Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, fearless` каза:

Споделям мнението ти, защото наистина в самото начало на conservatorship-а всичко изглеждаше доста добре Circus и Famme Fatale си бяха успешни албуми, след които имаше световни турнета и Бритни като цяло си беше актуална, въпреки че вече не беше сред най-топ имената. Имаше нови папарашки снимки всеки ден, на които беше с различни хора и много често с децата си. И да е имало някакъв контрол със сигурност не е била затворница у тях. За разлика от сега, когато някой е виждал Брита 3 пъти за последната 1 година, което за човек преследват от фотографи нон стоп от 20 години насам е направо странно.

За сметка на което на сватбата й се бяха изсипали половината звезди. И пак нямаше индикации някой да е забелязал нещо кой знае какво. Чак напоследък Парис Хилтън реши да се изкаже приятелски, за което беше оплюта.

Абе много е странна работата там. Надявам се наистина да ми е вярна теорията, че много повече неща зависят от настроенията на Бритни, отколкото си мислим. Защото други опции са доста обезпокоителни и не съвсем добре за нея.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 4.03.2023 г. от 11:20, stereoto_ каза:

Дали някой може да изнамери новия албум на Depeche Mode - “Memento Mori” (2023)?🥹🙏

Пише, че го има го leaked,  но не успях да го намеря…

@Fast

Някакъв ъпдейт? 
@Fast имаш ли някаква информация :(


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идвам да кажа колко се кефя, че след близо 10-годишна нестабилна кариера Майли най-накрая се завърна като хората и издаде най-силния си албум. Почти няма песен, която да не ме е грабнала още на първо слушане... Евала! Очаквам силни цифри в следващите дни. Тя го заслужава, или по-скоро го заслужава нейният често засенчван от непремерените й действия разнороден талант!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
преди 16 часа , i810 каза:

Защо? Какво му е на човека? Не го следя, идея си нямам какъв е принципно... 😃

Имаш интернет, достъпа до Гугъл е все още безплатен? 

Цитат

Who is Andrew Tate and what did he do?
Who is Andrew Tate, the self-styled 'king of toxic masculinity' under house arrest in Romania? Andrew Tate is being held in Romania on suspicion of rape and human trafficking. He's also known for getting into a Twitter spat with Greta Thunberg, his kickboxing career and misogynistic videos.

Иначе голяма гордост, най-голямата отрепка да те хвали за кавъра ти на хита на Валентина Хасан ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

Имаш интернет, достъпа до Гугъл е все още безплатен? 

Иначе голяма гордост, най-голямата отрепка да те хвали за кавъра ти на хита на Валентина Хасан ... 

Имам интернет, но не ме интересува този човек, за да чета каквато и да било информация за него. А дали е отрепка или не, слабо ме вълнува. Но има вкус за музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lil Nas X, в комплект с Джеймс Кордън, се появяват в епизод 9001 на Дързост и Красота. :D

SHADOWANDACT.COM

Lil Nas X takes part in The Bold and the Beautiful’s 9,001st episode, with airs Wednesday. The rapper will be with James Corden, both of whom will have guest roles in the episode. This will be...
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Когато се чудиш и маеш от къде ти е дошло да си viral сензация, и то в деня на кралска коронация.:heart:

VM.TIKTOK.COM

Katy Perry is one of the guests at King Charles’s coronation service. But she had to find her seat first. Video credit: @tudokatysite #katyperry #kingcharlesiii...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Когато се чудиш и маеш от къде ти е дошло да си viral сензация, и то в деня на кралска коронация.:heart:

 
VM.TIKTOK.COM

Katy Perry is one of the guests at King Charles’s coronation service. But she had to find her seat first. Video credit: @tudokatysite #katyperry #kingcharlesiii...

 

Пределно е ясно от къде е дошло - всички останали са отказали ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Lelqtian каза:

Пределно е ясно от къде е дошло - всички останали са отказали ;) 

Не, аз не говоря за това, че е поканена, а за вайръл клипчето й как си търси къде да седне, което дори в официалния канал на кралското семейство е сред най-гледаните от събитието. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Не, аз не говоря за това, че е поканена, а за вайръл клипчето й как си търси къде да седне, което дори в официалния канал на кралското семейство е сред най-гледаните от събитието. :D

Ми още по зле - не стига са я поканили за запълване на бройката, а дори не и са зачислили място ... направо почва да и става навик да става за резил. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Ми още по зле - не стига са я поканили за запълване на бройката, а дори не и са зачислили място ... направо почва да и става навик да става за резил. 

Има място, намериха й го.:a040:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче завръщането на Майли се оказа one hit wonder, въпреки силния албум. Явно масовата публика още не е забравила Bangerz и последвалите го брутализми, че да я приеме насериозно отново.

Meanwhile кралската кобра обяви поредния римейк албум, с който се говори, че има шанс да издуха дори Камила от трона... а ние навремето се занимавахме да спорим за някакви си Кейтита, Гаги, Бионсета и т.н.

WWW.INSTAGRAM.COM

8M likes, 0 comments - Taylor Swift (@taylorswift) on Instagram: "It fills me with such pride and joy to announce that my version of Speak Now will be out July 7 (..."
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Мен много ме дразни, че й разрешават. Правата са си на компанията.

Правата за онези, оргинални записи са на компанията. Като автор на музиката и текстовете, Тейбъл си държи правата за тях и може да си направи нови записи, щом иска. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има си и вратички за изпълнителя, особено ако е съавтор. Дори наша Лили вече си пее почти всичко по концерти.

Иначе Тейлър надали щеше да тръгне да презаписва и издава 100 албума. Лисичка като нея винаги си натъкмява всичко в нейна изгода, във връзка с това сега чакаме да видим до каква степен хейтът към Джо в следващия оригинален албум ще й помогне да чупи рекорди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Има си и вратички за изпълнителя, особено ако е съавтор. Дори наша Лили вече си пее почти всичко по концерти.

Иначе Тейлър надали щеше да тръгне да презаписва и издава 100 албума. Лисичка като нея винаги си натъкмява всичко в нейна изгода, във връзка с това сега чакаме да видим до каква степен хейтът към Джо в следващия оригинален албум ще й помогне да чупи рекорди.

Виж кво става тук - всичките й албуми са вътре:

WWW.BILLBOARD.COM

The week’s most popular albums as compiled by Luminate, based on multi-metric consumption (blending traditional album sales, track equivalent albums, and streaming equivalent albums).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...