Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, TSARvul каза:

Аз съдя по себе си. Тя е страшно сексапилна мръсница, емоционалната и първична зодия Рак е, ако й бях един мъж, сигурно щях да я поступвам, като прави номерца, а после да правим здрав секс за сдобряване.

Софи Маринова е моята зодия Стрелец. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Павел се занимава с наркотици и това го знае всеки. Преслава ясно знае с кого се е събрала и какво "работи".

Да спести някоя парица и от там. 🤑

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

А тоя Павел е бил женен преди ли? Има ли други деца?

Има от някаква  плевенчанка син. Изоставя я, докато е бременна, заради Русата Златка. Докато е с нея старата му жена упражнява тормоз върху Златка.

След това беше с Мария Цветкова (певицата Ария), която има син от единия брат Динев. Бащата на мъжа, от когото Емануела има дете.

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, amor_mio каза:

Има от някаква  плевенчанка син. Изоставя я, докато е бременна, заради Русата Златка. Докато е с нея старата му жена упражнява тормоз върху Златка.

След това беше с Мария Цветкова (певицата Ария), която има син от единия брат Динев. Бащата на мъжа, от когото Емануела има дете.

Ария има дете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, amor_mio каза:

Има от някаква  плевенчанка син. Изоставя я, докато е бременна, заради Русата Златка. Докато е с нея старата му жена упражнява тормоз върху Златка.

След това беше с Мария Цветкова (певицата Ария), която има син от единия брат Динев. Бащата на мъжа, от когото Емануела има дете.

Леле, леле. Какви парцали са жените в БГ шоубизнеса. 😂

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, чушка. каза:

Павел се занимава с наркотици и това го знае всеки. Преслава ясно знае с кого се е събрала и какво "работи".

Земеделски бос е, но да разследван е за наркотрафик.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Земеделски бос е, но да разследван е за наркотрафик.

Всеки, който се занимава с нещо подобно, използва като параван друг бизнес, който е легален. И да, Павел има стабилни хора и връзки зад себе си, затова и всяко разследване приключва поради липса на доказателства.

  • Love 2
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Уау, аз я мислех за малка, а тя чак и дете има. 

Е,тя  си е млада към 30 годишна е.

Сегашният и е готин, млад и мнооого богат( Стайко Стайков.)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият резил беше, когато Преслава беше пуснала лайв в Инстаграм и феновете искаха да видят Павел, понеже той беше до нея и той каза "Ми какво да си покажа, х*я ли" или нещо подобно беше. Тя от своя страна изгуби картина и се зачерви..

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Най-големият резил беше, когато Преслава беше пуснала лайв в Инстаграм и феновете искаха да видят Павел, понеже той беше до нея и той каза "Ми какво да си покажа, х*я ли" или нещо подобно беше. Тя от своя страна изгуби картина и се зачерви..

Леле, това сериозно ли е? Пълен резил. Преси все към боклуци я влече. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо се изненадваме изобщо. Като цяло са необразовани селски девойки, с малко по-лъскав живот, но нищо повече. И изборът на партньор до тях е просто доказателство за това. Десислава от комплекси е с набор на сина ѝ, Преслава не успя да издържи на самотата и реши все пак да се задържи с тоя ръб... само като му погледнеш мутрата и всичко ти става ясно. Най-добре в това отношение се справиха Емилия и Галена.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Леле, това сериозно ли е? Пълен резил. Преси все към боклуци я влече. 

С Бирмата започна да се друса, стана аронерксичка и заприлича на скелет. Стана руса и какво ли не, пускаше най-тъпите си песни. С този, започнаха някакви операции и все някакви негативни неща.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 минута, NazzkO каза:

Аз не знам защо се изненадваме изобщо. Като цяло са необразовани селски девойки, с малко по-лъскав живот, но нищо повече. И изборът на партньор до тях е просто доказателство за това. Десислава от комплекси е с набор на сина ѝ, Преслава не успя да издържи на самотата и реши все пак да се задържи с тоя ръб... само като му погледнеш мутрата и всичко ти става ясно. Най-добре в това отношение се справиха Емилия и Галена.

Галена-да, но Емилия? Смени сума ти му мъже (за пари) и прави какви ли не циркове с Анелия-цяла България се тресеше тогава за тяхната война.

Редактирано от PreslavaIsTheQueen
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена няма коя да я стигне в това отношение. Хвана си хем богат, хем очевидно за всички хубав и млад мъж, който да й отива, а доказателство за любовта им са двата им сина, какво повече? 

За Емилия не бих казал. Вижте я колко е красива, има хиляди мъже които биха искали да са с нея, но тя все избира някакви очевидно по-дърти богаташи, чисто златотърсачка си е. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен най-чистата и неподправена любов е тази на Цветелина и Пеевски. По всичко си личи, че Цвети е с него, защото е лудо влюбена в него и нищо друго не я интересува.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Според мен най-чистата и неподправена любов е тази на Цветелина и Пеевски. По всичко си личи, че Цвети е с него, защото е лудо влюбена в него и нищо друго.

А татуировката на врата й с неговото име само доказва за колко голяма любов става дума. ❤️

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм за Дели и Цвети. Пример за чиста и неподправена любов. Иначе имах предвид, че тоя Башур изглежда интелигентен и възпитан от интервютата, които съм му засичал. Преслава от следвала Глория в инста отново. Преди няколко дни я последва, написа ѝ коментар на една от снимките, но Глория не я последва обратно и сега Преслава пак я е от следвала хахахахах Циркове

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, amor_mio каза:

Е,тя  си е млада към 30 годишна е.

Сегашният и е готин, млад и мнооого богат( Стайко Стайков.)

И той е бил женен и има дете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

И аз съм за Дели и Цвети. Пример за чиста и неподправена любов. Иначе имах предвид, че тоя Башур изглежда интелигентен и възпитан от интервютата, които съм му засичал. Преслава от следвала Глория в инста отново. Преди няколко дни я последва, написа ѝ коментар на една от снимките, но Глория не я последва обратно и сега Преслава пак я е от следвала хахахахах Циркове

Глория е заета да тича от едно море на друго.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...