от полуфиналните групи при избора на "Изпълнител на месеца". Имате прави га гласувате за трима изпълнители във всяка група всеки ден по веднъж:

ГЛАСУВАЙ ТУК

G04G09.png  G04G10.png

Преси ги разбива и в тая класация , почти всеки месец е победителка!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Рофл си почива 2 дни още 😪

А мен ми харесва. Красива е, пее, откритие на Деса е 🤭

Песента е добра за дебютна, но се съмнявам че ще е успешна. Трябва да си безцеремонна или мангалка, за да успееш да пробиеш днес. 

Ти да видиш. Ето защо ме радва толкова. :D

Да отбележим, че въпреки, че я прецакаха като й изтриха песента, вече има нови 17k. Изненадващо добре за никому известно до днес име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , asylum каза:

То се подразбира, че някой я е поканил - какво лошо?

И си беше на върха след хитове като Парти тайм, Точка на кипене и други средно популярни песнички. Беше си на ниво Яница, с участия и всичко. Можеше да избухне с още хитове. 

Лошото е, че се възмущаваше от спонсори, а дефакто тя 1,5 год. в САЩ е лежала на някого без да бачка и един ден, сама го каза. 

Мая беше кавърджийка, с Магапаса имат само 1 тотален хит, който разбира се е кавър, а тя около 2003-та изкара няколко добри парчета, но ниво Яница не е била, ниво Татяна.

И кой я помни днес, 10 души в рамания и още толкова пред ТВ екрана. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, pacho каза:

Лошото е, че се възмущаваше от спонсори, а дефакто тя 1,5 год. в САЩ е лежала на някого без да бачка и един ден, сама го каза. 

Мая беше кавърджийка, с Магапаса имат само 1 тотален хит, който разбира се е кавър, а тя около 2003-та изкара няколко добри парчета, но ниво Яница не е била, ниво Татяна.

И кой я помни днес, 10 души в рамания и още толкова пред ТВ екрана. 

 

Не говори глупости. Как Мая ще е била на ниво Татяна? Даже аз, където съм бил 8-10 годишен тогава много добре помня че хитове бяха "Щом си мъж", "Тази нощ", "Аз не вярвам", "Уморих се" и др. Дуетите с Магапаса - "Пак си жива" и с Живко Микс - "Парти Тайм" и "Точка на кипене" пък бяха мегахитове.

Никой не казва, че е била конкуренция на Глория и Ивана, но е имало моменти в които е била в топ 10.

  • Like 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не говори глупости. Как Мая ще е била на ниво Татяна? Даже аз, където съм бил 8-10 годишен тогава много добре помня че хитове бяха "Щом си мъж", "Тази нощ", "Аз не вярвам", "Уморих се" и др. Дуетите с Магапаса - "Пак си жива" и с Живко Микс - "Парти Тайм" и "Точка на кипене" пък бяха мегахитове.

Никой не казва, че е била конкуренция на Глория и Ивана, но е имало моменти в които е била в топ 10.

Напълно подкрепят Кели. Мая си беше топ в онези години и имаше не една и две масово популярни песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , pacho каза:

Тая Мая баси самочувствието, във върха на кариерата си била напуснала, никакви върхове не са имали с Магапаса.

И в USA точно ей така се заминава.... купуваш си билет и заминаваш, ми то само в посолството тук като видят, че не знаеш капка английски не ти дават виза. Защо не каза, че някой я е викнал? Някой спонсор.

Мая ни има нас, българите за тъпи и прости. Не живее тук отдавна и последните и спомени за нас са от 2007 - неактуални.

Така става с заминалите за "великите" САЩ - мислят бившите си сънродници за тъпи и прости. Справка - в друг форум разни женки от западната "цивилизация" ни четат конско за мача България - Англия и защо сме били лоши расисти.

