Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Затова се сбогувай с всяко друго момиче през нощта зад теб
Сега си мой
Кажи ми какво искаш да пожертваш, ооо
 
Жертва
Що се отнася до мен, не искам никакъв компромис
Това трябва да е единственото тяло в ума ти
Що се отнася до мен, аз съм за цял живот
И така, кажи ми, би ли се жертвал?
 
Искам да бъда във въздуха всеки път, когато дишаш
Да тека през вените ти и пространствата между тях
Искам да усещам сърцето ти всеки път, когато кърви
Да живея в мозъка ти,  да има място само за мен
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Майли е една от най-несериозните западни чалгарки. Тази песен заслужаваше брутален високобюджетен клип...

Изобщо с правилните ходове във времето кариерата й можеше да е на ниво Бритни...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, SG каза:

Майли е една от най-несериозните западни чалгарки. Тази песен заслужаваше брутален високобюджетен клип...

Изобщо с правилните ходове във времето кариерата й можеше да е на ниво Бритни...

Този клип си беше отбиване на номера и подозирам, че дори е последен за албума, голяма грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

Този клип си беше отбиване на номера и подозирам, че дори е последен за албума, голяма грешка.

Те половината звезди вече зарязват албумите си скоро след издаването им. Груба грешка. 

А какви ери имаше само до преди десетина години...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Те половината звезди вече зарязват албумите си скоро след издаването им. Груба грешка. 

А какви ери имаше само до преди десетина години...

 

Да, единствено Хари изцеди албума си с цели 6 сингъла. ооо

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Да, единствено Хари изцеди албума си с цели 6 сингъла. ооо

И Дуа. За мен в световен мащаб тя просто си беше най-успешната певица за 2020, дори и да не е имала номер 1 в Америка. И The Weeknd също се постара, макар че на него и само BL му стига за години напред.

И Ейва доста направи и има някакъв успех, но пък на нея всичко й е толкова хаотично, че няма на къде...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите Грами ще бъдат на 14 март. Стискаме палци на Рики да спечели Грами за албума "Pausa" за Най-добър Латино поп албум. 🙏🙏🙏🙏

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

И Дуа. За мен в световен мащаб тя просто си беше най-успешната певица за 2020, дори и да не е имала номер 1 в Америка. И The Weeknd също се постара, макар че на него и само BL му стига за години напред.

И Ейва доста направи и има някакъв успех, но пък на нея всичко й е толкова хаотично, че няма на къде...

 

Да, топ 3 си бяха Дуа, Хари и Уикенд. Макар, че лятото пуснаха някви анимирани видеа, което също си беше отбиване на номера с "Hallucinate" и "Snоwchild".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре испанския албум на Селена Гомез и нов албум от Ник Джонас.

Алваро Солер има нова песен. Албумът му излиза това лято. Много хубав текст има песента, който разбира испански. Шефката много го харесва този певец:

Защото магията на очите ти ме кара да видя, че живота е една песен

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Селена излезе. По-точно е EP.  Напълно излишен EP от Селена. Никакъв усет за музика няма с тоя регетон. А какъв хубав испански албум можеше да направи. 
 
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженифър Лопес се раздели с годеника си

Дженифър Лопес и Алекс Родригес вече не са заедно. 51-годишната певица и 45-годишният бивш бейзболист са развалили годежа си след близо 4-годишна връзка, съобщи сп. People.

 

 

Докато новината изненада много фенове, тъй като двамата изглеждаха много щастливи в социалните мрежи, раздялата очевидно е била в ход.

 

 

"Това отдавна се очакваше", каза източник пред изданието. "Те имат общи бизнеси, така че не е пълно скъсване. Трябва им известно време, за да осмислят и разплетат всичко това".

 

"От близо три месеца имат проблеми помежду си. Опитваха се да оправят отношенията си заради децата, но всички знаеха, че няма да се получи. Планираха заедно да купят огромно имение, но това не стана. Когато прекратиха сделката, всичките им приятели в Маями започнаха да подозират, че нещо не е наред във връзката им", каза още източникът.

 

 

Лопес има 13-годишни близнаци, Ема и Макс, от бившия си съпруг Марк Антъни, а Родригес е баща на две дъщери - Ела и Наташа, от предишен брак.

 

"Започнаха да имат проблеми по време на локдауна. Дори отидоха на терапия, наистина искаха да оправят връзката си", каза друг източник пред изданието.

 

 

Заради пандемията от коронавирус Джей Ло и Алекс промениха сватбените си планове.

 

"Бяхме планирали това, което наистина искахме да направим, но не знам дали ще успеем да го създадем отново. Отменихме сватбата и оттогава наистина не сме говорили за това. Не бързаме", каза певицата в интервю за Elle през януари.

 

За последно двойката беше забелязана заедно на 1 март в Доминиканската република, където Дженифър в момента снима филма "Shotgun Wedding".

 

В четвъртък тя пусна следния пост в Instagram: "Намерете добра причина да се смеете днес". Родригес пък публикува своя снимка на борда на лодка във Флорида.

 

До момента няма официално потвърждение от самите звезди за края на връзката им.

 

0525241001615615711_big.jpg

 

 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Джей ло и Алекс са скъсали, много странно. Връзка от 4 години, от 2 сгодени. 

Сефте да ми кажеш нещо, което не знам, само не го повтаряй през 1 час, моля. ❤️ 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

The Weekend обвинява Грами,че не е номиниран тази година и че Грами била корумпирана академия.

И Бионсе ще бойкотира ,а има цели 9 номинации

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради пандемията наградите Грами са толкова скучни. Виртуална церемония в празна зала, а победителите ги дават на видеостена да благодарят. Не стига,че няколко пъти ги отменяха наградите заради пандемията ами и без публика. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...