Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Помните ли как на първото турне, в което я включиха тъкмо беше тръгнала с Пеевски и тук се почна един лек хейт по неин адрес че е набутана с връзки там. Имаше репортаж с нея зад кулисите след първия концерт на турнето: "В един форум казаха, че нямам място на този концерт. Там ме наричат Цура .... " :lol:

Да, помним разбира се! Защото бе във Видин. Дойде последна, с 2 лимузини и 4 души охрана. Спряха на паркинга на общината, а това бе зад сцената. Жена ми тъкмо учеше щерката да ходи около фонтана. Цура даже се спряла да каже нещо на детето, но Нанков давал зор, че той лично и правеше цялата организация, хореография, сценични ефекти и въобще изявата и. Да, беше уредена тогава, а 8 години след това разбрахме защо. Майката на Пеевски е превеждала на Пайнер по 18 000 лева всеки месец от април 2010-та насам, за да не я карат да ходи по участия. Нали знаете кой ви каза, че ще е на онова турне още през април? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Тази песен, толкова да я обичам.

 

Олееее, топ песен от миналата година. Още ме кефи. Двамата след като се разделиха нещо не им се получават нещата. 

Новата песен с Арти не ми харесва, тоя с когото и да направи песен ми е мега анти.

Харесвам и тази песен:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, foxy_vd каза:

Да, помним разбира се! Защото бе във Видин. Дойде последна, с 2 лимузини и 4 души охрана. Спряха на паркинга на общината, а това бе зад сцената. Жена ми тъкмо учеше щерката да ходи около фонтана. Цура даже се спряла да каже нещо на детето, но Нанков давал зор, че той лично и правеше цялата организация, хореография, сценични ефекти и въобще изявата и. Да, беше уредена тогава, а 8 години след това разбрахме защо. Майката на Пеевски е превеждала на Пайнер по 18 000 лева всеки месец от април 2010-та насам, за да не я карат да ходи по участия. Нали знаете кой ви каза, че ще е на онова турне още през април? 

Никой не дава толкова пари за някаква си парцалана просто така. Кой знае какви сатанински ритуали са правили с нея.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Олееее, топ песен от миналата година. Още ме кефи. Двамата след като се разделиха нещо не им се получават нещата. 

Новата песен с Арти не ми харесва, тоя с когото и да направи песен ми е мега анти.

Харесвам и тази песен:

 

Чоко има ли си приятелка? Знаеш ли нещо по въпроса?

Аз миналата година си пишех с него нещо, ама ми доскуча като образ сякаш. Добряк излгежда де. Добрите не са на мода обаче. :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Никой не дава толкова пари за някаква си размарцалана просто така. Кой знае какви сатанински ритуали са правили с нея.

Април 2010 - Юли 2019, са 111 месеца.

111 х 18 000 = 1 998 000 лева. Дали му е зле на Митака? Требва да черпи даже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Чоко има ли си приятелка? Знаеш ли нещо по въпроса?

Аз миналата година си пишех с него нещо, ама ми доскуча като образ сякаш. Добряк излгежда де. Добрите не са на мода обаче. :sneaky2:

Не знам. Сладур е Чоката, има готино излъчване. Жалко че самостоятелно кариерата му не върви. 

Аз бях видяла Пикпук в Парадайс. Снимаше се с хлапетата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Въпросът е защо са давали. Коя е Цура, че да си заслужава толкова? Има нещо гнило.

Каприз на Пеевски. Не иска жена му да пее по кръчми. И мама Годзила плаща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Още един хит от миналата година, който няма омръзване:

Тази година няма толкова зарибяващи песни поне до този момент.

Наистина. :(

Миналата "Дай ми любов", "Шефката", "Ла Маями", "Баленсиага", "Купих ти сърце", "Да гори в любов", "Грешка беше", "Феноменален", "Яко ми е".

Тази едни капути има! :gun_bandana:

Помниш ли каква коалиция бяхме направили срещу "Името ти" на Камелия. Правихме муски за малко гледания. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Въпросът е защо са давали. Коя е Цура, че да си заслужава толкова? Има нещо гнило.

Прасето се е влюбило, какво толкова. Любовта прави хората глупаци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Наистина. :(

Миналата "Дай ми любов", "Шефката", "Ла Маями", "Баленсиага", "Купих ти сърце", "Да гори в любов", "Грешка беше", "Феноменален", "Яко ми е".

Тази едни капути има! :gun_bandana:

Помниш ли каква коалиция бяхме направили срещу "Името ти" на Камелия. Правихме муски за малко гледания. :roll1:

И на Алисия и Константин "Любов ли е". Даже още ми е на сърце. Много вървеше.

