Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Blueberry каза:

На мен не ми се набива това в очи, колкото скулите й - не стига, че са супер издадени, ми и с тежкия контур на Цецо още повече се подчертават. Прилича на детето на Злодеида и Жокера.

jyjeugxpukbhf0mruxmh.jpg

heath-ledger-the-joker.jpg?mode=crop&wid

Точно преди дни бях написала, че прилича на Жокера. По-точно, че устните й ще се цепнат и ще стане като него. 

Не е само от скулите, загледай се в повече снимки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Нямаме доказателства, че я бие. Но и така да е, това не значи, че е смешно. На всеки може да се случи.

Аз съдя по себе си. Тя е страшно сексапилна мръсница, емоционалната и първична зодия Рак е, ако й бях един мъж, сигурно щях да я поступвам, като прави номерца, а после да правим здрав секс за сдобряване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Нямаме доказателства, че я бие. Но и така да е, това не значи, че е смешно. На всеки може да се случи.

Има. Счупил и е ръката. Наскоро са и махнали гипса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Нямаме доказателства, че я бие. Но и така да е, това не значи, че е смешно. На всеки може да се случи.

Човека лежа в затвора и тя пак го прибра и се омъжи за него. Пълна глупачка. 

Ти като се смееш на хората и си вечната черна станция ок ли е? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Откъде е инфото за Софи и Гринго? Да е от сигурен източник, че ако тя го е казала не вярвам. Много лъже талантливата ни чернилка. 

https://life.dir.bg/zvezdi/sofi-marinova-i-gringo-pred-razdyala

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Има. Счупил и е ръката. Наскоро са и махнали гипса.

Е това вече е прекалено. Шамар-два, да.. но да чупиш кости на жена. Изрод.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Има. Счупил и е ръката. Наскоро са и махнали гипса.

 

преди 2 минути, Stela каза:

Човека лежа в затвора и тя пак го прибра и се омъжи за него. Пълна глупачка. 

Ти като се смееш на хората и си вечната черна станция ок ли е? 

Говоря за Преслава.

 

Не, не е ОК. И сега какво?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За българската девойка олицетворение на истински мъж е именно това - “абе да си тропне по масата”, “абе да се знае кой е мъжа в къщата, да си ми кресне”. Впоследствие като им избият по няколко зъба им идва акъла, ама малко им е бе. Толкова се ядосвам на българските жени, винаги избират най-големите боклуци, после ти реват и те търсят ама вече е късно. 

Повечето чалгарки направо са наложили и стереотип, че мъжа до една жена трябва да е едва ли не мутра. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Е споко, те циганките на пердах носят! Кво се превзема, ама-ха!

Стига бе, човек :D Счупил й е ръката. Влюбен в нея, тя го изкара от затвора и го издържа, той й чупи крайник. После на участия ходи да изкарва пари в гипсово корито. Гадно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Новото място, на което се преместих, оказа се че съседка ми е Яница. Да се плюя на късмета, утре ще искам разваляне на договора.

Някое общинско жилище ще да е, тогава.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Новото място, на което се преместих, оказа се че съседка ми е Яница. Да се плюя на късмета, утре ще искам разваляне на договора.

Яница си пада по нацепени батки.

Възползвай се.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Павел също е страшно съмнителен и се притеснявам за Преси и детето и. Има клуб за борба в родното му село и е избухлив човек. Изрових една статия отпреди години, че е участвал в групов побой над бременна жена, защото е дължала 100 лв, но е бил оправдан поради липсва на доказателства.

https://www.struma.com/krimi/1-g-uslovno-za-prebiliya-bremenna-jena-i-semeistvoto-i_28269/

  • Confused 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Павел също е страшно съмнителен и се притеснявам за Преси и детето и. Има клуб за борба в родното му село и е избухлив човек. Изрових една статия отпреди години, че е участвал в групов побой над бременна жена, защото е дължала 100 лв, но е бил оправдан поради липсва на доказателства.

https://www.struma.com/krimi/1-g-uslovno-za-prebiliya-bremenna-jena-i-semeistvoto-i_28269/

Павел се занимава с наркотици и това го знае всеки. Преслава ясно знае с кого се е събрала и какво "работи".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...