Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

 И аз не мисля че ще има изненади тази година. Дори и да е имала план, сигурно е отпаднал с второто хлапе на път. 

Според мен можеше поне да изкара greatest hits албум, с риск да я пенсионират или да изискват турне.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Rihanna tells British Vogue she wants to release her album this year.

“I want it to be this year. Like, honestly, it’d be ridiculous if it’s not this year. But I just want to have fun. I just want to make music and make videos.”
 

Това го повтаря всяка година от 2018 насам, наистина се надявам този път да не лъже.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.02.2023 г. от 10:02, SG каза:

Егати, колко огромна само е била Катя щом години по-късно още никой не може да й стигне нито TD рекорда, нито SB гледаемостта. Ще продължаваме да се питаме Какво стана? и няма да можем да си отговорим.:helpsmilie:

На Кейти си беше перфектно шоу в перфектния момент от кариерара й.

А какво стана после... наистина никой не знае.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , fearless` каза:

На Кейти си беше перфектно шоу в перфектния момент от кариерара й.

А какво стана после... наистина никой не знае.

 

Много фактори се изредиха. Включително и нейното собствено отдръпване от машината. Но след завръщането на Майли си мисля, че с подходяща концепция и за Кейти би имало бъдеще. Само ме съмнява към днешна дата тя да пожелае да е достатъчно отдадена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кейти на мен хич не ми харесва. Прекалено детско и фемили френдли, може и затова да е била най. 😆

Всички други жени след нея и Бионсе от преди бяха къде къде по-яки.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти Пери дефинира поп музиката и културата в пика си и има неуспорими мегахитове. Но след това се популяризираха певици като Halsey, Lorde, Billie и тн, които върнаха това по-алтернативно звучене и желанието на публиката за нестандартни гласове. 

На Кейти  не ѝ отива да пее такава музика, а сигнатурния ѝ стил в днешно време бие към cringe/corny и просто вече не върви. Просто не е артист който може да еволюира и да се адаптира.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , SG каза:

Много фактори се изредиха. Включително и нейното собствено отдръпване от машината. Но след завръщането на Майли си мисля, че с подходяща концепция и за Кейти би имало бъдеще. Само ме съмнява към днешна дата тя да пожелае да е достатъчно отдадена.

Според мен когато погледнеш банковата си сметка и видиш достатъчно пари, че и внуците ти да живеят охолно, когато си имала, хитове, слава концерти и всичко за което си мечтала...просто хъса от преди го няма. А специално в нейния случай, когато пика и отмина, заложи на този супер античатичен имидж и не знам дали ще може да се отъряве от него, дори и опита някой ден.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тя просто понесе много тежко спада си около началото на Witness ерата и това се отрази на психиката й. Но с времето осъзна, че наистина не са й нужни номер 1 след номер 1 хит и затова постепенно се отказа от борбата за върха. Обърна внимание на личния живот, а в музиката вече си прави нещата за кеф на себе си и на феновете.

М/у другото нейният имидж, макар и често доста детински на вид и криндж, си остава доста по-смислен от този на 90% от поп звездите. Просто не е толкова лесно масовата аудитория да асимилира, че продукти като California Girls и LFN са повече сатира, отколкото за забавление, да не говорим какви погрешни асоциации може да създаде CTTR примерно. Хич не е била толкова плоска, както се възприема от някои хора.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много песни в чарта на Spotify след СБ шоуто.

1. Рири - 22 песни (13.02.2023)*първи ден след шоуто
2. Рири - 18 песни  (14.02.2023)
3. Рири - 17 песни (15.02.2023)
4/5. Рири / The Weeknd - 14 песни (16.02.2023 / 08.02.2021*първи ден след шоуто )

Мръсно й направиха с клипът който качиха в ютуб. Тук и на всички други фен клипове се чува че повечето песни си ги пее почти изцяло на живо, особено последните 4.

