Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Какво правим с "i do have new music coming out, we'll see". Според мен след SB 100% ще има албум.

Това звучи многозначително...Всъщност, дано го пазят в тайна и наистина да гръмне съвсем неочаквано. А Бионсе кога ще издава втората част от албума? Доколкото знам се очаква и трета част. Сигурно ще има видеореализация на целия албум, както често прави. За разлика от Суифт, на Бионсе албума ми е на сърцето...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Повече от ясно е, че Риана се ебава нарочно, нов албум ще има. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Какво правим с "i do have new music coming out, we'll see". Според мен след SB 100% ще има албум.

Това го повтаря от много време на всяко интервю. Не бих го приел като потвърждение. Всъщност има много регистрирани неиздадени песни под името си, но ме съмнява да ги включи в албум щом ги бави с години.

Напълно е възможно самата тя да няма попаднали хитови демота или да не е избрала звука и имиджа на следващия си албум.

Да не забравяме че беше отказала да издаде Same Old Love, която се оказа тотален хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.11.2022 г. от 20:48, SG каза:

Дуета много ме кефи. Все едно чалгийка с размятаща се дива като нашите си. :DХич не си е давала зор за този проект, а то си излезе нещо като хит.

Да, топ проект. Най-силния на Селена от ''LYTLM''. 

В САЩ е пълен провал, де. Дори на радиата не е изпратена, но в top 200 excl. USA няколко седмици беше в топ 10 и всъщност сега пак се е върнала. ;) Сега гледам, че за първи път от сто години са изпратили нейн сингъл до радиото - ''My mind and me'', но не мисля, че ще се получи кой знае какво. Дано продуцентите я бутат там за номинации и прочие за да се задържи малко.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, -A. каза:

Да, топ проект. Най-силния на Селена от ''LYTLM''. 

В САЩ е пълен провал, де. Дори на радиата не е изпратена, но в top 200 excl. USA няколко седмици беше в топ 10 и всъщност сега пак се е върнала. ;) Сега гледам, че за първи път от сто години са изпратили нейн сингъл до радиото - ''My mind and me'', но не мисля, че ще се получи кой знае какво. Дано продуцентите я бутат там за номинации и прочие за да се задържи малко.

Изпратена е, просто засега не върви. Песента е много добра, много умно да се включи в нея, добър ход.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, -A. каза:

Да, топ проект. Най-силния на Селена от ''LYTLM''. 

В САЩ е пълен провал, де. Дори на радиата не е изпратена, но в top 200 excl. USA няколко седмици беше в топ 10 и всъщност сега пак се е върнала. ;) Сега гледам, че за първи път от сто години са изпратили нейн сингъл до радиото - ''My mind and me'', но не мисля, че ще се получи кой знае какво. Дано продуцентите я бутат там за номинации и прочие за да се задържи малко.

Продуцентите да вземат да й кажат на Селена как да се държи. Да спре да се прави на Деми, че я видяхме нея как завърши. В много гаден скандал си се забърка сама (Селена) и показа онова, което за някои си беше ясно отдавна - че не е сладкото момиче, като което системата умело я налагаше толкова години. Не знам за пи ар ли го прави, за друго ли, но това й се отразява негативно на имиджа и на кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Изпратена е, просто засега не върви. Песента е много добра, много умно да се включи в нея, добър ход.

Молим се да потръгне! Молим се за payola!

преди 3 минути, SG каза:

Продуцентите да вземат да й кажат на Селена как да се държи. Да спре да се прави на Деми, че я видяхме нея как завърши. В много гаден скандал си се забърка сама (Селена) и показа онова, което за някои си беше ясно отдавна - че не е сладкото момиче, като което системата умело я налагаше толкова години. Не знам за пи ар ли го прави, за друго ли, но това й се отразява негативно на имиджа и на кариерата.

Абсолютно НЕ съм съгласен, ако говориш за скандала с Франсия.

Селена много пъти е коментирала колко и е благодарна и как всичко дължи на нея. Направиха заедно няколко интервюта и благодарение на това се разбра коя е тази девойка. Да не си отварям и устата защото лично и категорично заявявам, че  малко след като дари бъбрека и излезна роля и все още играе в този сериал и според мен това е защото Села я е набутала!!!! Ето, казах го!

