Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Starboy каза:

Дуета с Нормани ще го пусне в делукс версията, която потвърди, че излиза скоро.

Summer of 84 топппп! 

Йее, той не е мн известен и помислих, че няма да има хора, които да са го гледали от тук.

Дано си спази думата и я пусне в делукса.

 

@Blueberry, надуваме ли на МАКС!!! :as:

 

*п.с., каква е ситуацията с аватарите, никой ли не ги ползва вече☹️

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 27 минути, Charlie каза:

Йее, той не е мн известен и помислих, че няма да има хора, които да са го гледали от тук.

Дано си спази думата и я пусне в делукса.

 

@Blueberry, надуваме ли на МАКС!!! :as:

 

*п.с., каква е ситуацията с аватарите, никой ли не ги ползва вече☹️

Филмът е топпп, атмосфера, саундтрак, всичко мнооого ми хареса. Ако знаеш още подобни - пиши ми ЛС! 

За да не е спам: Дрейк не успя да детронира Blinding Lights от #1 в Global Spotify Chart в премиерния си ден, въпреки цялата реклама в тикток и прочие, което ме изненада, определено. И то с никак не малка разлика – над 1 милион.

Като днес мина bad guy и вече е 17-тата песен, която се е задържала най-много дни на #1 в историята.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Starboy каза:

Филмът е топпп, атмосфера, саундтрак, всичко мнооого ми хареса. Ако знаеш още подобни - пиши ми ЛС! 

За съжаление не, търся от миналото лято ама няма такива :c Ако ти попаднеш на такъв и ти да пишеш 

 

 

Песента е ужасна, но ми е интересно да видя какъв клип ще предложи

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

854366_lady-gaga-chromatica--music-cd-.jpg.02cedb5bdd123d452669d075c6235311.jpg

Каква жестока обложка за албум с първи сингъл Stupid Love.

Най-добрата й обложка career-wise. Видях я за първи път преди 2 седмици. Надявам се да не я смени. Ако не я пусне в iTunes идните дни, може би ще лийкна HQ версията.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Рики пусна сега нов клип на Tuburones- мъж и жена танцуват във вода- много е яко. Напомня ми малко на Болка в минути:

 

Това не е латино тема. Не пиши тук за Рики.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Гальо каза:

Брутален трак, един от най-добрите на Селена

И песента и клипа са топ. Албума в момента преживява лек ренесанс благодарение на новите парчета. Жалко, че не са платили нито за радио нито за реклама в спотифай. Най-вероятно ще мине и замине а спокойно може да се превърне в един от най-големите и самостоятелни хитове.

Чу ли ''Сувенир''? Какво мислиш за нея ? Пише се, че е за Абел.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , -A. каза:

Чу ли ''Сувенир''? Какво мислиш за нея ? Пише се, че е за Абел.

Каква изненада, че личност, завъртяла кариерата си около фалшиви PR скандали, прави песен, която да се спекулира, че е за някои, с когото са излезли на 3-4 PR разходки пред папараците. И да, съвсем нарочно я наричам просто личност, защото певица не е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Каква изненада, че личност, завъртяла кариерата си около фалшиви PR скандали, прави песен, която да се спекулира, че е за някои, с когото са излезли на 3-4 PR разходки пред папараците. И да, съвсем нарочно я наричам просто личност, защото певица не е.

Дай боже всяка личност както ти я наричаш да е в топ 10, ако не се лъжа на 7 позиция, за най-стриймвани жени в историята! От 2013 почти всяка година има по един топ 10 хит, изключвайки 2018 когато Taki, Taki достигна 11-то!

Някой много гласовити са доста по-назад и нямат 1/5 от нейния успех!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новите три песни ми допадат- пак няма някоя по-силна от LYTLM, но звучат добре насред другите.

А за кариерата на Селена е ясно, че се базира най-вече на добри пи ар и мениджмънт. Но все пак е забележително, че екипа й успява да я поддържа като силно име толкова дълго, аз лично очаквах отдавна да е изгърмяла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, SG каза:

Новите три песни ми допадат- пак няма някоя по-силна от LYTLM, но звучат добре насред другите.

А за кариерата на Селена е ясно, че се базира най-вече на добри пи ар и мениджмънт. Но все пак е забележително, че екипа й успява да я поддържа като силно име толкова дълго, аз лично очаквах отдавна да е изгърмяла.

Да пусне по-силна и по-голям хит от LYTLM го виждам доста трудно. Тази песен в един ден направи близо 9 милиона само в Spotify. Беше един от най-iconic завръщания в последните години.

Според мен Boyfriend има потенциал за голям хит. Наистина началните стриймове са много слаби, но Wolves & Back To You също са така а днес се радват на над 830 и 620 милиона само в Spotify. 

Феновете са луди по Souvenir. Надявам се и нея да пусне като финален сингъл. Звучи като смесица от Good for you & Hands to myself. С добра реклама хита е вързан в кърпа. Много съжалявам за Crowded room & Ring, особено последната има потенциала да стане жесток хит.

Скоро се очаква и колаборация с Shawn Mendes част от новия албум на Marshmello. Също така щеше да излезе Mala (SELENA X BAD BUNNY ft. Fergie & Prince Royce) като част от саундрака на Fast & Furious, но изместиха премиера на филм за 2021.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябваше да заложи на поне още един-два сингъла от стандартното издание преди да пусне делукса. Има няколко по-силни песни от новите. Но и на мен Boyfriend ми се открои най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Donatella каза:

SAM SMITH & DEMI LOVATO
I'M READY

 

17 april

Най-сетне най-вероятно ще види хит.

I love me е категоричен провал. Скутера инвестира доста силно в радио, но просто не се получи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

I Love Me всъщност се задържа изненадващо добре за песен от 2020, която толкова напомня на Дисни 2008 вместо на нещо ново и свежо. Дори и аз не я слушам вече, а в началото ми допадаше. Честно казано, като теглим чертата дори съм малко разочарован, с екипа трябваше да подготвят нещо по-открояващо се за първи сингъл. И то след като преди това използваха Тв промото и интереса към нея след свръхдозата за доста по-добра промо песен, на която всъщност не залагаха.

Mess, с една дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Adam Lambert, Alicia Keys, Andra Day, Annie Lennox, Becky G, Ben Platt, Billie Eilish, Billie Joe Armstrong, Billy Ray Cyrus, Camila Cabello, Céline Dion, Charlie Puth, Chris Martin, Christine and the Queens, Common, Eddie Vedder, Ellie Goulding, Elton John, Finneas, Hozier, J Balvin, Jack Johnson, Jennifer Hudson, Jennifer Lopez, Jess Glynne, Jessie J, Jessie Reyez, John Legend, Juanes, Kacey Musgraves, Lady Gaga, Leslie Odom, Jr., Liam Payne, Lizzo, LL Cool J, Luis Fonsi, Maluma, Maren Morris, Michael Bublé, Niall Horan, Paul McCartney, Pharrell, Rita Ora, Sam Smith, Shawn Mendes, Sheryl Crow, Stevie Wonder, Taylor Swift, The Killers and Usher

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...