Jump to content



Препоръчани коментари

На Галин ми е малко дразнеща, а видеото е смехотворно.

Преслава обаче отново изравни всичко със земята в чалгата, както Хазарта с последното парче.

Би било мега яко да направят нещо заедно, имаха си добра приказка във Вип Брадър, когато направиха Камелия за смях :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Добре, някой тогава да обясни от къде идва това драстично увеличение на трафика в youtube само за два месеца? Какво се случи? meleto в края на лятото обясняваше, че есента е най-силния трафик сезон.

 

И в този на ред на мисли, ако сега изневиделица е настанал някакъв бум, тогава предния Преславов рекорд преди година и половина...? В коша? Или и тогава специално за нейното парче имаше бум в youtube трафика, който за "Обратно в играта" беше изчезнал незнайно къде. :derisive:

Ето пример от световен мащаб:

 

Ариана Гранде с клип на позната песен: 55.4 милиона, 30 ноември 2018

Ариана Гранде с клип на нова песен: 23.6 милиона, 22 януари 2019

 

Не е като втората песен да е била по-слаба, напротив - задържа се по-дълго на върха в Билборд и дори блокира следващата й песен да дебютира на първото място - както се случи при Марая 2005 :D

 

Непредсказуеми са тези неща, но има по-силни и по-слаби периоди. В момента за мен е логично да е силен сезон, студено е, повечето хора си стоят у дома или се събират на домашни купони, правят се много повторни слушания.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин ми е малко дразнеща, а видеото е смехотворно.

Преслава обаче отново изравни всичко със земята в чалгата, както Хазарта с последното парче.

Би било мега яко да направят нещо заедно, имаха си добра приказка във Вип Брадър, когато направиха Камелия за смях :1000 (29):

Хазарта към Камелия: "Насираш се от яд, че Преслава е над теб" :roll1: :roll1: :roll1:

 

Култово!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такава логика по простата причина, че това, което казваш е невярно. Беше ти посочено от Starboy и първият път, когато ги разправяше тия неща, че гледанията на Теди са за 3 дни, а не само за НГ.

 

Другото тъпо е да сравняваме Нова Година с дни от февруари дори и да са празници. На 31 декември видяхме как песни имаха по 300-400% увеличение на трафика си - нещо, което не се наблюдава никога.

Нямам спомен за поста на Старбой,но си спомням поста на Фиклената.Дори да е така пак са средно 300к за ден,което за неособено популярна певачка като Теда си е много.Щом тя може да прави по торкова гледания защо Преса и Гейлин да не можгат да дебютира с половин милион?

 

Февруари е подходящ за сравнение тъй като масовите потребители на чалгата-студентите все още са в сесия и това отделно спомага за високи първоначални гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само можем да съжаляваме Стела и компания,че изгубиха 6 месеца в убеждаване на форума в неверни неща и намразването на Галена.Дори обявената за провал във форума песен на Азис присъства там само "хита на лятото и годината"-не.

 

Като стана дума за Азис,пак ли ще се завръща към кючеците? :1000 (29):

 

Намразихте Галена от злоба, а не заради нас, стига ми излиза с тези номера. Галена се плюе тук от години, а не от лятото. мразили сте я и преди да излезе "Шефката" и да пишем за нея. Няма да тръгна отново да ти изреждам доказателства за "Шефката" и това, че е хит. Смешно е обаче как, когато Галена е на първо място и резултатите не ви изнасят твърдите, че класацията не е обективна, не била важна... Сега когато ви харесва и стана изведнъж супер обективна. Още едно доказателство какви въртиопашки сте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето пример от световен мащаб:

 

Ариана Гранде с клип на позната песен: 55.4 милиона, 30 ноември 2018

Ариана Гранде с клип на нова песен: 23.6 милиона, 22 януари 2019

 

Не е като втората песен да е била по-слаба, напротив - задържа се по-дълго на върха в Билборд и дори блокира следващата й песен да дебютира на първото място - както се случи при Марая 2005 :D

 

Непредсказуеми са тези неща, но има по-силни и по-слаби периоди. В момента за мен е логично да е силен сезон, студено е, повечето хора си стоят у дома или се събират на домашни купони, правят се много повторни слушания.

