Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

От 6.02.2021 г. от 10:26, Lelqtian каза:

Бе добре пее, но мен ако питаш - но хит уондър ;) Или искаш да кажеш как това минава за хит? 

Че това разби де що рекорд имаше. Чутовен успех, такова нещо с дебютен сингъл не сме виждали от Бритни сигурно. Просто вече Gen Z е на ред да командват парада, а те се умират за такива меланхолично-депресарски работи.

Трябва да призная, че песента е супер grower. Отначало се чудих как прави такива огромни числа, а сега ми е най-слушаната песен за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Senhor каза:

Че това разби де що рекорд имаше. Чутовен успех, такова нещо с дебютен сингъл не сме виждали от Бритни сигурно. Просто вече Gen Z е на ред да командват парада, а те се умират за такива меланхолично-депресарски работи.

Трябва да призная, че песента е супер grower. Отначало се чудих как прави такива огромни числа, а сега ми е най-слушаната песен за годината.

Gen Z умират за интрижка и с това по нищо не се различават от Милениалс. Ние имахме Бритни и Джъстин Т, Селена и Джъстин Б, Тейлър и Хари, те имат Оливия и Джошуа. 

Песента си е правена по формула, даже не ми беше нужно да знам, че Оливия е фенка на Тейлър и Лорде. Аз честно казано мисля, че няма да успеят да я задържат на вълната и дори няма да е като Били. 

Между другото ти не беше ли 96-97, т.е. Gen Z? :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера в Америка е бил излъчен нов документален филм за Бритни Спиърс, в който се набляга освен на кариерата й и за нейния затвор. След като филма е бил излъчен много звезди са изказали в профилите си подкрепа за Бритни,че трябва да бъде освободена. Майли на Супер Боул е казала пред публиката; Обичаме те, Бритни. Журналисти казват, че ако трябва да вземат интервю от Бритни то винаги става под наблюдениято на екипа й и мениджърите й и те решават какво да бъде публикувано от интервюто. Бритни няма право на глас да каже как се чувстеа заради попечителството и затова медиите не могат да я питат как наистина се чувства. Профила й в инстаграм не го управлява тя, а екипа й или гаджето й. Тя няма право на нищо достъп и така 13 години вече, което е ужасно. Никой не заслужава такава съдба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Blueberry каза:

Между другото ти не беше ли 96-97, т.е. Gen Z? :D 

Мда, но бих казал че моите набори са на границата. Сестра ми е типичното Gen Z и бих казал че аз бях на съвсем друг акъл на нейната възраст. Gen Z за мен са тези, които още от раждането си са заобиколени от технологии. Аз първия си компютър го получих на 7, първия телефон на 9 и т.н.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Selena & Rauw Alejandro ще представят Baila Conmigo на Premios Lo Nuestro. Почва едно приятно налагане на тази ера. Доколкото знам на тези награди се пее на плейбек така че няма да се получи пак ситуацията с AMAs. 

Скандалното шоу за готвене което прие защото и беше скучно по време на пандемията HBO Max го подновяват за трети сезон. Почти потвръдено е, че ще работи със скандалната Marlene (Pretty Little Liars) по още един сериал заедно с Ашли Бенсън. В момента снима няколко филми. Бе явно пандемията и се отрази добре.

Не мога да кажа същото за Деми Ловато, която в главата си е сложила гнездо. @SG, ти харесваш ли новия стил на Деметрия?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Вчера в Америка е бил излъчен нов документален филм за Бритни Спиърс, в който се набляга освен на кариерата й и за нейния затвор. След като филма е бил излъчен много звезди са изказали в профилите си подкрепа за Бритни,че трябва да бъде освободена. Майли на Супер Боул е казала пред публиката; Обичаме те, Бритни. Журналисти казват, че ако трябва да вземат интервю от Бритни то винаги става под наблюдениято на екипа й и мениджърите й и те решават какво да бъде публикувано от интервюто. Бритни няма право на глас да каже как се чувстеа заради попечителството и затова медиите не могат да я питат как наистина се чувства. Профила й в инстаграм не го управлява тя, а екипа й или гаджето й. Тя няма право на нищо достъп и така 13 години вече, което е ужасно. Никой не заслужава такава съдба.

