Jump to content



Джена - Горкото момиче


Препоръчани коментари

Джени пак смаза със скандален текст, евала! През повечето няма никаква рима, странна е, различна.. смаза пак Джени, жестока.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ANGEL каза:

Клипа има готини кадри. 

 

На повечето кадри мяса на циганка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато започна песента си казах "УАУ, брутална музика, брутален sound!" и беше така докато не започна първият припев.... Текст никакъв, изпяване този път прекалено бързо, в опита да бъде повече поп, се е получило доста голямо несъответствие със самата музика, която прави всичко и е наистина бомбастична. Евала на Джена за музиката, евала за аранжимента ама такъв без извинение лайнян припев и по-лошо изпяване от нея наистина не е имала.... разочаровах се от това. Във видеото има интересни моменти, хубаво е, подхожда на песента, Златка е много готина... Ами май за съжаление не го виждам като хит този път.... :( 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак без никаква връзка между куплети и припев, но поне "Яко ми е" беше наистина мегахит. Тук нещо не ме кефи как се е получило, има много текст и наблъскан, без рими. Особено към края рецитира просто, главата ме заболя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Дано след тази боза повече да не си пише текстовете.

Ма тя ли си е писала текста? :roll1:

Досатъчна простотия е да го изпее, но да го напише + изпее? Айнцу-цвайнцу-дрън. На гилотината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаха мислех, че като вляза само пак само аз ще имам претенции към текста, ама тук наистина се н@ср@ла с простотия. Може ли да има такава мелодия и да изпее това нещо отгоре. 

Щял да ходи в центъра и в студентски град... 🤦‍♂️🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е, браво на Дженутра! Всичко е много свежо, най-вече видеото. Поздравления, че не залага на обичайните екипи.

Песента е готино аранжирана и изпята. Засега е най-добре представилата се. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена се побърка... Кой я излъга, че става за текстописец? Развалила е яката музика с този текст. Страшно глупави и безмислени фрази, това е за коша. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче текста е покъртителен и разваля всичко. Два пъти я слушам и нищо не се запомня.

А бяха времена, когато Мариета Ангелова пишеше чудесни текстове за Джена - с много метафори и смисъл .. и въобще беше една от певиците с най-силни послания в песните. Да се връща веднага при нея.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Джени никога не ми харесват на първо слушане, след известно време ме зарибяват. Мисля, че има шанс да ми хареса, както стана с Хулиган и Яко ми е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...