Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, geri1498 каза:

Точно уизъла никога не ми е харесвал. По принцип тази техника я изпълняват вокалисти без мощни гласове, за да компенсират и впечатлят. Тва не  ечаст от гръдния глас, а фалцет. Не я подценявам, но гласът й е доста безизразен, същото мисля и за Марая. Не ми се засяга пак темата, но негърките като Уитни, Тина, Арета и други са с по-мощни и кекспресивни гласове. Те нямат нужда от уизъл.

Доколкото знам и Марая е афроамериканка по бащина линия, но е по-светла. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, WindWalkerMonk каза:

За мен Кристина обаче май е по от Ари:

 

Кристина си е класика. Може да не е особено технична и тук си личи, но има мощен, богат глас. Има женствен глас. Дори Rolling Stone я поставиха в класацията на доста предно място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Доколкото знам и Марая е афроамериканка по бащина линия, но е по-светла. 

Баща й е мисля венецуелец. Марая е технична, но някак няма мощ и й се губи експресията, чувството. А Ариана как се отметна! Голям номер й извъртя. Вече предпочитала Барбра, Уитни и Арета и затова напоследък по-често пее тяхните песни.

Редактирано от geri1498
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, geri1498 каза:

Кристина си е класика. Може да не е особено технична и тук си личи, но има мощен, богат глас. Има женствен глас. Дори Rolling Stone я поставиха в класацията на доста предно място.

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

За мен Кристина обаче май е по от Ари:

 

Двете пяха заедно и наистина Кристина е класи отгоре като глас. Ариана извъртя голям номер на Марая- Сега вече от 3 години предпочитала да пее песните на Барбра, Уитни и Арета. Заради мощта. С времето нещата се променят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, stereoto_ каза:

Сатанисти ли са, чудо ли е...

Има една престара руска антисемитска конспиративна теория от 1903, "Протоколи на Сионските мъдреци" която и до днес се претопля за масите с различни имена. Нейните привърженици са главните поддръжници на тезата, че западните елити са сътворени от съсатанински рептили, които кормят деца и други подобни злобни реваншистки врели некипели. В момента е позната като Qanon. Блажени да се вярващите. :laughing:
iZhYMfX.jpg

В тази статия има основно инфо.
https://www.dnevnik.bg/analizi/2021/01/18/4164402_republikancite_i_trump_v_epohata_na_putin_za_kolko/

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това вече е странно- Били Айлиш да пусне песен съвместна с Росалия днес.
 
 
Джиджи Хадид и Зейн най- накрая обявиха името на момиченцето си. Дъщеря им се казва Кай( Khai), което означава кралски. Кралско бебе е:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , geri1498 каза:

Баща й е мисля венецуелец. Марая е технична, но някак няма мощ и й се губи експресията, чувството. А Ариана как се отметна! Голям номер й извъртя. Вече предпочитала Барбра, Уитни и Арета и затова напоследък по-често пее тяхните песни.

Ариана е спретнала номер на Марая ли? Затова ли участва в проекта й преди 2-3 месеца?

Ариана не е дъщеря на Марая, че да трябва да пее само нейните песни, това е най-талантливата съвременна певица и ще пее каквото си поиска.

А вие, госпожице, сте расистка.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , zai4eto82 каза:
Зейн тайно е татуирал името на дъщеря си Кай на китката си:
 

А Джиджи Хабиб ? А таа кукундрела ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , zai4eto82 каза:
Зейн тайно е татуирал името на дъщеря си Кай на китката си:
 

Дисапойнта ми е отвъд безкрайност. Вместо да ни осведомиш надлежно как твоя Рики си е изрусил брадата, продължаваш да ни занимаваш с тия нукому неизвестни, бедни, прости хорица от народа. 

https://www.instagram.com/p/CKUoMaNnKrc/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн си е много готин, даже съм купила автобиографичната му книга на английски, когато я пусна. А пък Рики не ме кефи как си е изрусил брадата още като го видях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Името на Зейн означава красив. И името му се изписва ZAIN, но той предпочита да се изписва ZAYN. 

Нямам търпение за следващия му албум, който подготвя. :P

A на дъщеричката им Кай името й означава коронясана, избрана нещо такова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази седмица новият албум на Зейн влиза на номер 13 във Великобритания. Според The UK's Official Albums Streaming Chart това е най-високият дебют тази седмица в класацията 

 

Esc8O9QXAAEqhdk.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е добре положението обаче в Билборд 200. Новият албум на Зейн е продал 15 000 общо през първата седмица в САЩ. Това ще го класира едва в топ 40 в Билборд 200.
 
 
Първият албум такъв рекорд - дебют номер 1  едновременно в Англия и САЩ. Стана първият британски  изпълнител , който го беше направил. Вторият албум не успя- влезе едва на номер 61, сега  третия албум малко по-добре ще влезе в Топ 40. Хората луди ли са при толкова хубав албум. 
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...