Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 29.01.2021 г. от 10:24, -A. каза:

Тотален хит - текста е супер закачлив! Самата тя изглежда жестоко в клипа, липсват ми повече кадри с нея.

Малума също е пуснал 7 нови песни с видеа.

На Малума е EP за пътуването му до Ямайла. Но Селена с такива песни не. 

Ако ще е испански албум да е качествено латино ,не Бънита, мънита и тем подобни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Louis Tomlinson беше единственият от One Direction, който нямаше албум. Ето,че и той пусна дебютния си албум::

https://open.spotify.com/album/4F4wlAmPyUVCyISxlePFL9

В четвеъртък ново от Деми. Не ми харесва новата й визия- къса розова коса- ужас. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, zai4eto82 каза:

Louis Tomlinson беше единственият от One Direction, който нямаше албум. Ето,че и той пусна дебютния си албум::

https://open.spotify.com/album/4F4wlAmPyUVCyISxlePFL9

В четвеъртък ново от Деми. Не ми харесва новата й визия- къса розова коса- ужас. 

Зайче умно и красиво, албума на Луй излезе на 31 Януари 2020, преди точно 1 година, не е хич нов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Зайче умно и красиво, албума на Луй излезе на 31 Януари 2020, преди точно 1 година, не е хич нов.

Пропуснала съм го, не ми хареса. Ами, защото ми излезе от Туитър и затова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Какво мислите - бляскава кариера или one hit wonder?

 

Може да е нещо като Биляна. 1-2 по-масови хита и всичко друго да й е на local ниво.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

Може да е нещо като Биляна. 1-2 по-масови хита и всичко друго да й е на local ниво.

Докато зацепя, че визираш Били Айлиш, мигах на парцали в чудене Биляна чалгарката кога е имала дори 1 хит 🤣

За мен Били си е в графата “бляскава кариера”. Просто американците малко бавно се влюбват в изпълнителите и им проспиват някои от синглите по първите 3-4 албума. Пример: Ариана и Суитънър албума, тогава не беше призната за масова любимка и нямаше номер 1, а сега и най-големия й хит се класира директно на върха. Никой не може да ме убеди, че булшита 34+35 е по-хубава песен и по-голям хит от breathin, но първата е стигала по-висок връх в чартовете...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Blueberry каза:

Какво мислите - бляскава кариера или one hit wonder?

 

Бе добре пее, но мен ако питаш - но хит уондър ;) Или искаш да кажеш как това минава за хит? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lelqtian каза:

Бе добре пее, но мен ако питаш - но хит уондър ;) Или искаш да кажеш как това минава за хит? 

🤣 Абсолютен фурор в стрийминга, разби много рекорди. Директно влезе на номер 1 в Билборд и не пада от доста време. Поне за Щатите е нещо огромно. 😃

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Докато зацепя, че визираш Били Айлиш, мигах на парцали в чудене Биляна чалгарката кога е имала дори 1 хит 🤣

За мен Били си е в графата “бляскава кариера”. Просто американците малко бавно се влюбват в изпълнителите и им проспиват някои от синглите по първите 3-4 албума. Пример: Ариана и Суитънър албума, тогава не беше призната за масова любимка и нямаше номер 1, а сега и най-големия й хит се класира директно на върха. Никой не може да ме убеди, че булшита 34+35 е по-хубава песен и по-голям хит от breathin, но първата е стигала по-висок връх в чартовете...

Не, просто сега няма почти никаква конкуренция и затова "=69" е стигала върхове. Целият албум е по-слаб от предните й 3. Даже Dangerous Woman беше най-добрият, но 2016 беше в конкуренция с Rihanna, Beyonce, Adele и кой ли не.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Не, просто сега няма почти никаква конкуренция и затова "=69" е стигала върхове. Целият албум е по-слаб от предните й 3. Даже Dangerous Woman беше най-добрият, но 2016 беше в конкуренция с Rihanna, Beyonce, Adele и кой ли 


Не е само заради липсата на конкуренция - да, не е пренаселено, но защо Дуа Липа няма номер 1 в Билборд като беше активна във време, в които почти никой не пускаше музика? Защо чудовището, чието име няма да напиша, има само един номер 1 от албума си и това е Rain on me с Ариана?
 

Откакто се раздели с Пийт и пусна tun (сингъла), настана някаква истерия покрай Ариана и стана като Тейлър Суифт - няма значение какво ще пусне, синглите стават мегахитове. Така стана и при Ед Шийран на третия албум, и при Бийбър чак с Пърпъс, и при Дрейк доста късно. И тримата имат суууупер добри сингли преди големия “бум”, но не са оценени така, както песни след топ мегахита или топ скандала, който ги е направил мегапопулярни.

A DW е готин албум, ама моят любимец си е tun 😍 positions не е боклук, но не е това, което очаквах и по-трудно ме зарибяват песните. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Снощи е имало истинска публика на Super Bowl 2021. Пяли са Майли Сайръс и The Weekend:

Публиката с маски, но поне е истинска. 

ваксинирани са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...