Точно медиите, които я побъркаха и които се възползваха от срива й през 2007-ма за да си вдигат рейтинга и правеха пачки на неин гръб сега я защитават. С какво са по-различни от бившия й или баща й? Всички искат пари от нея и няма да се спрат пред нищо. 

Не знаем със сигурност какво се случва в живота й, но се надявам около нея да има добри хора, които да й помогнат наистина, а не да се възползват от нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Senhor каза:

Мда, но бих казал че моите набори са на границата. Сестра ми е типичното Gen Z и бих казал че аз бях на съвсем друг акъл на нейната възраст. Gen Z за мен са тези, които още от раждането си са заобиколени от технологии. Аз първия си компютър го получих на 7, първия телефон на 9 и т.н.

И аз на същата възраст получих първия компютър/телефон, минавам ли за Gen Z? 😇😂

На Селена последната песен е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, -A. каза:

Selena & Rauw Alejandro ще представят Baila Conmigo на Premios Lo Nuestro. Почва едно приятно налагане на тази ера. Доколкото знам на тези награди се пее на плейбек така че няма да се получи пак ситуацията с AMAs. 

Скандалното шоу за готвене което прие защото и беше скучно по време на пандемията HBO Max го подновяват за трети сезон. Почти потвръдено е, че ще работи със скандалната Marlene (Pretty Little Liars) по още един сериал заедно с Ашли Бенсън. В момента снима няколко филми. Бе явно пандемията и се отрази добре.

Не мога да кажа същото за Деми Ловато, която в главата си е сложила гнездо. @SG, ти харесваш ли новия стил на Деметрия?

Да бе да. На тези награди се пее на живо. Който може, пее на живо. Който не може- плейбек:

Селена да се благодари на тъпата си песен, че ще пее за първи път на тези престижни награди. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който е певец, ще пее , който не е, си ползва плейбека.

Селена като не може да пее, ще е на плейбек. Тя изобщо не е за там даже. 

 

А Рики почти всеки път е на тези награди и има доста спечелени от тях и много пъти е канен да пее. Последно пя миналата година на тях. 

Тази година няма да пее, но има 3 номинации. Дано спечели. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой явно е много заблуден,че се пее само на плейбек на тези награди, защото не ги слади като мен всяка година.

Дори една Нати Наташа пя на жияо миналата година на наградите:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Не мога да кажа същото за Деми Ловато, която в главата си е сложила гнездо. @SG, ти харесваш ли новия стил на Деметрия?

Деметрия за нула време си прецака цялата кариера, при нея дори не е заради едната прическа. Къде беше миналата година по това време около Anyone, къде е сега...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Деметрия за нула време си прецака цялата кариера, при нея дори не е заради едната прическа. Къде беше миналата година по това време около Anyone, къде е сега...

Обективно погледнато и тогава и сега е в дъното на класациите, но тогава поне изглеждаше читаво и имаше някакъв медиен интерес към нея като образ. Сега с документалния филм където за пореден път ще коментира скандалното си предрусване щяло да дойде с лийд сингъла за новия албум. Нищо не очаквам от нея, като цяло вече е тотално безразлична. Сигурно Скутър ще накара Ариана или Бийбър да колаборират с нея за да види популярно парче!

За Ариана вече няколко insiders потвърдиха, че може би ще има още един сингъл от албума, после няколко колаборации и в края на годината пуска нов албум. Явно не е особено доволна от успеха на последния. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, -A. каза:

Обективно погледнато и тогава и сега е в дъното на класациите, но тогава поне изглеждаше читаво и имаше някакъв медиен интерес към нея като образ. Сега с документалния филм където за пореден път ще коментира скандалното си предрусване щяло да дойде с лийд сингъла за новия албум. Нищо не очаквам от нея, като цяло вече е тотално безразлична. Сигурно Скутър ще накара Ариана или Бийбър да колаборират с нея за да види популярно парче!

За Ариана вече няколко insiders потвърдиха, че може би ще има още един сингъл от албума, после няколко колаборации и в края на годината пуска нов албум. Явно не е особено доволна от успеха на последния. 

Тогава не беше дъното. Пя на Грамитата и на SuperBowl, получаваше по-голямо признание от всякога. Anyone щеше да е ТОП 10 хит ако беше третирана като сингъл, щом дори доста по-слабата I Love Me стигна 17то място.

