Jump to content



Препоръчани коментари

Добре , че само Галена е единствената с пълен график другите нямат участия пфф :mf_surrender:

 

Я си намали подписа, че не отговаря на размерите.

 

Миналия месец той звъня на Преслава и Яница. Яница дойде на следващата седмица. Преслава ще дойде другият месец. И не съм казала, че нямат, но Галена е една от най-търсените.

 

При нас има банкет и преди малко пуснаха новата на Преслава. Наистина реакцията не беше кой знае каква. А на "Феноменален", която звуча 3 пъти хората изпадат в истерия още при първите секунди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

След като знам какви са и възможностите и за избор на песен, и визуално как да изглежда не мога да се задоволя с това представяне.Може много повече, а напоследък сякаш е загубила живеца си и няма стимул нито да си върне формата, нито да предлага качествени продукти.

 

От както роди детето е такава, просто с три деца е трудно, сама жена е все пак.

Но да, липсва ми онази ѝ страст, с която правеше проекти, а не се чудеше как да я въртят в някакви тъпи дискотеки :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

в гоогле мапс май намерих къщата на Галена :D незнам защо живеят в малък град като В.Търново (с.Арбанаси) нито няма Мол,нито кино,магазини

https://www.google.com/maps/place/43%C2%B00...#33;4d25.666804

 

9511254B.jpg

Image_4362994_302.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа бе, това за Емануела вярно ли е, искам да го видя :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

ПРав си, можеше и да е по-зле. Поне беше облечена адекватно.

Но само си представих как излиза, поздравява всички и пожелава по-малко насилие, евтин ток и запява... ще те срина, но все ми е тая, нека те боли, заслужаваш си :1000 (29):

Упс, подведох ви, май не е вярно това за Емануела. :1000 (29): 99% съм сигурен, че някъде имаше скандализирани коментари за този цитат от концерта (може би е било тук), но сега като се разтърсих намерих само клипче как пее Мили мой, ангел мой. Напил съм се.

Така или иначе дори и на настоящия концерт имаше песни, които не бяха съвсем в тон с инициативата. От Десислава ми се искаше "И това ще преживея", доста по-подходяща. Но предполагам, че и възрожденски фолклор е подходящ за дните преди националния празник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще е не е вталена, тя изглежда по-добре от клипа на "Много съм добра", където 100% е имало разтягания и обработки. Преди 2-3 месеца в нейната тема имаше клипчета или снимки от участия, положението беше много по-зле от сега.

Там не е пипана, затова прилича на теле.Мен ми се стори на същото дередже, на което беше и тогава.Не мога да се примиря с тази и визия, при положение, че преди 12 години беше брутален сексимвол.Вярно, че гони 40 години ама да погледнем една Малина или Глория какви тела вадят, и в лице са доста сполучливо ъпгрейднати, а нашата изглежда яко подпухнала и несъразмерна.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я си намали подписа, че не отговаря на размерите.

 

Миналия месец той звъня на Преслава и Яница. Яница дойде на следващата седмица. Преслава ще дойде другият месец. И не съм казала, че нямат, но Галена е една от най-търсените.

 

При нас има банкет и преди малко пуснаха новата на Преслава. Наистина реакцията не беше кой знае каква. А на "Феноменален", която звуча 3 пъти хората изпадат в истерия още при първите секунди.

 

Мила, на всяка певица участията са уредени с поне една (дори две) години напред. А това за банкета – интересно как все на банкети на които присъстваш любимите ти песни звучат по над 3 пъти. Целувки! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там не е пипана, затова прилича на теле.Мен ми се стори на същото дередже, на което беше и тогава.Не мога да се примиря с тази и визия, при положение, че преди 12 години беше брутален сексимвол.Вярно, че гони 40 години ама да погледнем една Малина или Глория какви тела вадят, и в лице са доста сполучливо ъпгрейднати, а нашата изглежда яко подпухнала и несъразмерна.

 

Категорично е така, но след като не знае за какво става въпрос в тази държава и в този нов начин на живот, как да се оправи? Те лекарите в България са тотал щета и в повечето случаи само доебават майката на хората, та Деси ли ще знае как да излезе от ситуацията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мила, на всяка певица участията са уредени с поне една (дори две) години напред. А това за банкета – интересно как все на банкети на които присъстваш любимите ти песни звучат по над 3 пъти. Целувки! :Vishenka_05:

 

Ама не го казвам само аз това за пускането. Тук многократно са пускани сторита и клипчета, които доказват казаното от мен. Целувки и за теб! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

в гоогле мапс май намерих къщата на Галена :D незнам защо живеят в малък град като В.Търново (с.Арбанаси) нито няма Мол,нито кино,магазини

https://www.google.com/maps/place/43%C2%B00...#33;4d25.666804

 

9511254B.jpg

Image_4362994_302.jpg

Има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мила, на всяка певица участията са уредени с поне една (дори две) години напред. А това за банкета – интересно как все на банкети на които присъстваш любимите ти песни звучат по над 3 пъти. Целувки! :Vishenka_05:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Скъпи, по много тънък начин иронизираш, което си е талант. :3fdb8960598fa63e: Аз обаче й вярвам.

 

Дори на твоето клипче не видях някакво чутовно, отговарящо на рекорда, избухване в София. А се предполага, че като фен на песента и Преслава, ще запишеш най-силните моменти.