Аз на такива самозбравили се мога само да се изсмея.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не говори глупости. Как Мая ще е била на ниво Татяна? Даже аз, където съм бил 8-10 годишен тогава много добре помня че хитове бяха "Щом си мъж", "Тази нощ", "Аз не вярвам", "Уморих се" и др. Дуетите с Магапаса - "Пак си жива" и с Живко Микс - "Парти Тайм" и "Точка на кипене" пък бяха мегахитове.

Никой не казва, че е била конкуренция на Глория и Ивана, но е имало моменти в които е била в топ 10.

Пропусна и жестокия хит - тяхната версия на Радка пиратка,както и топ хита Баклава. Култовата Не искам също. 

А Шепа грях също беше много успешна. Поне на нивото на Тази нощ. 

Поздрав за вс фенове на Майчето:

 

 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе на мен любимите ми песни на Мая са: "Тази нощ" + ремикса, "Който и да си", дуетите "Парти тайм" и "Точка на кипене", много харесвах и песничките на Кристиана, много талантливо дете с голям потенциал беше.

 Албумът "Парти тайм"  ми е любим и го имам и на трите носителя - MC, CD и  DVD.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Ти да видиш. Ето защо ме радва толкова. :D

Да отбележим, че въпреки, че я прецакаха като й изтриха песента, вече има нови 17k. Изненадващо добре за никому известно до днес име.

Не я ли помниш от Гласът

Защо ли е загубила 5 години докато се ориентира в чалгата. Кухо лейче! 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Иначе на мен любимите ми песни на Мая са: "Тази нощ" + ремикса, "Който и да си", дуетите "Парти тайм" и "Точка на кипене", много харесвах и песничките на Кристиана, много талантливо дете с голям потенциал беше.

 Албумът "Парти тайм"  ми е любим и го имам и на трите носителя - MC, CD и  DVD.

Мачкаш с вкус Кити. 

Специален поздрав с нещо не толкова хитово, но любимо❤️

 

Не си се изказала и по най актуалния въпрос в моментс във форума. Възкачи ли се Пресли отново на трона и унижава ли Галена със зверски хитове и успехи 😜

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отдавна не слушам попфолк по две причини. Първата е, че новият "попфолк" ми е отвратителен, кръчмарски и долен, и второ, че слухът ми намаля много и вече не мога да слушам музика както преди.:cry2:

Иначе есенно време обикновено съм на вълна балади. Купувала съм си всички сборни балади от 2003 до 2007 на музикална компания "Пайнер".

На Магапаса пък са ми любими точно две негови балади : "Момичето" + ремикса, и "Без любов". От бързите любима ми е "Искам те" а гръцкия припев накрая е убийствен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kitty каза:

Отдавна не слушам попфолк по две причини. Първата е, че новият "попфолк" ми е отвратителен, кръчмарски и долен, и второ, че слухът ми намаля много и вече не мога да слушам музика както преди.:cry2:

Иначе есенно време обикновено съм на вълна балади. Купувала съм си всички сборни балади от 2003 до 2007 на музикална компания "Пайнер".

На Магапаса пък са ми любими точно две негови балади : "Момичето" + ремикса, и "Без любов". От бързите любима ми е "Искам те" а гръцкия припев накрая е убийствен.

Не си ли си купила последния албум на Пресли. Ако не си чувала песните, то коментирай обложката ❤️

Магапаса на мен ми беше любимец като малък. Страхотни песни си изброила. Обожавах Без любов и Момичето. А също така С половин сърце и Без теб са ме карали да рея сълзи под дъжда. 😘

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката и е ужас. Цялата фотосесия е ужас. И с новия нос не мога да я възприема, прилича на Майкъл Джаксън.

На Магапаса харесвах и "Ти диктуваш правилата" и Събуди се" , много силен видеоклип с послание.