В последното интервю каза, че Тейлър е единствената и приятелка в шоубизнеса.

Първо - самата Франсия не е част от този шоубизнес.

Второ - Направи ненужна драма за малко внимание. Можеше да говорят лице в лице, но тя предпочете всичко да е пред медиите.

Разбирам, че на Селена и омръзна всяка нейна дума и действие да бъде преекспонирано и слагано под съмнение! Много правилно си отговори. Гушкам я!

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Молим се да потръгне! Молим се за payola!

Абсолютно НЕ съм съгласен, ако говориш за скандала с Франсия.

Селена много пъти е коментирала колко и е благодарна и как всичко дължи на нея. Направиха заедно няколко интервюта и благодарение на това се разбра коя е тази девойка. Да не си отварям и устата защото лично и категорично заявявам, че  малко след като дари бъбрека и излезна роля и все още играе в този сериал и според мен това е защото Села я е набутала!!!! Ето, казах го!

В последното интервю каза, че Тейлър е единствената и приятелка в шоубизнеса.

Първо - самата Франсия не е част от този шоубизнес.

Второ - Направи ненужна драма за малко внимание. Можеше да говорят лице в лице, но тя предпочете всичко да е пред медиите.

Разбирам, че на Селена и омръзна всяка нейна дума и действие да бъде преекспонирано и слагано под съмнение! Много правилно си отговори. Гушкам я!

Това с Франция е тъпотия, извадено от контекст, не знам защо хората я нападат по случая. Но мен пък ме дразни факта, че някак трябва да я съжаляваме за това, че трябва да излезе да изпее две песни на някакви награди, нали това й е професията в крайна сметка? Прегръщаме я с лек упрек да бъде по-естествена.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Това с Франция е тъпотия, извадено от контекст, не знам защо хората я нападат по случая. Но мен пък ме дразни факта, че някак трябва да я съжаляваме за това, че трябва да излезе да изпее две песни на някакви награди, нали това й е професията в крайна сметка? Прегръщаме я с лек упрек да бъде по-естествена.

За никой не е тайна, че кралицата не може да пее на живо. Това си го знаем от години, но все пак си я обичкаме! ❤️ 

Хич не и се работи, да не са и уроки. И все пак е гадно, че е една от малкото изпълнители които открито говорят и инвестират много пари в mental health  и пак остава на заден план за разлика от скандала с нереализираната актриса!

Поздравявам Ви с една прекрасна песен, която се надявам да стане вайръл в тикток и да се забележи!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, -A. каза:

Молим се да потръгне! Молим се за payola!

Абсолютно НЕ съм съгласен, ако говориш за скандала с Франсия.

Селена много пъти е коментирала колко и е благодарна и как всичко дължи на нея. Направиха заедно няколко интервюта и благодарение на това се разбра коя е тази девойка. Да не си отварям и устата защото лично и категорично заявявам, че  малко след като дари бъбрека и излезна роля и все още играе в този сериал и според мен това е защото Села я е набутала!!!! Ето, казах го!

В последното интервю каза, че Тейлър е единствената и приятелка в шоубизнеса.

Първо - самата Франсия не е част от този шоубизнес.

Второ - Направи ненужна драма за малко внимание. Можеше да говорят лице в лице, но тя предпочете всичко да е пред медиите.

Разбирам, че на Селена и омръзна всяка нейна дума и действие да бъде преекспонирано и слагано под съмнение! Много правилно си отговори. Гушкам я!

Всички тези работи дето ги е казвала и правила преди все повече крещят 'пи ар' след като не само, че после не се е сетила една дума да каже за нея в документката си, а после дори я слага като една от многото в списъка на 'всички хора, които познава'. Сори ама на такъв човек си благодарен до живот, а не само когато темата за здравето ти е нашумяла и трябва да се направиш на благодарна светица за пред света.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Всички тези работи дето ги е казвала и правила преди все повече крещят 'пи ар' след като не само, че после не се е сетила една дума да каже за нея в документката си, а после дори я слага като една от многото в списъка на 'всички хора, които познава'. Сори ама на такъв човек си благодарен до живот, а не само когато темата за здравето ти е нашумяла и трябва да се направиш на благодарна светица за пред света.

