Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Vancho каза:

Като сме на вълна Андреа, това беше доста зарибяващо. :happyppl: 

Сладурка е, бе. Ще й мине кофти периода. М/д тва е една от певиците, които са си естествено красиви. Не са й били нужни операции и корекции за да заприлича на нещо. 

Съжалявам, но точно тя няма абсолютно нищо, което да я тласне нагоре. Нито глас, нито харизма, нито някаква особена красота. С това говеждо изражение няма накъде. Имаше късмета, че с пари успя да се отличи от масовката парцалани, но вече няма какво да предложи. Постигна много повече, отколкото трябваше.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, TSARvul каза:

Оле даноо! Някой трябва да й даде идеята!!! Сериозно, това ще е фурор, а Татяна за малко слава е готова на всичко. Един римейк на Brandy и Monica - "The boy is mine" ще е топ.

Denis is mine. А клипът, ще бъде повторение на този на Мара и Ема, който от своя страна е копие на The boy is mine.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Софи Маринова и Гринго се развеждат.

Хахахаха! Да викнат Преслава и Павел за свидетели.

Циганска му работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Софи Маринова и Гринго се развеждат.

Явно историята с боя е била вярна. Гринго си има вид баш на селски побойник. Павел е същия, но поне не е мангал. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Явно историята с боя е била вярна. Гринго си има вид баш на селски побойник. Павел е същия, но поне не е мангал. 

Може той да е променил фасона на Преси, а това с операцията да са просто спекулации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз на Софи Маринова не вярвам дори и за часа. По-долна и малоумна лъжкиня от нея няма. Още помня как излезе в национален ефир да се вайка как Гринго щял да нареже сина ѝ на парчета, а после излезе лъжа.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry Нали беше споменала, че носа на Преслава ще стане по-добре след като отоците спаднат... Забележи колко малък за лицето й изглежда сега, та не ми се мисли  после какво би било. На последната снимка на която е с фенка изглежда потресаващо в лице. Тя има една педя разстояние между носа и устните.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Аз на Софи Маринова не вярвам дори и за часа. По-долна и малоумна лъжкиня от нея няма. Още помня как излезе в национален ефир да се вайка как Гринго щял да нареже сина ѝ на парчета, а после излезе лъжа.

Добре правиш, тя не познава часовника. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Може той да е променил фасона на Преси, а това с операцията да са просто спекулации.

По-скоро операцията е била наложителна след намесата над фасона й. 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

@Blueberry Нали беше споменала, че носа на Преслава ще стане по-добре след като отоците спаднат... Забележи колко малък за лицето й изглежда сега, та не ми се мисли  после какво би било. На последната снимка на която е с фенка изглежда потресаващо в лице. Тя има една педя разстояние между носа и устните.

Педя човек, лакът мустак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

 

А не, Галин е много по-красив от Преси, независимо тя с кой накрайник на носа е! 

Шегата настрана, Галин наистина изглежда УАУ! Едно време разправяше на мои приятели, че трябва да си вкарват всичките усилия във външния вид, докато са млади и аз се смеех, защото тогава още беше доста невзрачен ("Няма да боли" периода),  но сега той се смее последен. И на живо, и по снимки е страшен.

 

 

Като остарее в лице ще е някаква страшна картинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Много смешно.

Да плачем ли трябва понеже тия селянки си избират за мъже побойници с визия на престъпници?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Аз на Софи Маринова не вярвам дори и за часа. По-долна и малоумна лъжкиня от нея няма. Още помня как излезе в национален ефир да се вайка как Гринго щял да нареже сина ѝ на парчета, а после излезе лъжа.

По-скоро тогава е говорила истината, но после е простила и е излъгала, че е излъгала.

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

@Blueberry Нали беше споменала, че носа на Преслава ще стане по-добре след като отоците спаднат... Забележи колко малък за лицето й изглежда сега, та не ми се мисли  после какво би било. На последната снимка на която е с фенка изглежда потресаващо в лице. Тя има една педя разстояние между носа и устните.

На мен не ми се набива това в очи, колкото скулите й - не стига, че са супер издадени, ми и с тежкия контур на Цецо още повече се подчертават. Прилича на детето на Злодеида и Жокера.

jyjeugxpukbhf0mruxmh.jpg

heath-ledger-the-joker.jpg?mode=crop&wid

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

По-скоро тогава е говорила истината, но после е простила и е излъгала, че е излъгала.

- Излъгах, че излъгах.

- Софи Маринова - часовникарката

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

Софи Маринова и Гринго се развеждат.

Гринго е невероятен простак и неблагодарник. Ако не беше Софка, сигурно още щеше да гние в затвора. Не трябваше да му прощава още първия път, когато я преби.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Гринго е невероятен простак и неблагодарник. Ако не беше Софка, сигурно още щеше да гние в затвора. Не трябваше да му прощава още първия път.

Горката, тотално оглупя от любов.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, TSARvul каза:

Да плачем ли трябва понеже тия селянки си избират за мъже побойници с визия на престъпници?

Нямаме доказателства, че я бие. Но и така да е, това не значи, че е смешно. На всеки може да се случи.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...