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво съвпадение - и двете ти любимки пеят като славеи на живо, ама някой злодей все им прави мръсно и им качва клипове, на които звучат зле/бичи плейбек… 

Кейти не беше детска, а iconic и изпя истински световни мегахитове, а не Bitch better have my money и подобни, но понякога фенството ни пречи да забележим качествата на конкурентите на любимците ни. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен поп аудиторията харесва проекти със социални послания, но рязко губят интерес, когато станат партизански. Мисля че това беше голямата грешка на Кейти.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти изгуби аудитория с русата коса. За съжаление и при Doja се забеляза нещо подобно, но просто жените в шоубизнеса са толкова сексуализирани, че като спрат да изглеждат fuckable флопват. Има и изключения, но те само потвърждават правилото. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Какво съвпадение - и двете ти любимки пеят като славеи на живо, ама някой злодей все им прави мръсно и им качва клипове, на които звучат зле/бичи плейбек… 

Кейти не беше детска, а iconic и изпя истински световни мегахитове, а не Bitch better have my money и подобни, но понякога фенството ни пречи да забележим качествата на конкурентите на любимците ни. 

Страшна злоба от теб в последно време, прикрита с закачки, но да не забравим, че личните проблеми не ги лекуваме в форума. ;) 

Да вярваш че една коса е попречила на кариерата на някой също е повече от безумно. Witness не е флоп, светът не е само Америка. За бога, този албум има 3 тотални хита на световно ниво, доста по-големи от всички последни сингли на Тейлър. 
Bitch better have my money btw е по-голям хит от 85% от кариерата на Ката.

  • Haha 1
  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Страшна злоба от теб в последно време, прикрита с закачки, но да не забравим, че личните проблеми не ги лекуваме в форума. ;) 

Да вярваш че една коса е попречила на кариерата на някой също е повече от безумно. Witness не е флоп, светът не е само Америка. За бога, този албум има 3 тотални хита на световно ниво, доста по-големи от всички последни сингли на Тейлър. 
Bitch better have my money btw е по-голям хит от 85% от кариерата на Ката.

Е кои са тези три тотални хита ?

Влизаш в уикипедия и виждаш, че освен лийд сингъла (дето също не се представи много ок) всичко друго е аут от топ 20 в най-важните държави, освен малки изключения. Говорим за същата изпълнителка която няколко години по-рано пуска Roar & Dark Horse, песни които са топ 3 и топ 5 в цял свят.

Друг е въпроса, че първите три албума ще си хранят Катя вечно. Без истински хит от сто години има повече месечни слушатели и стрийминг от активни изпълнители. 

Като цяло Кати е сладка, дано изкара яки парчета, спекулира се, че тази година ще има албум.

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че прическата също повлия. Реално погледнато CTTR си беше успех като за А-листър, просто не за чак толкова огромна звезда като Кейти. Но от Bon Appétit натам публиката рязко се отдръпна и това на Катя са й първите истински провали в кариерата изобщо. Поне в YouTube придобиха интерес заради главните снимки, могат да си се нарекат някакви viral хитове.

Абе както казах - много са факторите за падението. Но нещо, което страшно ме кефи е, че години по-късно Кейти Пери още си е сила, макар и в минало време. Толкова много трайни хитове за толкова кратко време почти никой в историята на музиката не е оставял. Винаги ще си остане голяма.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

Страшна злоба от теб в последно време, прикрита с закачки, но да не забравим, че личните проблеми не ги лекуваме в форума. ;) 

Да вярваш че една коса е попречила на кариерата на някой също е повече от безумно. Witness не е флоп, светът не е само Америка. За бога, този албум има 3 тотални хита на световно ниво, доста по-големи от всички последни сингли на Тейлър. 
Bitch better have my money btw е по-голям хит от 85% от кариерата на Ката.

Ще те помоля да си спестиш личните квалификации, нямам проблеми, които да искам да “лекувам” в чалга форум. Тук пишат поне още пет човека и не виждам да съм “злобна” към тях. 
“Злобея” като виждам как някой си изкарва личните предпочитания и становища, изкривени през личната му камбанария, като всеобщ и неоспорим факт.

