Jump to content



Препоръчани коментари

Не отричай сега, очевидно е че има спад при нея. Факт е, че ако изключим "Шефката", която даже не е подкрепена в годишната класация, Галена не държи най-големият хит и изобщо не е лидерка в нещо от поне 2-3 години.

 

п.с. Почти 3 милиона. :Vishenka_05:

 

Продължава да ме кефи как до оня ден сигнал за нищо не ставаше и даже не влизахте, но сега като е на 1во място е обратно в играта ;)

 

Емануела да пуска комерсиално парче за клубовете и да купува трафик! Няма да е само тя с 315К за 24ч. :1000 (1):

 

Вече снима клипа и до 6 седмици ще го видим и него!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Обективната класация, в която липсват песни като "Купих ти сърце", "Шефката" и "Бръм" ли? И където песента на Крум е на тяхно място. :3fdb8960598fa63e:

Не твърдя, че е особено меродавна тази класация, но като цяло "Шефката" си беше с нулева подкрепа по класациите. Не помня дори веднъж да е спечелила 50-те най?

 

На мен не ми пречи да призная за спада при Преслава, който се наблюдаваше някъде от есента на 2012 г. до лятото на 2014 г. и после слабата 2016 г. Но пък после възкръсна и от 2 години е бомба. Може и при Гале да настъпят по-добри времена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективната класация, в която липсват песни като "Купих ти сърце", "Шефката" и "Бръм" ли? И където песента на Крум е на тяхно място. :3fdb8960598fa63e:

Нормално да ги няма. Анелия и Емануела участват с други песни. Класацията се формира от 4 тримесечия и често отпадат големи хитове. Това не я прави необективна. Ако Галена беше номер 1,щеше да е най обектовната, а тя чак трета... Но пак ибе много. Иначе и Купих тибсърце, и Бръм, че дори и Яко ми е би трябвало да са преди Феноменален. Поне 5-6 по големи хита има в чалгата от Феноменален за 2018.

 

Защо не си признавате надмощието на Преса във всяко отношение - гледания, харесвания, споделяния, пускания по клубове, приеми по концерти, позиции в класации. Абсолютно навсякъде я дере като брашнян чувал...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не твърдя, че е особено меродавна тази класация, но като цяло "Шефката" си беше с нулева подкрепа по класациите. Не помня дори веднъж да е спечелила 50-те най?

 

На мен не ми пречи да призная за спада при Преслава, който се наблюдаваше някъде от есента на 2012 г. до лятото на 2014 г. и после слабата 2016 г. Но пък после възкръсна и от 2 години е бомба. Може и при Гале да настъпят по-добри времена.

 

Лошото е , че те никога няма да признаят ,че Галена е изпаднала в дупка та добре,че беше Стораро с “Шефката” та малко се поразмърда. Ако погледнем самостоятелните песни Преслава я мачка през 2017-2018 , както тръгна и 2019 сигурно ще е в полза на Преса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лошото е , че те никога няма да признаят ,че Галена е изпаднала в дупка та добре,че беше Стораро с “Шефката” та малко се поразмърда. Ако погледнем самостоятелните песни Преслава я мачка през 2017-2018 , както тръгна и 2019 сигурно ще е в полза на Преса!

На мен ми харесва "Сърце", но не става особено голям хит. Сега новите на Галин и Преслава ще я минат за нула време, а излязоха един месец по-късно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е направила 74k споделяния за 9 дни.

 

Е и? Ицо Хазарта има 105к споделяния за по-малко от 2 дни. Ето ви песен, за която може да се каже, че е гръмнала. Масово се говори за нея тия дни. Иначе като гледания ще е под Преслава и Галин за първите им 48 часа. Какво ли означава това?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре дошла Кели! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

 

Как беше в Санторини?

Вози ли се на магаре? :3fdb8960598fa63e:

Да и си набрах букет маргарити. Там пролетта вече е дошла.

Бях наметнат с червен анорак и черна шапка, разигравайки сцената с късането на листенцата. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и си набрах букет маргарити. Там пролетта вече е дошла.