 

Самият пример с Ариана всъщност е в подкрепа на моята теза, че късна есен до края на декември е по-силният период. Само помисли колко празници и купони има тогава...

 

Истински студено стана вчера. Преди това си бяха сходни температури като и през късната есен. Преслава не прави по 350-500 от вчера.

 

Нека Галена направи 500К на следващата песен и ще си преосмиля нещата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намразихте Галена от злоба, а не заради нас, стига ми излиза с тези номера. Галена се плюе тук от години, а не от лятото. мразили сте я и преди да излезе "Шефката" и да пишем за нея. Няма да тръгна отново да ти изреждам доказателства за "Шефката" и това, че е хит. Смешно е обаче как, когато Галена е на първо място и резултатите не ви изнасят твърдите, че класацията не е обективна, не била важна... Сега когато ви харесва и стана изведнъж супер обективна. Още едно доказателство какви въртиопашки сте.

Казват го хората, които умряха от кеф, че Галин минал с пет хиляди гледания Преслава, но при него не развиваха конспирационни теории за купени гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам спомен за поста на Старбой,но си спомням поста на Фиклената.Дори да е така пак са средно 300к за ден,което за неособено популярна певачка като Теда си е много.Щом тя може да прави по торкова гледания защо Преса и Гейлин да не можгат да дебютира с половин милион?

 

Февруари е подходящ за сравнение тъй като масовите потребители на чалгата-студентите все още са в сесия и това отделно спомага за високи първоначални гледания.

 

Теда - неособено популярна?

 

Това беше най-големият чалга хит за онази зима и песента беше скоро излезнала.

 

Аз пък мога да ти кажа, че през сесията хората учат за изпити, а по време на лекции - не ги посещават и ходят на купони и диско.

 

Като цяло не искам да се обяснявам с теб, много глупави неща казваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намразихте Галена от злоба, а не заради нас, стига ми излиза с тези номера. Галена се плюе тук от години, а не от лятото. мразили сте я и преди да излезе "Шефката" и да пишем за нея. Няма да тръгна отново да ти изреждам доказателства за "Шефката" и това, че е хит. Смешно е обаче как, когато Галена е на първо място и резултатите не ви изнасят твърдите, че класацията не е обективна, не била важна... Сега когато ви харесва и стана изведнъж супер обективна. Още едно доказателство какви въртиопашки сте.

Скъпа,всяка година по дискотеките се появява кючек,който въртят дълго време.Само че никой не брои "Яша бана бе","Барби","Кой ще кара влака" и тн като хитовете на съответната година та така и с Шефката.Пък и аз не съм си променил мнението за Сигнал,че е пропаднал,но като най-известната медия отразяваща чалга няма как да не се засече подобна годишна класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият пример с Ариана всъщност е в подкрепа на моята теза, че късна есен до края на декември е по-силният период. Само помисли колко празници и купони има тогава...

 

Истински студено стана вчера. Преди това си бяха сходни температури като и през късната есен. Преслава не прави по 350-500 от вчера.

 

Нека Галена направи 500К на следващата песен и ще си преосмиля нещата. :3fdb8960598fa63e:

Стискам палци, както стисках и за Галин, за да спре да се плюе Преслава.

Галена ще ги направи, само да нацели "Пантера"-та на 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казват го хората, които умряха от кеф, че Галин минал с пет хиляди гледания Преслава, но при него не развиваха конспирационни теории за купени гледания.

 

А вие понеже не твърдяхте, че Галена купува гледания на "Шефката" във фен канали, на клипове, които ще бъдат изрити някой ден. Повярвай ми, това беше много по-смешно и нереално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда - неособено популярна?

