Jump to content



Препоръчани коментари

Я си намали подписа, че не отговаря на размерите.

 

Миналия месец той звъня на Преслава и Яница. Яница дойде на следващата седмица. Преслава ще дойде другият месец. И не съм казала, че нямат, но Галена е една от най-търсените.

 

При нас има банкет и преди малко пуснаха новата на Преслава. Наистина реакцията не беше кой знае каква. А на "Феноменален", която звуча 3 пъти хората изпадат в истерия още при първите секунди.

2zgxhyr.jpg

:Vishenka_05:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

в гоогле мапс май намерих къщата на Галена :D незнам защо живеят в малък град като В.Търново (с.Арбанаси) нито няма Мол,нито кино,магазини

https://www.google.com/maps/place/43%C2%B00...#33;4d25.666804

 

9511254B.jpg

Image_4362994_302.jpg

 

Дреме и на Галче какво има на В. Търново - качва се на колата и накъдето и скимне, много ясно. Още повече В. Търново е почти по средата, та всичко и е близко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скокът е в резултат на резилът, за който стават новите имена, които явно се оказаха временно явление. Последния по-така хит, който се слушаше повечко /тоест не е тотален/ от тяхна страна беше "Искам да бъда с теб", който излезна кога? Преди половин година. Оттогава в чалгата има сравнително много хитове и по-силни проекти, а попаджиите си вадят от тъпи по-тъпи песни. Даже Скандау, които са уж актуални сред по-малките с последния проект се орезилиха. Гери-Никол и Тита няма да ги коментирам, БНР и Мърда Бойз още по-малко. Чалгата няма да умре по простата причина, че живеем на Балканите и всичко това си е част от културата тук, колкото и да не им се иска на някои "интелектуалци".

 

Да не говорим, че в последната си песен Ицо Хазарта се присмива на проектите им и това, в което превърнаха уж музиката, която т.нар. интелектуалци слушат.

На мен пък Гери-Никол с устни ме кефи а на Стоян песента Маями такъв хит нямаше в БГ нито в чалгата нито в попа :Vishenka_05:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обида в репутация.

 

O***** е майка ти, мила

А в моята репутация това какво е 'piç orospu p' тези думи ги използваш ти

Ако баннат мен искам да баннат и тебе :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А в моята репутация това какво е 'piç orospu p' тези думи ги използваш ти

Ако баннат мен искам да баннат и тебе :3fdb8960598fa63e:

Фиклена от Кирково кълне на турски целия форум в репутациите. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклена от Кирково кълне на турски целия форум в репутациите. :gun_bandana:

 

Което я прави тотална неповторима икона! :1000 (29): :1000 (19):

 

Лафът на годината е нейн:

 

"Психично болна не е обида. Нито "свиня"."

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

в гоогле мапс май намерих къщата на Галена :D незнам защо живеят в малък град като В.Търново (с.Арбанаси) нито няма Мол,нито кино,магазини

https://www.google.com/maps/place/43%C2%B00...#33;4d25.666804

 

9511254B.jpg

Image_4362994_302.jpg

Баси чудовищния кич. После не била циганка. Песни, държание, къща - всичко мангалско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което я прави тотална неповторима икона! :1000 (29): :1000 (19):

 

Лафът на годината е нейн:

 

"Психично болна не е обида. Нито "свиня"."

Аз я възприемам като потенциална терористка-атентаторка. Страхувам се да пребивавам във форума заради нея. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Завиждаш ли?

 

По-добре това имение, отколкото някакъв апартамент в мръсната София или Пловдив. Освен това си личи, че на снимката къщата не е завършена още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я възприемам като потенциална терористка-атентаторка. Страхувам се да пребивавам във форума заради нея. :gun_bandana:

 

Глупости. Добричка е, просто избухва лесно. Пък и не е като да няма хора, на които основна цел тук им е целенасочено да дразнят определени личности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре това имение, отколкото някакъв апартамент в мръсната София или Пловдив. Освен това си личи, че на снимката къщата не е завършена още.

Такива "имения" колкото искаш с пари от просия из Европа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре това имение, отколкото някакъв апартамент в мръсната София или Пловдив. Освен това си личи, че на снимката къщата не е завършена още.

 

Разбира се. Още повече, че всеки ден може да е където си поиска и накрая се прибира на спокойно и тихо място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива "имения" колкото искаш с пари от просия из Европа. :3fdb8960598fa63e:

 

Именно - дори нашите просяци са с по-добри условия на живот от пишман-гражданки като Преслава. Прави си изводите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...