Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Fast каза:

Инсайдъра от ATRL каза че има вероятност Chromatica да бъде отложен заради коронавирусът.

Какво разправяш?? Нещо за песните от албума споделил ли е ?

Знам, че там понякога и за Селена издават информация. Нещо интересно?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Lady Gaga - Babylon (demo snippet)
https://dbree.org/v/351c4d

Нещо хич не ми харесва на какъв саунд е заложила. Обективно погледнато много бързо ми мина хайпа по Stupid Love. Само куплетите стават, припева е неслушаем. Тази също звучи зле. Толкова ли е трудно да пусне няколко generic песни като The cure?

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи албума на Дуа, целия е в духа на 80-те, а това е брутално, много ми харесва и мисля, че ще има много голям успех. Само жалко, че изтича толкова време преди официалното му излизане...

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гага и траклиста е изтекъл, от тия 18 ли бяха песните, не помня има 4 въведения, които са напълно излишни, особено за такъв тип музика, дето е напълно асансьорна и не става за нищо. А какво остава за концепции, въведения, аутрота и т.н., напълно излишно – по-добре по-малко песни, но да са както трябва. Но в нейния случай и 5 да бяха щяха да бъдат неслушаеми. Надеждата ѝ както виждаме и е в дуета с Ариана, което за уж толкова утвърден изпълнител е дъното.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

На Гага и траклиста е изтекъл, от тия 18 ли бяха песните, не помня има 4 въведения, които са напълно излишни, особено за такъв тип музика, дето е напълно асансьорна и не става за нищо. А какво остава за концепции, въведения, аутрота и т.н., напълно излишно – по-добре по-малко песни, но да са както трябва. Но в нейния случай и 5 да бяха щяха да бъдат неслушаеми. Надеждата ѝ както виждаме и е в дуета с Ариана, което за уж толкова утвърден изпълнител е дъното.

За този траклист ли говориш?
ESzH_uLUEAA5rZs.jpg

Мисля че е фейк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

За този траклист ли говориш?
ESzH_uLUEAA5rZs.jpg

Мисля че е фейк.

Не е фейк, защото е потвърдила, че има дует с тези артисти. Явно не е уверена в себе си да пусне албум БЕЗ дуети, поне има добра себеоценка, но не мисля, че ще я спасят, освен да и докарат малко повече първоначален интерес.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

@SG

 

Много приятна песничка. Фен съм на сладката Тейлър.

Влязох да кажа, че съм разочарован от Гага. Ясно беше, че за нея комерсиалния успех е всичко, но да го показва толкова явно не е никак Ок.

И съответно евала на Дуа, че дори и след като й изтече албума не е решила да го отменя, а даже го издърпва. Не съм слушал пиратската версия, чакам с нетърпение албума в Spotify и после ще дам мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Blinding Lights” by The Weeknd is projected to reach #1 on the Billboard Hot 100. It would become his fifth #1 song on the chart.

Два номер 1 хита от два албума, talent win! Да видим какво ще постигне третия сингъл – In Your Eyes

:1000(19): 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...