Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Blueberry каза:

Чоко е твърде зает да превежда чужд контент на български и да се прави на духовен гуру пред 9-годишните, така че едва ли има приятелка.

Преди ходеше с едно от момичетата от 4Magic, но от много време не са качвали снимки заедно и предполагам са се разделили.

Песните му иначе много ми харесват, гласът му е доста приятен.

Все още са заедно.

Иначе Чоко пееше и на Кола Кола турнето в Пловдив, Варна и Бургас.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Вижте я какъв освиенциум е! Ужасна! Прилича ми на Силвия!

 

 

Ми не е ок, сори ама верно е като скумрия в лицето. Но нищо, нали гласа е важен! А беше толкова яка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry

Не страдай! Чоко е от този тип мъжлета, дето до 6-8 години ще си е отгледал едно знойно коремче в комбинация с паласки. И аз го харесвах много и все още де (но вече по-малко), обаче усетих чиченския потенциал в него и го разлюбвам. :1000(29):

И си много права за това, дето копира западни клипчета и ги пробутва на малките чукундурчета тук, правейки си на човек, който ги открехва, на много high класа. Реално просто търси трафик за кинти. Евтинее ми това, но в крайна сметка - кой, както може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

 

А не, Галин е много по-красив от Преси, независимо тя с кой накрайник на носа е! 

Шегата настрана, Галин наистина изглежда УАУ! Едно време разправяше на мои приятели, че трябва да си вкарват всичките усилия във външния вид, докато са млади и аз се смеех, защото тогава още беше доста невзрачен ("Няма да боли" периода),  но сега той се смее последен. И на живо, и по снимки е страшен.

 

Чоко е твърде зает да превежда чужд контент на български и да се прави на духовен гуру пред 9-годишните, така че едва ли има приятелка.

Преди ходеше с едно от момичетата от 4Magic, но от много време не са качвали снимки заедно и предполагам са се разделили.

Песните му иначе много ми харесват, гласът му е доста приятен.

Излъжи, че очакваш с нетърпение новия трак на Райна!

  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, чушка. каза:

Сестрата на Преслава е била любовница на бащата на Галин.

Това е било преди 20 години. Не са били скарани Преса и Галин, нали той направи ft. с нейно участие.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

Сестрата на Преслава е била любовница на бащата на Галин.

И Галин е бил любовница на много мъже, ма не му го правим на проблем нали! 

Иначе баща му цепи мрака с лош вкус. Ето от кой е наследил този непукизъм да ДПИ с джуджета, гномове и орки.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Това е било преди 20 години. Не са били скарани Преса и Галин, нали той направи ft. с нейно участие.

Мила, няма по-лицимерно животно от Галин. Готов е да се мазни на всеки, за да му участва във фийт или сега да ги набута в песен на двете кокошки. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Мила, няма по-лицимерно животно от Галин. Готов е да се мазни на всеки, за да му участва във фийт или сега да ги набута в песен на двете кокошки. 

Преси спокойно може да го конкурира по фалш и лицемерие. ❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Били са скарани ли? Знаем ли защо?

Галин беше споменал в Папараци, че баща му е ходил с Ивелина Колева. Тогава спряха да се следват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кобрата имал нова приятелка
5555653-133-882x509.png
Кубрат Пулев има нова приятелка, с която вече живеят на семейни начала. Това съобщи БЛИЦ, след като вчера стана ясно, че една от най-стабилните звездни двойки у нас е сложила край на връзката си. Въпреки всичко двамата с Андреа запазили добри приятелски отношения. Това обяснява ревностната защита на боксьора от страна на Андреа в седмиците, когато избухна скандалът с Джени Суши.


Самата фолкпевица публикува вчера красноречиво съобщение под последната си снимка на официалния си Инстаграм профил. "Прекалено млада съм да се женя и твърде стара да играя детски игри – радвам се на живота сама", написа Андреа.

Двамата с Кубрат всъщност са разделени още няколко месеца преди скандала с Джени Суши. Те не са заедно още от края на м.г., малко след мача срещу Джошуа в зала "Арена Армеец".

Причината за раздялата, която се е осъществила сравнително цивилизовано, е че Кубрат не живеел в България през по-голямата част от времето. Голяма част от връзката им на практика била дистанционна и това много дразнело Андреа, която искал да прекарва повече време с любимия си.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е много жал за Андреа, личи си, че е на мрачно място в живота си. Дано намери сили да се съвземе. 

Не говоря за външния вид, за мен той е само вторичен белег на това, което се случва в главата й.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , чушка. каза:

Сестрата на Преслава е била любовница на бащата на Галин.

Сестрата на Преслава на Галин с баща му, бащата на Преслава с майката на Рашия!! На къде отива тоя свят

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Никой не е виновен! Като си недоклана свиня по душа избива и навън. Бито прасе гнусно османово. То нова година иде!

https://youtu.be/85cPb_12m_M

Мило за кой говориш

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Donatella каза:

Кобрата имал нова приятелка
5555653-133-882x509.png
Кубрат Пулев има нова приятелка, с която вече живеят на семейни начала. Това съобщи БЛИЦ, след като вчера стана ясно, че една от най-стабилните звездни двойки у нас е сложила край на връзката си. Въпреки всичко двамата с Андреа запазили добри приятелски отношения. Това обяснява ревностната защита на боксьора от страна на Андреа в седмиците, когато избухна скандалът с Джени Суши.


Самата фолкпевица публикува вчера красноречиво съобщение под последната си снимка на официалния си Инстаграм профил. "Прекалено млада съм да се женя и твърде стара да играя детски игри – радвам се на живота сама", написа Андреа.

Двамата с Кубрат всъщност са разделени още няколко месеца преди скандала с Джени Суши. Те не са заедно още от края на м.г., малко след мача срещу Джошуа в зала "Арена Армеец".

Причината за раздялата, която се е осъществила сравнително цивилизовано, е че Кубрат не живеел в България през по-голямата част от времето. Голяма част от връзката им на практика била дистанционна и това много дразнело Андреа, която искал да прекарва повече време с любимия си.

Да бе, да. Кубрат, щото от скоро е боксьор и прекарва по-голямата част от времето си в чужбина. Първите 11 години това не пречеше на Андреа, сега, когато стана 160 кила много почна да я дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , TSARvul каза:

А от къде си научил толкова добре български? Ти си малък. Бил ли си в България. Аз имам трима приятели сърби, колкото мен са, но нашият език не могат да го говорят, общуваме на английски.

Не бях никога в България, нямам нищо общо с България, научих го главно заради Преслава и попфолка😂

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...