Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 минути, Vancho каза:

При нея годинките оказват голямо влияние. Говоря като мислене и начина по който иска да е възприемана от публиката. Стои някак тежко и е доста обрана. Изгуби и усета за хитове.

А в пиковите й години, успехите й според мен до голяма степен се дължаха и на това, че въпреки килограмите, не й пукаше и беше намахана и дръзка. Пееше за каквото си иска без да се притеснява. И в песните й имаше запомнящи се фрази.

Последните й опити за бързи парчета са плачевни. 

 

И тя и Глория имат един и същи проблем, взеха се много насериозно и почнаха да мислят какво не трябва да се пее и а/у. Затва и на двете последните 10 години песните в 80% са неслушаеми. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Vancho каза:

При нея годинките оказват голямо влияние. Говоря като мислене и начина по който иска да е възприемана от публиката. Стои някак тежко и е доста обрана. Изгуби и усета за хитове.

А в пиковите й години, успехите й според мен до голяма степен се дължаха и на това, че въпреки килограмите, не й пукаше и беше намахана и дръзка. Пееше за каквото си иска без да се притеснява. И в песните й имаше запомнящи се фрази.

Последните й опити за бързи парчета са плачевни. 

Според мен и сега може да е топ - с новата визия никой няма да й даде 50 години. Обаче тъкмо влезе във форма и тотално заряза кариерата. Вместо да прави бози, да иде при Ганев да й направи един комерс и съм сигурен че ще се получи. Поне 5 млн. гледания ще направи. Виж, че с "Твое копие", където е в умерено темпо, вече гони 3 млн. (и като имаш предвид че клипа беше свален за няколко месеца).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не знам за кой точно магазин питаш на центъра. Магазинът им е на "Цар Иван Асен ІІ" - пада се малко встрани от центъра - като тръгнеш от Орлов мост нагоре към Румънското посолство. Стои естествено, там е централата на Пайнер в София.

Да, да. Точно за него! Много ти благодаря! На Цар Иван Асен II, точно за него ставаше дума. Предполагам, че в понеделник ще бъде наличен вече там албума. Поне би трябвало, защото от сега вече съм казвал да ми се купи, че аз няма да имам физическата възможност да се разпокъсвам на сто места. Добре, че в такива моменти любимите ни хора са на първа среща , ха ха ха! :D  

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

 

№1 в Трендинг!

Страхотна е! Даже има й лична препратка: още помниш ли ми лицето, което може да се разбира, че ако я види някой няма да я познае, но тя не го е забравила. 

Иначе гласа на Преслава прави песента. Просто е безкрайно талантлива. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

@Cally-Pressyfan'

Какво мислиш за лидерката на миналото десетилетие Катя Рангелова Михаилова?

Предпочитам Петя Атанасова Циркова.

  • Haha 2
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Предпочитам Петя Атанасова Циркова.

Катя беше феномен! Харесвам П. Циркова, но Михаилова беше по- голяма звезда 🌟

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам за вас , но аз всякаш откривам старата Преслава в тези песни и стария поп-фолк който липсва на всички , мисля че всички песни ще и се забележат! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, не мога да повярвам, че и в най-новата песен пак за пиене пее. 😂4 от 5. Албума трябваше да се казва Пиян или Изтрезняваш ли.

Самата песен продължава да подкрепя усещането за старата Преслава, което е много добре. Да я поздравим и за доброто промотиране на албума- всеки ден по 1-2 песни и всяка си получава своето внимание.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Kremito каза:

Чудна е песента и веднага ми влезе под кожата!Много се надявам да я клипира! ❤️ 

От трите тази е топ. И мен ме зариби чак. Ще изчакам да чуя и другите и ще кажа дали тя ще ми е фаворит. :waltz:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

@Cally-Pressyfan'

Какво мислиш за лидерката на миналото десетилетие Катя Рангелова Михаилова?

Има само една Катя Михайлова

Дори българо-сръбският еклер Рена ѝ е била беквокалистка.

 

А Преса най-безцеремонно им би шута след брадъра.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Има само една Катя Михайлова

Дори българо-сръбският еклер Рена ѝ е била беквокалистка.

 

А Преса най-безцеремонно им би шута след брадъра.

Това сигурно ли е,  че не са си "приятели" вече?   Аз не вярвам така да се изложи Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яко завръщне към стария хубав поп фолк от Преслава, "Не идвай" и "Не те забравям" са топ, още със събуждането си ги пускам, толкова напомня на старото си аз, пее с лекока, точно от онези безброй песни, които не клипира през годините, а те си станаха големи хитове и нейна запазена марка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само име като Преслава може да си позволи да пуска песни със слайдшоу и пак да станат хитове. Гласа просто е неповторим , няма такъв глас ,който така да ти гали сетивата.

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Роско каза:

Най-голямата! 

 

Която за 25-тата си годишнина на сцената не се постара да пусне един силен проект, с който да припомни коя е! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво им е голямото на Глория и Ивана през последните 11-12 години, извинете? Вече расте едно цяло музикално поколение, което изобщо не познава успехите и творчеството им (с изключение на два-три от най-големите им хитове).

За мен не си голям, ако през 50% от времето на кариерата си бил някъде зад борда и си лежал на стара слава.

  • Like 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...