Освен това ме напряга като някой си пише само за една и съща тема, ето ти за пръв път засягаш за Кейти и то с цел да ме уязвиш, все едно тя ми плаща сметките… 

Обожавам Кейти и Witness ерата, но комерсиално не постигна успех, какъвто се очакваше от нея. В Европа и особено в Източна си беше почти постарому, но в Щатите си беше направо флоп като за А-листърка. 
И последно - BBHMM е пийкнала на 19-то място в Billboard Hot 100, а Кейти има 18 песни с по-добри успехи, включително например флопове като Rise и Never Really Over. За какви 85% говорим… Хайде стига с двойния аршин в полза на по-симпатичната.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кариерния срив на Кейти се дължи на много причини, които смятам са следствие на основната - нейния съзнателен избор за това. При пускането на Уитнес, като имаше лайф излъчване от дома й, имаше час с терапевт и открито си беше казала, че не иска да бъде образа ‘Кейти Пери’ повече. Не всеки има амбицията, хъса и психиката дори, да продължи когато вече не се усеща като нещо, което обичаш да правиш, а като тежка работа с пълен график за следващите 2 години примерно и нито 1 свободен ден между тях.

 

Интересно е да се види, че след СуперБол Абел е вкарал 14 песни в класацията, а днес има 11 без каквито и да било усилия и трикове. Цифра, която е равна, дори по-голяма от ден, в който артист пуска нов албум.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какво даваш хот 100 за пример. Lift me up там има пик на второ място. Означава ли това че Кейти има само 7-8-9 по-големи хитове или колкото и да има там #1s?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Willy каза:

Ама какво даваш хот 100 за пример. Lift me up там има пик на второ място. Означава ли това че Кейти има само 7-8-9 по-големи хитове или колкото и да има там #1s?

Значи като ти изнася класациите са признака за успеваемост, като не ти изнася - не са. Ако искаш можем да сравним по гледания в YouTube, стриймове в Спотифай или ти ако имаш Епъл Мюзик, чисти продажби, даже мога да сметна и точно колко са 85% от песните на Кейти да ги измерим, макар и да не ми се занимава. Пак няма да стане такъв хит, какъвто си мислиш ти, защото ти е любима/напомня ти за хубави времена/въртяли са я много по ТВ и радиа, които слушаш.

Иначе да, прав си, чистият пик не е най-добрият признак за сравнение. Но субективната преценка е още по-лош.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Starboy каза:

Не всеки има амбицията, хъса и психиката дори, да продължи когато вече не се усеща като нещо, което обичаш да правиш, а като тежка работа с пълен график за следващите 2 години примерно и нито 1 свободен ден между тях.

Абсолютно! И ако погледнем Бритни, която беше заставена да продължи да работи години след като на нея не и се занимаваше виждаме точно колко страшни последици може да има ако не си дадеш почивка. 

За мен певицата с най-добра и успешна стратегия за кариерата си е Лейди Гага, тя успя да редува музика и филми и да бъде актуална с нещо постоянно, дори когато реално не прави нищо. И като цяло успя да си изгради име уважаван артист със стабилна фенска маса. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , fearless` каза:

Абсолютно! И ако погледнем Бритни, която беше заставена да продължи да работи години след като на нея не и се занимаваше виждаме точно колко страшни последици може да има ако не си дадеш почивка. 

За мен певицата с най-добра и успешна стратегия за кариерата си е Лейди Гага, тя успя да редува музика и филми и да бъде актуална с нещо постоянно, дори когато реално не прави нищо. И като цяло успя да си изгради име уважаван артист със стабилна фенска маса. 

И аз смятам, че Гага е топ. Сега ще мачка отново, това е почти 100% сигурно. Относно музиката както казах - ако си най - хитов, не означава, че си най - успял. Всъщност най - важното е колко са ти феновете и колко и до кога са готови да дашат пари за теб. В това отношение Марая/Уитни са по - хитови от Селин, но тя е по - успяла и е изкарала повече пари от музика.

Тейлър е изкарала повече пари от музика от Риана, Бритни, и Адел. За мен тя е по - успешна. Сега ще стана и милиардерка с музика. Първата евър. Риана е милиардерка вече, но не благодарение на музиката си. 

Относно Бионсе, тя е бетонирана във времето, защото е приета от простолюдието до аристокрацията. Пример:

И на мен не ми е топа, не ме кефи как й бутат награди и то най - големите, но за нея, Марая и Тейлър работи цялата индустрия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...