Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

В момента ДесиСлава пее на живо по Нова Тв.

 

Песента, макар и народна не ми се вижда подходяща за това официално събитие, посветено на агресията в училищата. Създава кръчмарска атмосфера. Можеше нещо по-лирично да изпее. Галенче ли я посъветва да изпее тази песен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поотслабнала е, но гласът ѝ ми звучи странно. Малко като кръчмарско го изкара, да вземе да направи една песен за доброто или там нещо да измисли, на 100 такива мероприятия я канят и се чуди какво да пее... Много съм добра или да вдигнем шум :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса имам чувството, че е спряла да пее. Все едно не е пускала нищо цяла вечност. Излага се.

 

Ама все пак издържа три деца, сигурно парите за нови песни са свършили. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли си мислиш, че не може да направи 400 или 500 сама?

 

А какво да си мисли, след като не направи 400К с най-големия хит на зимата?

 

Не даде отговор на въпроса ми - след като смяташ рекордите за реални, на какво отдаваш това внезапно увеличение на трафика с 1/3?

 

И друго - същото се случи с "Не се изтриваш", след което 1/3 от хората решиха да спрат да гледат песни в youtube и година и половина по-късно се завърнаха за новите парчета на Преслава и Галин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поотслабнала е, но гласът ѝ ми звучи странно. Малко като кръчмарско го изкара, да вземе да направи една песен за доброто или там нещо да измисли, на 100 такива мероприятия я канят и се чуди какво да пее... Много съм добра или да вдигнем шум :D

Представи си да беше запяла "Моят мъж е тарикат и е най-богат..." пред скандализираните физиономии на интелектуалците. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е неадекватна милата. Преди новия ѝ пайнерски период така добре се представяше по такива събития. Сега сто процента онази толкова близка нейна приятелка и колежка ѝ е дала акъл, а Десиславчето не е като да не се води по хората.

Интересно ми е другите хора от екипа на събитието не са ли видяли кой какво ще пее? Не, че песента на неизвестния преди нея, или онази неприятна Теди Кацарова бяха по-добри, но все пак... Кой уши байряка я изпя все едно е на събора в някое село. Можеше да изпее нещо по-лирично и приятно. Има спешна нужда от ПР, който да не е глупендер и да прекрати някои приятелства, а и да зареже едното от трите деца, дано ѝ дойде акъла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е неадекватна милата. Преди новия ѝ пайнерски период така добре се представяше по такива събития. Сега сто процента онази толкова близка нейна приятелка и колежка ѝ е дала акъл, а Десиславчето не е като да не се води по хората.

Интересно ми е другите хора от екипа на събитието не са ли видяли кой какво ще пее? Не, че песента на неизвестния преди нея, или онази неприятна Теди Кацарова бяха по-добри, но все пак... Кой уши байряка я изпя все едно е на събора в някое село. Можеше да изпее нещо по-лирично и приятно. Има спешна нужда от ПР, който да не е глупендер и да прекрати някои приятелства, а и да зареже едното от трите деца, дано ѝ дойде акъла.

 

Дано нейната приятелка, родом от Смядово и настояща жителка на най-гъзарското имение край Велико Търново, да й промива мозъка - Донева всеки ден да прави нова излагация. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано нейната приятелка, родом от Смядово и настояща жителка на най-гъзарското имение край Велико Търново, да й промива мозъка - Донева всеки ден да прави нова излагация. :Vishenka_05:

:1000 (29): Галена е хитруша и никак не е глупава, все пак от Можеш ли до последните ѝ проекти има коренна разлика, напориста и амбициозна, има цялостна концепция. Вместо това да научи наща от нея, тя пуска дуети с Фики и тн :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върна ми се надеждата, че не си е затрила гласа. Добро изпяване, макар и наистина да го докара леко кръчмарско. Но с песни като Много съм добра и Да вдигнем шум и втори дом в чалготеките- толкова. Като се върне към хубавите песни ще се върне и Ангелския глас. :1000 (29):

Почти си е върнала и формата, браво.

 

Представи си да беше запяла "Моят мъж е тарикат и е най-богат..." пред скандализираните физиономии на интелектуалците. :1000 (29):

Както Емануела на една Българска Коледа пя 'вземи ме, затвори очи и гълтай'. Пред президента. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано нейната приятелка, родом от Смядово и настояща жителка на най-гъзарското имение край Велико Търново, да й промива мозъка - Донева всеки ден да прави нова излагация. :Vishenka_05:

Това е любимата песен на Галин. Галена всеки път я пее по участия. :3fdb8960598fa63e: Едва ли Дес сама се е спряла на нея. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса да беше изпяла “Не е илюзия”, какъв е този неадекватен избор на песен?И визуално хич не ми се струва вталена, съвсем му е отпуснала края.Излагация след излагация. :crybaby:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върна ми се надеждата, че не си е затрила гласа. Добро изпяване, макар и наистина да го докара леко кръчмарско. Но с песни като Много съм добра и Да вдигнем шум и втори дом в чалготеките- толкова. Като се върне към хубавите песни ще се върне и Ангелския глас. :1000 (29):

Почти си е върнала и формата, браво.

Както Емануела на една Българска Коледа пя 'вземи ме, затвори очи и гълтай'. Пред президента. :1000 (29):

Даа бе, това за Емануела вярно ли е, искам да го видя :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

ПРав си, можеше и да е по-зле. Поне беше облечена адекватно.