Е тва е факт, няма значение къде, кога и какво. Наистина трябва да си благодарен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

За никой не е тайна, че кралицата не може да пее на живо. Това си го знаем от години, но все пак си я обичкаме! ❤️ 

Хич не и се работи, да не са и уроки. И все пак е гадно, че е една от малкото изпълнители които открито говорят и инвестират много пари в mental health  и пак остава на заден план за разлика от скандала с нереализираната актриса!

Поздравявам Ви с една прекрасна песен, която се надявам да стане вайръл в тикток и да се забележи!

 

За това че не може да пее не става дума тук, а че се възползва от всеки удобен случай да бъде жертва в очите на хората, дотегна ми, разбери.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Всички тези работи дето ги е казвала и правила преди все повече крещят 'пи ар' след като не само, че после не се е сетила една дума да каже за нея в документката си, а после дори я слага като една от многото в списъка на 'всички хора, които познава'. Сори ама на такъв човек си благодарен до живот, а не само когато темата за здравето ти е нашумяла и трябва да се направиш на благодарна светица за пред света.

Ти сам каза, че изобщо не си гледал My mind and me! Е, в документалния филм изобщо не се говори за бъбрека - фокусиран е предимно над mental health и биполярното и разстройство! 

Многократно е казвала, че и е благодарна. Доколкото знам когато правиш подобно нещо (даряване на бъбрек и т.н.) не го правиш за да ти напомнят колко си добър и велик, и във всяко интервю да бъдеш хвален или споменаван а защото така го чувстваш. Пак повтарям през 2017 Селена навсякъде я споменаваше и дори най-важната и награда а именно ''Жена на годината'' я подели с нея (или и я подари, не помня).

Пак казвам, според мен тази нейна реакция идва от това, че за нея беше важно да се говори за mental health и т.н. а накрая целия фокус отиде върху един изкуствен скандал. :) 

преди 2 минути, Starboy каза:

За това че не може да пее не става дума тук, а че се възползва от всеки удобен случай да бъде жертва в очите на хората, дотегна ми, разбери.

Тя е жертва на капитализма и на биполярното разтройство!

И мен това малко ме издразни иначе докато го гледах, но от друга страна като гледам с колко неща трябва да се бори - лупус, биполярно разстройство, депресия... Не е лесно и да си на нейно място.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Ти сам каза, че изобщо не си гледал My mind and me! Е, в документалния филм изобщо не се говори за бъбрека - фокусиран е предимно над mental health и биполярното и разстройство! 

Многократно е казвала, че и е благодарна. Доколкото знам когато правиш подобно нещо (даряване на бъбрек и т.н.) не го правиш за да ти напомнят колко си добър и велик, и във всяко интервю да бъдеш хвален или споменаван а защото така го чувстваш. Пак повтарям през 2017 Селена навсякъде я споменаваше и дори най-важната и награда а именно ''Жена на годината'' я подели с нея (или и я подари, не помня).

Пак казвам, според мен тази нейна реакция идва от това, че за нея беше важно да се говори за mental health и т.н. а накрая целия фокус отиде върху един изкуствен скандал. :) 

Тя е жертва на капитализма и на биполярното разтройство!

И мен това малко ме издразни иначе докато го гледах, но от друга страна като гледам с колко неща трябва да се бори - лупус, биполярно разстройство, депресия... Не е лесно и да си на нейно място.

Честно казано за мен по-кофти е реакцията след като я захапаха за филма. Да речем, че по една или друга причина може да е пропуснала споменаването там, но пък после отговора й след нападките можеше да е доста по-различен и уважителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно че Селена трябва да е благодарна, но Франсия постоянно държи донорството като ултиматум срещу Селена и дори имаше репорти от близките ѝ че Франсия се опитва да контролира живота на Селена.

Не е етично да се използва такова дело за манипулация на човек. Нормално Селена да се чувства притисната в приятелството си с нея и каквото и да направи ще излезе неблагодарна.

А това изказване дори нямаше общо с Франсия и очевидно беше насочено към Деми Ловато, която хейтеше Тейлър докато още бяха приятелки със Селена и миналата година видяхме как обижда Селена в тайния си инстаграм акаунт. Общо взето е все по-видно че Франсия не е била на 100% готова да си дари бъбрека и се опитва по всеки удобен начин да накара Селена да се чувства виновна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте сега, проблемът не е "Тейлър е единствената ми приятелка в тази индустрия", а коментарът относно драмата защо не била споменала и Франсия в док. филм. Тя буквално се закопа сама с "Извинявайте, че не споменах всеки който познавам".