Радвам се, че някой харесва вкусовете ми и не ги намира за ретро.:77:

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая и Мапагапаса не ги познавам много като творчество, защото винаги ми бяха толкова евтини и кръчмарски. Всеки път сменях канала като ги даваха. И като гласове ми бяха слаба бира.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Обложката и е ужас. Цялата фотосесия е ужас. И с новия нос не мога да я възприема, прилича на Майкъл Джаксън.

На Магапаса харесвах и "Ти диктуваш правилата" и Събуди се" , много силен видеоклип с послание.

Радвам се, че някой харесва вкусовете ми и не ги намира за ретро.:77:

Аз пъл свикнах. Сега като я видя със стария нос ми е като вещица. Но аз харесвам и Майкъл. Де да бях дете... Нямаше да изляза от Невърленд 🤭

Ни най малко. Сегашните не могат да стъпят на тогавашните попфолк песни,които като ги слушаш и личи, че са правени от душа. Изброй ми топ 3 от Любовта е само чувство❤️

 

Треперех и колабирах от кеф като се появи тази култова любима песен. Една от най любимите ми Десини изобщо. 15 години няма омръзване. Особено като пада на колене в края на видеоклипа припадах. Цялата нежност беше събрана в Деска. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Аз пъл свикнах. Сега като я видя със стария нос ми е като вещица. Но аз харесвам и Майкъл. Де да бях дете... Нямаше да изляза от Невърленд 🤭

Ни най малко. Сегашните не могат да стъпят на тогавашните попфолк песни,които като ги слушаш и личи, че са правени от душа. Изброй ми топ 3 от Любовта е само чувство❤️

 

Треперех и колабирах от кеф като се появи тази култова любима песен. Една от най любимите ми Десини изобщо. 15 години няма омръзване. Особено като пада на колене в края на видеоклипа припадах. Цялата нежност беше събрана в Деска. 

"Лъжа" и на мен ми е най - любимата от този албум. Но като цяло най - любимата ми нейна песен е "Неочакван край"!

А мелодията на "Тъжно сърце" ми е от някъде ужасно позната с тия извивки в музиката (не пеенето), но не се сещам от къде. Още откакто я чух, ми се стори подозрително позната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kitty каза:

"Лъжа" и на мен ми е най - любимата от този албум. Но като цяло най - любимата ми нейна песен е "Неочакван край"!

А мелодията на "Тъжно сърце" ми е от някъде ужасно позната с тия извивки в музиката (не пеенето), но не се сещам от къде. Още откакто я чух, ми се стори подозрително позната.

Обожавам и Мога от албума Мистерия. Особено в края като пее 'Дай ми, дай ми нежност, обич и надежда, свойто сърце ми даййй' 

Милото ми ангелче.. В какво се превърна за 2-3 години. Пайнер оскверниха чистотата и. Същото направиха и с Анелия 😪

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

Аахахахах. Голям виц, добре ме разсмя, сега запали едно Корцетче да се успокоиш малко. 

И да не забравя, дърпяй просто. Да имаше  Пепа лакът нов нос някви успехи, да и ги призная. Ама като няма, на черното няма как да кажа бяло. 

 

Много ми е интересно е за спорта ли я плюеш, или си преживял някаква гадна, непростима случка с нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Мога" също е страхотна. Жалко, че не ги клипира тези двете - "Мога" и "Неочакван край", можеше да имат жестоки и модерни видеоклипове.

А коя ти е любимата ти песен на Анелия? На мен е "Обичай ме".

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kitty каза:

"Мога" също е страхотна. Жалко, че не ги клипира тези двете - "Мога" и "Неочакван край", можеше да имат жестоки и модерни видеоклипове.

А коя ти е любимата ти песен на Анелия? На мен е "Обичай ме".

Обичай ме беше нещо уникално. Бахти еуфорията. Не е само една. Обичай ме, Искам те, Само мене нямаш, Една минута, Всичко води към теб, как предаде любовта, Бавно умирах, Само тази нощ, Лед и огън

❤️

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...