Бях наметнат с червен анорак и черна шапка, разигравайки сцената с късането на листенцата. :Vishenka_05:

Представям си! Бил си аракция, истинска Кралица :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

 

Дано поне си съгрешил с някой ТОП Бог! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само можем да съжаляваме Стела и компания,че изгубиха 6 месеца в убеждаване на форума в неверни неща и намразването на Галена.Дори обявената за провал във форума песен на Азис присъства там само "хита на лятото и годината"-не.

 

Като стана дума за Азис,пак ли ще се завръща към кючеците? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно мислим, че поп-фолка е номер 1 и се появява нещо, което разкръртва всичко останало...

 

Насладете се на този трак!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, цяла година ли ще се дъвче едно и също.

 

- "Шефката" е тотален хит, който до ден днешен се пуска. Това, че е пропуснат в някаква класация, не променя този факт.

 

- В момента има страшен бум с гледанията. Галена, ако беше пуснала "Феноменален" сега, щеше да се радва на 500к дебют. В края на годината беше слабо. Преслава и Галин с чалга хитове смазаха, на Емануела песента е по-постна, а и тя не е от имената, които предизвикват фурор с изявите си - те са само 4: Преслава, Галена, Галин и Азис. Ще поспорите за третия сигурно, но е така, има много широка аудитория извън поп-фолка.

 

Кефете се, че трима талантливи, харизматични и креативни (някои повече, някои по-малко) изпълнители в момента мачкат, вместо да злобеете точно срещу тези тримата. Плюйте Анелия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюйте Анелия!

Анелия винаги ни е била свръх безлична и не представлява интерес да я обсъждаме.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следвайки вашата логика значи и Александрова си е купила гледания преди 2 години,понеже държи рекорд за най-гледана песен за 24 часа,мисля че беше 800-900к,а тогава канала на Планета дори нямаше 1 милион абоната.Мотел пък същата работа,Азис го пусна в все още неразвития си канал,сериозно ли го сравнявате с канала на Планета,wtf?

 

Няма такава логика по простата причина, че това, което казваш е невярно. Беше ти посочено от Starboy и първият път, когато ги разправяше тия неща, че гледанията на Теди са за 3 дни, а не само за НГ.

 

Другото тъпо е да сравняваме Нова Година с дни от февруари дори и да са празници. На 31 декември видяхме как песни имаха по 300-400% увеличение на трафика си - нещо, което не се наблюдава никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такава логика по простата причина, че това, което казваш е невярно. Беше ти посочено от Starboy и първият път, когато ги разправяше тия неща, че гледанията на Теди са за 3 дни, а не само за НГ.

 

Другото тъпо е да сравняваме Нова Година с дни от февруари дори и да са празници. На 31 декември видяхме как песни имаха по 300-400% увеличение на трафика си - нещо, което не се наблюдава никога.

До моите уши достигна слух, че не одобряваш "Нищо не са разбрали". :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не твърдя, че е особено меродавна тази класация, но като цяло "Шефката" си беше с нулева подкрепа по класациите. Не помня дори веднъж да е спечелила 50-те най?

 

 

 

Какви класации, какви простотии бе човек, класации с 8 гласуващи...

 

Нова Година - най-гледана песен - Шефката. Излезнала 6 месеца по-рано. Какво повече има да говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ицо Хазарта прави 800 хиляди за 2 дни.

Азис прави 400 хиляди за ден на песен, която отделно във фейсбук има половин милион.

 

Следователно гледанията на Галин и Преслава са реални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ицо Хазарта прави 800 хиляди за 2 дни.

Азис прави 400 хиляди за ден на песен, която отделно във фейсбук има половин милион.

 

Следователно гледанията на Галин и Преслава са реални.

+1!!!

Галин и Преслава пък мачкат и в Спотифай, и в Саундклауд. Просто пуснаха това, което им се слуша на хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, някой тогава да обясни от къде идва това драстично увеличение на трафика в youtube само за два месеца? Какво се случи? meleto в края на лятото обясняваше, че есента е най-силния трафик сезон.

 

И в този на ред на мисли, ако сега изневиделица е настанал някакъв бум, тогава предния Преславов рекорд преди година и половина...? В коша? Или и тогава специално за нейното парче имаше бум в youtube трафика, който за "Обратно в играта" беше изчезнал незнайно къде. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...