 

Разтривки по раменцата! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама не го казвам само аз това за пускането. Тук многократно са пускани сторита и клипчета, които доказват казаното от мен. Целувки и за теб! :Vishenka_05:

 

Тук всеки пуска доста селектирано определени клипчета, аз от моите сторита съм останал с друго впечатление. Прегръдки! :Vishenka_05:

 

А за участията да дам и доказателство, заповядай кукличке

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Упс, подведох ви, май не е вярно това за Емануела. :1000 (29): 99% съм сигурен, че някъде имаше скандализирани коментари за този цитат от концерта (може би е било тук), но сега като се разтърсих намерих само клипче как пее Мили мой, ангел мой. Напил съм се.

Така или иначе дори и на настоящия концерт имаше песни, които не бяха съвсем в тон с инициативата. От Десислава ми се искаше "И това ще преживея", доста по-подходяща. Но предполагам, че и възрожденски фолклор е подходящ за дните преди националния празник.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): И това ще преживея май е по-скандално и от байряка

 

Там не е пипана, затова прилича на теле.Мен ми се стори на същото дередже, на което беше и тогава.Не мога да се примиря с тази и визия, при положение, че преди 12 години беше брутален сексимвол.Вярно, че гони 40 години ама да погледнем една Малина или Глория какви тела вадят, и в лице са доста сполучливо ъпгрейднати, а нашата изглежда яко подпухнала и несъразмерна.

 

Прости ѝ, има три деца жената. Пък и визията не е всичко, младеж :flowers:

 

Ето нещо от по-веселите ѝ неадекватни години

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично е така, но след като не знае за какво става въпрос в тази държава и в този нов начин на живот, как да се оправи? Те лекарите в България са тотал щета и в повечето случаи само доебават майката на хората, та Деси ли ще знае как да излезе от ситуацията?

Помагай с твоите муски, друго спасение няма. :girl_cry2:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Скъпи, по много тънък начин иронизираш, което си е талант. :3fdb8960598fa63e: Аз обаче й вярвам.

 

Дори на твоето клипче не видях някакво чутовно, отговарящо на рекорда, избухване в София. А се предполага, че като фен на песента и Преслава, ще запишеш най-силните моменти.

 

Разтривки по раменцата! :Vishenka_05:

 

Това не е от София! И беше на следващия ден от премиерата ѝ, така че нека го отдадем на това, сега вече гърми като бомба :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

в гоогле мапс май намерих къщата на Галена :D незнам защо живеят в малък град като В.Търново (с.Арбанаси) нито няма Мол,нито кино,магазини

https://www.google.com/maps/place/43%C2%B00...#33;4d25.666804

 

9511254B.jpg

Image_4362994_302.jpg

 

Как да няма, има си мол. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук всеки пуска доста селектирано определени клипчета, аз от моите сторита съм останал с друго впечатление. Прегръдки! :Vishenka_05:

 

А за участията да дам и доказателство, заповядай кукличке

 

 

Миналата седмица казах, че пуснаха в диското 4 пъти Галена и всичко бях качила на сторита във фейса и инста. Какво странно ти се вижда казаното от мен? Това, че си пускам сторита на Галена само не променя фактите. Всеки си пуска на това, което го кефи, нормално е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така си е. Галена има чудна стратегия за кариерата си, като виждам, че работи само през половината седмица, за да е и със семейството.

 

Десиславчето има нужда от силен продуцент, или някакъв партньор, пр дори, на който наистина да му пука за нея. Но с Благо и нейните мениджърски решения... дано има някаква промяна, че иначе само си хаби таланта :1000 (19):

През 2016 успя да се справи идеално въпреки липсата на някой брилянтен ПР и въпреки, че точно тогава се започнаха работите с Благо. Просто трябва да мисли повече. :1000 (29):

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): И това ще преживея май е по-скандално и от байряка

Става като за тематиката за насилието. И поне е бавна, не предразполага към качване на масата. :1000 (29):

Абе във Факт, факт е истината. И тя не знае защо се прави на интересна и не я пее по благотворителни събития.

 

Иначе аз вече съм се примирил, че явно няма да си върне предишната визия. Но една степен по-слаба от настоящата ме удовлетворява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата седмица казах, че пуснаха в диското 4 пъти Галена и всичко бях качила на сторита във фейса и инста. Какво странно ти се вижда казаното от мен? Това, че си пускам сторита на Галена само не променя фактите. Всеки си пуска на това, което го кефи, нормално е.

 

Аз не говоря за личните ти профили, а за тук във форума, кукло.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук всеки пуска доста селектирано определени клипчета, аз от моите сторита съм останал с друго впечатление. Прегръдки! :Vishenka_05:

 

А за участията да дам и доказателство, заповядай кукличке

 

 

Рени тука какво пита "Виждала ли си я, няма ли я там?". За коя става дума? Някаквяа служителка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени тука какво пита "Виждала ли си я, няма ли я там?". За коя става дума? Някаквяа служителка?

 

Май за жената на Митко Пайнера

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не говоря за личните ти профили, а за тук във форума, кукло.

 

Ами аз това което съм казала тук съм го пуснала и в профилиге си. Ти каза, че едва ли не си измислям. По тази причина споменах за сторитата ми. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравявам те специално с това паметно участие на Фатме, на което се друса като невменяема и дори изкара Веси Бонева да кълчи баджак под звуците на румънско манеле.Пускай от 2:30 да гледаш, такова шоу дори Галена и Камелия в комплект не правят. :roll1:

 

Добре, правя муски за четвърто дете. :roll1:

Опазил Господ, тогава трябва съвсем да я пенсионираме. :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...