Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, geri1498 каза:

Ако има нещо, което най не понасям е расизмът. Ценя таланта. А Теди Александрова е певица, колкото аз съм космонавтка. Отпуши си ушите. Дори и това изпълнение, което си постнал е на плейбек и със звукови ефекти в микрофона.

Ако си падаш по негърки кажи, бтв, Деси Слава също си пада по негри. Това може да я издигне в очите ти. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, geri1498 каза:

Разбирам афинитета ти към арогантната Марая, която няма мощен и експресивен, богат глас, дори Софи Маринова може да хваща нейните тонове но с гръден глас, а без да вие уизъли, но най-обичаните и ценени певици в Щатите са Тина Търнър, Уитни Хюстън и кралицата на соул музиката Арита Франклин. Уитни и Тина дори звучаха на победата на Байдън! Уитни е любимата певица на Мишел Обама от дълги години. Марая е обичана сред инфантилите и тийнейджърите. Живяла съм 5 години в Япония от 1995 до 2000.

Щото е негърка. Черните си харесват черни. И Софи Маринова е любимата певица на цар Киро и ромската общност в България. Знаеше ли го това, а? Самият факт, че категоризираш хората, които харесват тези, които ти не говори доста за теб. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ако си падаш по негърки кажи, бтв, Деси Слава също си пада по негри. Това може да я издигне в очите ти. 

Дете, живяла съм в Щатите, в Атланта още през 90-те, когато не си било родено, живяла съм и в Япония в периода 1995-200. Марая е най-недолюбваната певица в Щатите от по-възрастното и нормално поколение след Мадона, а продажбите им и на двете са изкуствено надути. Това го знам от сигурен източник, работещ за Сони Нидерландия. Това, че Кери е най-канената за химна е пълна лъжа, тя направо го осакати този химн с виенето си на уизъл през 2002, което е недопустимо за един химн. Все едно да изпищиш нашия химн с уизъл.  Най-цененото от експертите и от нормалните люде изпълнение на химна е на Уитни от 1991, дори Лейди Гага го нарече златният стандарт.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Щото е негърка. Черните си харесват черни. И Софи Маринова е любимата певица на цар Киро и ромската общност в България. Знаеше ли го това, а? Самият факт, че категоризираш хората, които харесват тези, които ти не говори доста за теб. 

Тези емотикончета и абревиатурки като бтв са детински и инфантилни и само доказват неукрепналост и недоразвитост на мозъчната дейност. Не ми пращай съобщение, не ги четя. Не го превръщам в лично. Защо мислиш, че на победата на Байдън звучаха именно Уитни, Тина, Арета и Барбра? Защото те са любимките на Щатите, или поне на по-нормалните. Марая, Ариана, Тейлър и тем подобни са просто виещи комерсиални продукти без соул в гласовете, временни явления.

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, geri1498 каза:

Тези емотикончета и абревиатурки като бтв са детински и инфантилни и само доказват неукрепналост и недоразвитост на мозъчната дейност. Не ми пращай съобщение, не ги четя. Не го превръщам в лично. Защо мислиш, че на победата на Байдън звучаха именно Уитни, Тина, Арета и Барбра? Защото те са любимките на Щатите, или поне на по-нормалните. Марая, Ариана, Тейлър и тем подобни са просто виещи комерсиални продукти без соул в гласовете, временни явления.

Пък щото ползването на чуждици като соул е много зряло ;) 

Иначе съм доволен че Педи Байдън харесва и черни задници, ама тия не са ли малко дъртички за него? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

В 

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Пък щото ползването на чуждици като соул е много зряло ;) 

Иначе съм доволен че Педи Байдън харесва и черни задници, ама тия не са ли малко дъртички за него? 

В тандем си с детето WindWalkMonk??? Мислих, че си по-осъзнат, тъй като ми се струва, че не си на 15. Както и да е. Жалко, харесах певицата, която си постнал. А Байдън поне има интелект и ерудираност. Никак не е прост. Прочети му биографията.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, geri1498 каза:

В 

В тандем си с детето WindWalkMonk??? Мислих, че си по-осъзнат, тъй като ми се струва, че не си на 15. Както и да е. Жалко, харесах певицата, която си постнал. А Байдън поне има интелект и ерудираност. Никак не е прост. Прочети му биографията.

Аз бях постнал певец, 2021 сме, ако Горгона иска да се самоопределя като индивид, използващ местоимението "той", редно да спрягаме останалите съществителни в същия род. 

