Jump to content



Галена - Паника


Препоръчани коментари

Аз мисля, че изобщо през ума не и е минавало, че мъжът с шлема би могло да бъде тя, преди да види този колаж!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Стига бе хора, не става въпрос Галена да си е измислила концепцията, но очевидно има идея от авторите на клипа. Колата пък е като онази от “Завръщне в бъдещето”.

Да, тъпо е едва ли не да търсим смисъл в чалга клип, но очевидно си има концепция тук. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има концепция. При Галена в 90% от клиповете има такава. Харесват ми теориите ти и ми звучат логично, особено първата. При "Сърце" идеята беше по-лесна за разконспириране, тук доста трябва да се умува. Само Лидерката може да предизвика разсъждения върху клип. Жестока!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво като е чалга, някои от тях работят с филмови режисьори, Галена не е мислила клипа, сигурно се включва с идеи и за визията, но в крайна сметка няма значение от жанра, ако работиш с добри екипи, които мислят месеци наред какво да е, в България има много кадърни хора, особено щом се отнася за име, което им дава и свобода, едва ли и бюджета им реже. Всеки твори на воля и се получава нещо различно. Иначе мен песента ме зариби малко, но припевът ми проваля всичко, дразни ме. Иначе музиката точно след припева е някаква наслада, мога само нея да слушам с часове, Оцко явно като иска и му се плати добре, сяда и работи здраво без да краде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички клипове на Галена са доста скъпи. Тя почти няма евтини клипове. Удоволствие е човек да я гледа. На черното бяло не можеш да кажеш. Все още давам шанс на песента да ме грабне.... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах я за пръв път при премиерата, и втория и трети точно сега. Все еднакво блудкава ми е, а припева при всяко слушане ми става все по-голяма трагедия. Недопустимо е за претенциите на Галена да пее такова нещо.  Смяха се на Преслава половината форум, че пеела за алкохол постоянно, а сега дума на обелват за тая простотия.

Единственото хубаво нещо в този проект за мен са отсвира на песента и локацията на клипа. Не самият клип, който е доста по-слаб от последните два самостоятелни на Галена. Да не говорим за сравнение с миналогодишния летен и сниман също в чужбина "Маракеш", който е класи над този.

Не случайно Галена отлага премиери и се е чудела дали да да пуска изобщо сега песента. Просто е слаба...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И песента, и клипа са топ, на черното не мога да кажа бяло. :1000(33):И двете лидерки се отчетоха със силни проекти за лятото - не се дават и това е. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...