Не знам какво й стана след тези два сингъла. Не видя ли още при Кейти, че с тези безбройни дроплети се унищожава интереса на публиката. И дори не е само това при нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кариерата на Деми в пoследните гoдини е мнoгo хаoтична. Заряза якия албум "Tell Me You Love Me", къдетo нямаше слаба песен, след тoва се затри тoталнo пoкрай наркoтиците и за капак не спира да се възпoлзва oт случая. За нoвата прическа дoри няма да кoментирам... 

Етo гoтoв зарязан хит: 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Tell me you love me наистина е брутален албум, явно Грамитата я демотивираха. Дано сега наблюдава случващото се с The Weeknd - или миналата година с Ариана и да е осъзнала, че това вече не е най-голямото музикално признание. Все пак се надявам да получим хубава музика от нея. 

А мисля, че е малко злобарско да се казва, че щом Ариана пуска нов албум, не е доволна от успеха на предишния. sweetener беше много успешен и пак само няколко месеца по-късно дойде tun. Има муза и вдъхновение момичето, сега са й годините да се доказва, защо да не пуска? А и определено формулата за турне, обединяващо два албума е супер успешна, ако изобщо можем да говорим скоро за турнета... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Tell me you love me наистина е брутален албум, явно Грамитата я демотивираха. Дано сега наблюдава случващото се с The Weeknd - или миналата година с Ариана и да е осъзнала, че това вече не е най-голямото музикално признание. Все пак се надявам да получим хубава музика от нея. 

А мисля, че е малко злобарско да се казва, че щом Ариана пуска нов албум, не е доволна от успеха на предишния. sweetener беше много успешен и пак само няколко месеца по-късно дойде tun. Има муза и вдъхновение момичето, сега са й годините да се доказва, защо да не пуска? А и определено формулата за турне, обединяващо два албума е супер успешна, ако изобщо можем да говорим скоро за турнета... 

Тази година ще ваксинират хората и догодина вече ще си има турнета, The Weeknd вече обяви своето. Не е изключено и с маски да е, има варианти да се измисли. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Тази година ще ваксинират хората и догодина вече ще си има турнета, The Weeknd вече обяви своето. Не е изключено и с маски да е, има варианти да се измисли. 

Да, да, ще се ваксинират... с тия антивакс течения, които стават все по-силни, няма да се ваксинират толкова хора, колкото е нужно. Освен това в Европа (а и в САЩ) нещата се случват мноооого бавно. Маски няма да помогнат, стадионите са претъпкани, ще е задушаващо. Трябва си нормална обстановка. Вече съм песимистично настроена дали ще се оправим в следващите 5 години... :( 

Иначе на Ариана много ми се ходи на турне пак - велико е. На The Weeknd също бих отишла, както и пак на Малума. Абе въобще много са яки тия огромни концерти, пожелавам на всеки да види и чуе* любимеца си на живо.

*за чуването не важи за феновете на Селена

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Да, да, ще се ваксинират... с тия антивакс течения, които стават все по-силни, няма да се ваксинират толкова хора, колкото е нужно. Освен това в Европа (а и в САЩ) нещата се случват мноооого бавно. Маски няма да помогнат, стадионите са претъпкани, ще е задушаващо. Трябва си нормална обстановка. Вече съм песимистично настроена дали ще се оправим в следващите 5 години... :( 

Иначе на Ариана много ми се ходи на турне пак - велико е. На The Weeknd също бих отишла, както и пак на Малума. Абе въобще много са яки тия огромни концерти, пожелавам на всеки да види и чуе* любимеца си на живо.

*за чуването не важи за феновете на Селена

Ето кой съм видял на концерта на Малума с огромния плакат, а аз се чудя с години вече. Иначе и на мен ми се ходи на Малума и Ариана, но не обичам много тази блъсканица по-концертите и затова избягвам да ходя. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деми е твърде неориентиран човек. Моите любимки са все такива. :D Освен Катя, която сама реши, че не иска кариера.

Все пак винаги ще гледам на ДЛ като на певица, която не е за подценяване. С този талант би впечатлила хората и след 50 години, стига да има правилната песен и промотиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...