Ееее, това забравя ли се? Муските дори бяха успешни. :1000(29): Тогава казваха, че има тотално разминаване между гледания и реалност.

Това лято Кама няма ли да се отчете? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

И на Алисия и Константин "Любов ли е". Даже още ми е на сърце. Много вървеше.

Ееее, това забравя ли се? Муските дори бяха успешни. :1000(29): Тогава казваха, че има тотално разминаване между гледания и реалност.

Това лято Кама няма ли да се отчете? 

Да, "Любов ли е" - паметна песен!

То беше факт това разминаване, може би най-сериозното разминаване в чалгата през последното десетилетие.

Тя Камелия, като набара хит, и кара на негова слава по 100 години, хитра и стисната е. То скоро ще стане 1 година от премиерата. Ми да пуска, чалгата се нуждае от раздвижване. Но Фокси нищо не казва по въпроса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Stela каза:

Не знам. Сладур е Чоката, има готино излъчване. Жалко че самостоятелно кариерата му не върви. 

Аз бях видяла Пикпук в Парадайс. Снимаше се с хлапетата. 

обаче има и много хубав нос, сладък е

 

Screenshot_20190714-020630_Instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Stela каза:

Още един хит от миналата година, който няма омръзване:

Тази година няма толкова зарибяващи песни поне до този момент.

От коги балгарите сло6ат срабско?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , TSARvul каза:

От Лепа Брена насам, демек от 80 и някоя година.

Шегувах се де, то музиката ни е съща, само че българската е по-мазна и по-манго (затова я слушам) и в последното време по-ганева с типичните му отсвири, които въпреки на многото еднакви песни, все още не ми писнаха

 

Някой да даде линк към интервюто на Цура където се оплаква че я наричали Цура във рамания

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Шегувах се де, то музиката ни е съща, само че българската е по-мазна и по-манго (затова я слушам) и в последното време по-ганева с типичните му отсвири, които въпреки на многото еднакви песни, все още не ми писнаха

А от къде си научил толкова добре български? Ти си малък. Бил ли си в България. Аз имам трима приятели сърби, колкото мен са, но нашият език не могат да го говорят, общуваме на английски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, TSARvul каза:

@Stela

Като мислиииш със главата, ти попита ли може ли или не.

И като стане нощем късно, не забравяш - искам обич за мен.

 

Ох, що не бях педерас? :down: ❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 3 часа , TSARvul каза:

Тя Камелия, като набара хит, и кара на негова слава по 100 години, хитра и стисната е. То скоро ще стане 1 година от премиерата. Ми да пуска, чалгата се нуждае от раздвижване. Но Фокси нищо не казва по въпроса.

Фокси не пита за нови неща след "Фалшива кожа". Казал съм ви защо....

А иначе да, като набара хит го изцежда до последно. И така трябва да бъде. Но, малко са като нея в този аспект. Да не кажа, само Азис и то рядко. Всеки си избира сам как да прави кариера. Камелия го прави ето така. Сина ми прати това преди 2-3 часа от "Infinity" тук във Видин... 

Камелия - "Името ти" (Infinity - Видин)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хит й е на баба! Аз мислех, че ще изветрее бързо като “Дразни ме”, която винаги ще си остане за мен много добра имитация на песента на Галена. Нищо подобно, “името ти” си се пуска от както е излезнала до днес всеки ден.

 

преди 20 минути, Blueberry каза:

Били са скарани ли? Знаем ли защо?

Заради мъж най вероятно? Или заради грим и двете са горе долу в една стилистика:D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Заради мъж най вероятно? Или заради грим и двете са горе долу в една стилистика:D

Галин може да е налитал на Павел :D 

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

 Заради мъж най вероятно? Или заради грим и двете са горе долу в една стилистика:D

А не, Галин е много по-красив от Преси, независимо тя с кой накрайник на носа е! 

Шегата настрана, Галин наистина изглежда УАУ! Едно време разправяше на мои приятели, че трябва да си вкарват всичките усилия във външния вид, докато са млади и аз се смеех, защото тогава още беше доста невзрачен ("Няма да боли" периода),  но сега той се смее последен. И на живо, и по снимки е страшен.

 

преди 8 часа , TSARvul каза:

Чоко има ли си приятелка? Знаеш ли нещо по въпроса?

Аз миналата година си пишех с него нещо, ама ми доскуча като образ сякаш. Добряк излгежда де. Добрите не са на мода обаче. :sneaky2:

Чоко е твърде зает да превежда чужд контент на български и да се прави на духовен гуру пред 9-годишните, така че едва ли има приятелка.

Преди ходеше с едно от момичетата от 4Magic, но от много време не са качвали снимки заедно и предполагам са се разделили.

Песните му иначе много ми харесват, гласът му е доста приятен.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...