Сори, ама този човек не е "всеки",  а буквално ти е дарил живот и на звезда с имидж не личи да пропуска подобни неща.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , WindWalkerMonk каза:

Много демократично, пълна цензура. Това е само за такива като теб, всеки има право на мнение, независимо какво е. Честно казано политическата пропаганда за Украйна ми идва too much. Аре да я разделят и да свършва войната. 

Не са я цензурирали. Нетът й е прекъсвал, или телефонът й се е бъгвал. Вижда се и в началото на лайфа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Вижте сега, проблемът не е "Тейлър е единствената ми приятелка в тази индустрия", а коментарът относно драмата защо не била споменала и Франсия в док. филм. Тя буквално се закопа сама с "Извинявайте, че не споменах всеки който познавам".

Сори, ама този човек не е "всеки",  а буквално ти е дарил живот и на звезда с имидж не личи да пропуска подобни неща.

Селена отговори така защото във въпросния тикток бяха наблъскали много хора, не само Франсия. Просто всички скрийншотнаха само частта с нея, за да изглежда скандално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доброто бързо се забравя. Селена трябва да и целува краката на Франсия, благодарение на която живее в момента. Нямаш право да пропускаш името на най-голямата ти приятелка, която е рискувала живота си, заради теб. Доста егоистично и елементарно от страна на Селена е да пропуска важните до нея хора, за да величае егото на Тейлър Суифт. Направила си е реклама на гърба на Суифт, пренебрегвайки момичето, което е съкратило години от живота си, за да и направи тази огромна, хуманна постъпка. Няма право на умора да благодари, докато е жива. Друг е въпроса, че тя жули алкохол и изобщо не цени здравето си. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , i810 каза:

Доброто бързо се забравя. Селена трябва да и целува краката на Франсия, благодарение на която живее в момента. Нямаш право да пропускаш името на най-голямата ти приятелка, която е рискувала живота си, заради теб. Доста егоистично и елементарно от страна на Селена е да пропуска важните до нея хора, за да величае егото на Тейлър Суифт. Направила си е реклама на гърба на Суифт, пренебрегвайки момичето, което е съкратило години от живота си, за да и направи тази огромна, хуманна постъпка. Няма право на умора да благодари, докато е жива. Друг е въпроса, че тя жули алкохол и изобщо не цени здравето си. 

И ти беше със Селена Гомез и я видя как “жули” алкохол и не си цени здравето? Селена е почти постоянно в болници от години насам и дори не може сама да отваря буркани. Сериозно ли си мислиш че по цели нощи е по партита? Нормално от време на време да реши да се разнообрази и да разпусне - все още е млада и жива. Да стои затворена вкъщи 24/7, за да се чувства Франсия спокойна ли?

А Франсия никога не ѝ е била най-добрата приятелка, нито пък ѝ трябва да си прави реклама на гърба на Тейлър Суифт след като документалката ѝ беше тренгинг навсякъде още преди да излезе. С Тейлър винаги са били по-близки и тя я спомена за да подкрепи релийса на новия ѝ албум. 

Мисленето че трябва “неуморно” да ѝ целува краката, да ѝ благодари постоянно и да ѝ е приятелка въпреки че Франсия използва името ѝ за пиар е погрешно.
Проявяваш инициатива и даряваш орган с чиста съвест - без очаквания за обратни облаги. Селена е милионерка и със сигурност е можела да се сдобие с бъбрек, дори ако трябва и на черно. Франсия е била тази която е настоявала да помогне и сега ѝ го изкарва през носа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Е стига сме я величаели тая Туца Гуцева, мразя я вече. Тъпа е. 

И аз я мразя тая боклучка, но пък всеки ден и слушам песните, помощ! Много изкуствено и изнасилено мачкотене в момента, 78 версии на албума, отделни сингли пуснати за продажба в сайта й, инструментали и какво ли още не.. Дрейк без нито едно от тези неща се прогнозира да има 8/10 песни в топ 10 на Хот 100, органик крал. Туца сигурно рухна и е в истерия.

  • Like 1
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...