Jump to content



Галена - Паника


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Willy каза:

Две три думички!

Не помня някой от вас да беше казал нещо за копирането от New rules и Treat you better.

New rules всички знаем, че е с копиран текст, Пиян не е с копиран текст от treat you better, само музиката е еднаква за 5 секунди. Дори ремикс има с Ню рулз и Да гори в любов, всички се шегувахме за приликата с текста, време е и вие най-накрая да признаете за вашата копирачка!

При Галена копирането е в пъти по-голямо от 2 песни на Преслава, има кой знае колко откраднати песни, например дай ми любов е изцяло копирана от турски дж.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Покъртителни са тези кражби, но това е балканите сме назад от белия свят. Не е проблема в трите думи, а в това, че ем се крадне, хем няма идея как да се прави. Иначе наистина тук е три думички. Относно музика / текст - кражбата и при двете си е кражба. Дали си заклал човека или си го застрелял, пак е мъртъв (за съжаление :D).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Kriminal каза:

Андоли, аспирини, кокаини, ватрогасци, доктори...

 

Само сръбските пачаври ли могат да пеят за аналгин и кокаин?

Аре, марш в Сърбия.

Мълчите и оправдавате Преса за кражбите, а стане ли дума за Галена... ще се скъсате за изтъквате.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, но аз съм в “паника”. Нищо друго не ми се слуша след като излезе песента. Музиката е много интересна. Доста различни звуци и темпо е вкарал Оцко. Много различна и същевременно супер хитова ми звучи цялата песен от началото до краят. Припевът е брутаааалееен! Малко са песните, които звучат като да са правени за точно конкретен изпълнител. А тук всичко крещи ГАЛЕНА. Не си представям друг да изпълнява тази песен. Не е правена по калъп и това си личи. Песента ме впечатли повече от клипа. 

Клипът също е топ. Радвам се,че отново е заложила на чужд екип. Ако не се бъркам, екипът е същият от “Сърце”.  Личи си, че този екип имат различен поглед върху нещата. 

Галена с този проект за пореден път доказва защо е на това ниво и че другите ще се съобразяват с нея, а не обратното. Всичките й проекти през тази година крещят защо е НАЙ. Не е само до това да набараш хит по калъп. Сигурна съм,че феновете й ще ме разберат най-добре. Радвам се,че имаме такъв артист в България и се гордея,че съм й фенка толкова години. 

Харесвам и “Пиян” , но тук говорим за съвсем различно ниво. Нищо общо нямат двата проекта, за да ги сравнявате. 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна разбивация. Галена е единствена, която се опитва да гради кариера в тоя жанр, а не да кара на Ганеви бозички. Сори мотори, може масовата публика в момента да възприема Ганевите дискотечни тюрлю гювечи с отворени обятия, но Галена се старае да поднася нещо наистина изпипано, различно и извън рамките на попфолка в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Песента е много слаба. Оцко е аболютно изхабен, а текста е покъртителен в припева. Куплетите са топ, но този припев е много муден. По - добре да беше клипирала "Раздавай се"...

Или Една целувка, Не поглеждай в мен или Харесвам те!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е толкова голяма, че България й тясна за цялото това нещо, което прави. За пореден път доказа, че Тя няма конкуренция и никой не е способен да достигне нивото й.

Най-много ми харесва, че с всеки следващ Проект, надскача себе си и преоткривам нещо ново. 

Гордея се с нея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е интересна, но е слаба и незапомняща се.

Видеото няма никаква концепция, само яки кадри и места. Маската на мъжа леко напомня на Daft Punk визията.

Но пред посредствения проект Преслава е класи отгоре.

Мен Галена тая година ми е достатъчна и само със "Сърце" Там го беше изпипала от-до, песен, клип, емоция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е защо мислиш че видеото няма концепция. Според мен ясно се вижда че първо тя тича по момчето и го гони. После дават сцени на неговата самота. Преди края с бързото сменяне на кадрите виждаме смесени чувства и при двамата. На самия край той я желае, но тя си тръгва/изчезва(глич сцената).

Btw на всеки положителен коментар ли ще реагирате с дислайк?😂

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме грабна песента от раз, за разлика от "Добре ли си" и "Неповторим". Песента на Преслава ми е като още поне още 20 такива, в никакъв случай не е лоша де, напротив, една приятна песничка, но до там.  Докато тази просто ми се иска да си я пусна още веднъж и още веднъж. Но различни хора, различни вкусове. И да не е гигавселенския велик хит, мен ми стига че ми е приятна и ми харесва, останалите да се спасяват. За клипа даже е излишно да се споменава. Повече от ясно, че е повече от добър и изпипан. И леко е смешно феновете на Преслава да правят опити да омаловажават това, предвид че възхваляват, че тяхната любимка се кълчи (отново) пред кола и стреляла по чаша..

И двете изкараха хубави песни общо взето, че просто им се наслаждавайте

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена го гони в началото, а после е йогистка, затворена в капсула и бърка в кутията с цигари, а той я гледа отвън. Няма никаква връзка с текста.

Аз лично не намирам концпепцията, много е хаотично и несвързано. По-скоро си е чисто имиджов клип и може би не трябва да се търси концепция и идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pacho каза:

Галена го гони в началото, а после е йогистка, затворена в капсула и бърка в кутията с цигари, а той я гледа отвън. Няма никаква връзка с текста.

Аз лично не намирам концпепцията, много е хаотично и несвързано. По-скоро си е чисто имиджов клип и може би не трябва да се търси концепция и идея.

Има концепция. Аз виждам, че Галена в бронзовото със студеното и безизразно изражение е съвършена проекция, която той вижда благодарение на шлема на главата си. Галена, която виждаме затворена в стъклената, а после и в кръглата капсула е истинската и гола - с чувства, която го иска, но той не желае да я приеме такава, каквато е. Предполита илюзията на съвършеното и неангажиращото. Не случайно за части от секундата се показва истинското му лице без шлема, тя се стреми към него и се опитва да достигне до него, но той слага преграда.

Ако някой друг има да сподели още мисли, нека каже. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е зле, съжалявам, очаквах много от нея, да разбие, но припевът е толкова постен и скучен. Предните 2 клипа също много повече ми харесаха. Единствено музиката става, но кой напсиа този глупав текст... Аналгин? Какво? Това го пееха преди 10 години... Просто при сравнение с "Пиян" чисто като емоция и кулминация толкова ми бледнее. Аз си оставам със "Сърце", дуета също с времето много ми допадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песната на Северина започва с думите "Хвана ме паника" a това тук е в припева. Мавродиева се е инспирирала от Севе и с това пречи Галка да застане на трона “оригиналност", там все още царува Джени. :1000(26):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...