 

Това беше най-големият чалга хит за онази зима и песента беще скоро излезнала.

 

Аз пък мога да ти кажа, че през сесията хората учат за изпити, а по време на лекции - не ги посещават и ходят на купони и диско.

 

Като цяло не искам да се обяснявам с теб, много глупави неща казваш.

Сравняваш популярността на Теда с тази на Преслава,честно? :1000 (29): Много далеч си от сегашното положение на студентите и какво кога правят.Вярно,че си зависи и от университета,но престижни такива почти няма вече в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казват го хората, които умряха от кеф, че Галин минал с пет хиляди гледания Преслава, но при него не развиваха конспирационни теории за купени гледания.

Преслава си задържа гледанията и е смвхотворно да се говори за купени гледания. Прави по 250 - 300ка дневно. Не се ебслучвало от много време да се правят подобни дневни гледания повече от 3-4 дни. Колкото Галош на премиера. Те сега и за Галинбтвърдят, че купувал. Всеки, който мачка смядовската сган, купува...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпа,всяка година по дискотеките се появява кючек,който въртят дълго време.Само че никой не брои "Яша бана бе","Барби","Кой ще кара влака" и тн като хитовете на съответната година та така и с Шефката.Пък и аз не съм си променил мнението за Сигнал,че е пропаднал,но като най-известната медия отразяваща чалга няма как да не се засече подобна годишна класация.

 

Ми да сте ги броили бе, кой ви е спрял?

 

Пропаднал е Сигнал, но все пак е известна медия... И ти сега реши да го отбележиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, някой тогава да обясни от къде идва това драстично увеличение на трафика в youtube само за два месеца? Какво се случи? meleto в края на лятото обясняваше, че есента е най-силния трафик сезон.

 

И в този на ред на мисли, ако сега изневиделица е настанал някакъв бум, тогава предния Преславов рекорд преди година и половина...? В коша? Или и тогава специално за нейното парче имаше бум в youtube трафика, който за "Обратно в играта" беше изчезнал незнайно къде. :derisive:

 

Ми и аз търся вече 10 дена отговор на тоя въпрос, ама ще си остана с търсенето. Както и никой не обясни защо нямаше рекорд на Да гориш, при условие че полвин година Пресла беше аут, и бяха се затъжили за нея чак да има опашки пред дискотеките, пък сега от веднъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми да сте ги броили бе, кой ви е спрял?

 

Пропаднал е Сигнал, но все пак е известна медия... И ти сега реши да го отбележиш.

Нали се сещаш,че тези песни са излезли в периода,в който Галена се водеше лидер? По-добре да не ги броим,че Галс да не остане без хитове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot-20190223-194747-Messenger.jpg

 

П.С нека не сравняваме Шефката, която е изцяло на български с цигански песни. :mf_surrender:

 

П.С.2. На последното участие на Галена снощи в Бургас не е искала да пее Шефката и с триста зора са я накарали да я изпее накрая на участието (а попринцип винаги си я пее, дори по 2 пъти) :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои хора са тотално изперкали и място не си намират. Факт е, че Преслава за пореден път смазва и ще си проличи на следващия концерт на кокошарника. Това никога не е било в чалгата - сто пъти я изкарват залязла и тя след всеки път се реанимира с някой тотален хит. Поне три нови вълни изпълнители се появиха след нея и тя всичките ги "надживява". И при това винаги в напечени ситуации се оправя със самостоятелни песни, няма нужда да е притурка към този и онзи, за да види хит.

 

П.с. "Жените мъртви" мина 3 милиона за 9 дни. :Vishenka_05:

 

П.с. 2 - Вчера Галин си беше публикувал клипче в сторито на Инстаграма как си мие зъбите и се кефи под звуците на Преслиния трак. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

бързо Галена да пуска ft. песен ще направи минимум 600-700к !!

... че сама и 400 хиляди не може да направи. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...