Байдън е отдавна изфирясал, а биографии на сенилни педофили не ме вълнуват. Предпочитам да се чопля с тебе, така смятам времето си за добре оползотворено ;)

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И 10 живота няма да си достатъчни, за да настигнеш Байдън, нито Обама, но както и да е. Времето ти ще е оползотворено, ако прочетеш Достоевски, Пушкин, Лермонтов, Чехов, Стендал, Солженицин и т.н.

  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, geri1498 каза:

А Байдън поне има интелект и ерудираност. Никак не е прост. Прочети му биографията.

Да спориш с Тръмпист е като да спориш със стена. :D 

Кое от вчерашните изпълнения те грабна най-много?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Да спориш с Тръмпист е като да спориш със стена. :D 

Кое от вчерашните изпълнения те грабна най-много?

Нито 1. Всичките бяха боклуци, човек можеше да хване спин докато ги слуша. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Да спориш с Тръмпист е като да спориш със стена. :D 

Кое от вчерашните изпълнения те грабна най-много?

На Джей Ло беше най-зле, ако имаш предвид на встъпването. Не знам как изобщо се  е навила да я пее тази песен. Тя никога не е блестяла с глас. Но има и фалш. Гага е пяла химна и по-добре. Този път нещо не й се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Голяма грешка беше че не поканиха Dua или The Weeknd.

Е не може всички да поканиш. Освен това Dua няма работа в щатите. А вторият не знам дали го подкрепя. Ако говорим сериозно, аз не се вълнувам кой ще им е президент, защото това е по - скоро медиен образ. Единственият път когато ме интересуваше беше когато Хилъри се кандидатира, защото й симпатизирах. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , geri1498 каза:

На Джей Ло беше най-зле, ако имаш предвид на встъпването. Не знам как изобщо се  е навила да я пее тази песен. Тя никога не е блестяла с глас. Но има и фалш. Гага е пяла химна и по-добре. Този път нещо не й се получи.

Имаше и специална програма след това, "Calibrating America"  Пели са Katy Perry, Demi Lovato, John Legend и тн.
Изненадващо, на Деми изпълнението ми хареса най-много. Гласът на Кейти ми се струва малко износен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Имаше ли е специална програма след това, "Calibrating America"  Пели са Katy Perry, Demi Lovato, Joe Legend и тн.
Изненадващо, на Деми изпълнението ми хареса най-много. Гласът на Кейти ми се струва малко износен.

 

Да, на Кейти е най - зле изпълнението и според мен. А Деми е най - грозна. Иначе нещо подходящо за случая:

unknown.png

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

@Fast, котенце, Рита Ора е глобена с 10к паунда за парти за РД то й. Това й е второто нарушение по време на пандемия. Припомням, че UK е в lockdown. Коментар ?

Не намирам инфо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Имаше ли е специална програма след това, "Calibrating America"  Пели са Katy Perry, Demi Lovato, Joe Legend и тн.
Изненадващо, на Деми изпълнението ми хареса най-много. Гласът на Кейти ми се струва малко износен.

 

Определено Деми е най-добра, въпреки че не ми допада особено тембъра на гласа й. Малко ми е груба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , geri1498 каза:

Тези емотикончета и абревиатурки като бтв са детински и инфантилни и само доказват неукрепналост и недоразвитост на мозъчната дейност. Не ми пращай съобщение, не ги четя. Не го превръщам в лично. Защо мислиш, че на победата на Байдън звучаха именно Уитни, Тина, Арета и Барбра? Защото те са любимките на Щатите, или поне на по-нормалните. Марая, Ариана, Тейлър и тем подобни са просто виещи комерсиални продукти без соул в гласовете, временни явления.

Не подценявай Ариана. От новите звезди тя вади най-мощен глас. Самата Марая я повика за коледния си спешъл, и направиха double whistle.

03:04

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Не подценявай Ариана. От новите звезди тя вади най-мощен глас. Самата Марая я повика за коледния си спешъл, и направиха double whistle.

03:04

Tи пък намери какво да дадеш:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Не подценявай Ариана. От новите звезди тя вади най-мощен глас. Самата Марая я повика за коледния си спешъл, и направиха double whistle.

03:04

Точно уизъла никога не ми е харесвал. По принцип тази техника я изпълняват вокалисти без мощни гласове, за да компенсират и впечатлят. Тва не  ечаст от гръдния глас, а фалцет. Не я подценявам, но гласът й е доста безизразен, същото мисля и за Марая. Не ми се засяга пак темата, но негърките като Уитни, Тина, Арета и други са с по-мощни и кекспресивни гласове. Те нямат нужда от уизъл.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...