Но само си представих как излиза, поздравява всички и пожелава по-малко насилие, евтин ток и запява... ще те срина, но все ми е тая, нека те боли, заслужаваш си :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорих тази вечер с управителя на една дискотека и го питам Галена кога ще има участие. Той ми каза, че графика й е пълен от сега до декември чак и винаги я канят и записват месеци предварително. Примерно от сега са я записали за декември. При тая жена няма слабо. Вие си я мразете още колкото искате. Хем тя отказва участия, смятайте ако приемаше всяко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса да беше изпяла “Не е илюзия”, какъв е този неадекватен избор на песен?И визуално хич не ми се струва вталена, съвсем му е отпуснала края.Излагация след излагация. :crybaby:

Аз съм почти убеден, че тя тези песни сигурно не си ги спомня, а текстовете им съвсем ги е забравила.

Но е смъкнала, крачетата бяха доста добре, но лицето беше странно :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Галена е хитруша и никак не е глупава, все пак от Можеш ли до последните ѝ проекти има коренна разлика, напориста и амбициозна, има цялостна концепция. Вместо това да научи наща от нея, тя пуска дуети с Фики и тн :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Галена е от групата на зодиите на интелекта и комбинативността, макар и да неадекватиничи по разни концерти заради притеснение. Като остане сама със себе си, очевидно много добре си обмисля нещата, за да го има това израстване във визуално и кариерно отношение. Парадокс е: Когато пееше добре, беше никоя. Когато заграчи като гарван, хората я наричат лидерка - така, че - да, много е хитра.

 

Деса е от зодиите на емоциите, чувствеността, депресиите, уязвимостта, прекалената доверчивост. Но е добра душа. Затова хората я обичат до ден днешен и винаги са били склонни да й простят излагациите. Такива хора докосват душата на публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не даде отговор на въпроса ми - след като смяташ рекордите за реални, на какво отдаваш това внезапно увеличение на трафика с 1/3?

 

И аз нямам обяснение за скока. Може би защото Криско, Гери, Тита и компания почнаха да издишат и хората масово почват да слушат поп фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорих тази вечер с управителя на една дискотека и го питам Галена кога ще има участие. Той ми каза, че графика й е пълен от сега до декември чак и винаги я канят и записват месеци предварително. Примерно от сега са я записали за декември. При тая жена няма слабо. Вие си я мразете още колкото искате. Хем тя отказва участия, смятайте ако приемаше всяко.

 

Добре , че само Галена е единствената с пълен график другите нямат участия пфф :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е от групата на зодиите на интелекта и комбинативността, макар и да неадекватиничи по разни концерти заради притеснение. Като остане сама със себе си, очевидно много добре си обмисля нещата, за да го има това израстване във визуално и кариерно отношение. Парадокс е: Когато пееше добре, беше никоя. Когато заграчи като гарван, хората я наричат лидерка - така, че - да, много е хитра.

 

Деса е от зодиите на емоциите, чувствеността, депресиите, уязвимостта, прекалената доверчивост. Но е добра душа. Затова хората я обичат до ден днешен и винаги са били склонни да й простят излагациите. Такива хора докосват душата на публиката.

 

Така си е. Галена има чудна стратегия за кариерата си, като виждам, че работи само през половината седмица, за да е и със семейството.

 

Десиславчето има нужда от силен продуцент, или някакъв партньор, пр дори, на който наистина да му пука за нея. Но с Благо и нейните мениджърски решения... дано има някаква промяна, че иначе само си хаби таланта :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса да беше изпяла “Не е илюзия”, какъв е този неадекватен избор на песен?И визуално хич не ми се струва вталена, съвсем му е отпуснала края.Излагация след излагация. :crybaby:

 

Как ще е не е вталена, тя изглежда по-добре от клипа на "Много съм добра", където 100% е имало разтягания и обработки. Преди 2-3 месеца в нейната тема имаше клипчета или снимки от участия, положението беше много по-зле от сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скокът е в резултат на резилът, за който стават новите имена, които явно се оказаха временно явление. Последния по-така хит, който се слушаше повечко /тоест не е тотален/ от тяхна страна беше "Искам да бъда с теб", който излезна кога? Преди половин година. Оттогава в чалгата има сравнително много хитове и по-силни проекти, а попаджиите си вадят от тъпи по-тъпи песни. Даже Скандау, които са уж актуални сред по-малките с последния проект се орезилиха. Гери-Никол и Тита няма да ги коментирам, БНР и Мърда Бойз още по-малко. Чалгата няма да умре по простата причина, че живеем на Балканите и всичко това си е част от културата тук, колкото и да не им се иска на някои "интелектуалци".

 

Да не говорим, че в последната си песен Ицо Хазарта се присмива на проектите им и това, в което превърнаха уж музиката, която т.нар. интелектуалци слушат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм почти убеден, че тя тези песни сигурно не си ги спомня, а текстовете им съвсем ги е забравила.

Но е смъкнала, крачетата бяха доста добре, но лицето беше странно :1000 (29):

След като знам какви са и възможностите и за избор на песен, и визуално как да изглежда не мога да се задоволя с това представяне.Може много повече, а напоследък сякаш е загубила живеца си и няма стимул нито да си върне формата, нито да предлага качествени продукти.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...