Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ето това е Преслава, която обичам. Такива песни да прави, че тази новата за "съвкупленията" съм я чул само до припева, когато излезна. Трябва и стойностна музика като "Сърце".

 

Ако Сърце бе изпята от Глория, Джена, Преса или Деса щеше да звучи доста по добре и да бъде далеч по успешна. Галош няма потенциала за такива песни. Иначе както и вчера казах, малко ми е прехвалена. Да, добра е песента, но в никакъв случай не е нещо нечувано и гениално. А Галена с това пъхтене и дране направо я е унищожила.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава към днешна дата се интересува и вълнува само от гледания, участия и пуска предимно дискотечни песни, така че надали скоро ще чуем нещо музикантско от нея. :1000 (29):

Това е малко пресилено. Пусна боза с Кеба. Преди 2 години и Без теб. Преди това Чупливата и На теб не отказвам. И баладата преди това. Нокаут също не е съвсем диско комерс.

А и не се ли инередуват всички от клубоветр твърде много в интерес на истината.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Folk+ - за песен на годината :3fdb8960598fa63e:

Тя затова е толкова грейнала и се раздава на живо, както никога. Лисичката ни тя :3fdb8960598fa63e:

Галош взе ли нещо от Фолк+. И изобщо пт някъде. Изклюпвсме наградата, която бе връчена на Стораро и той и подари от милостиня :confused:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Калудова и мадам Пенева - Иванова - никак! :3fdb8960598fa63e:

Ами тя сега с новата топ визия живее втори живот. Очевидно, че приоритетите и не са клубове и попфолк ако щеш. Сигурно вурти 2-3гаджета :1000 (6):

А коя е втората мадам. Пенева - Иванова?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Калудова и мадам Пенева - Иванова - никак! :3fdb8960598fa63e:

Скоро си припомнях клипа на "Падни на колене" и смея да кажа, че е сред най-силните на мадам Калуд. Ако сцената със секса я играеше със сегашната си визия, хич нямаше да има нужда от дубльорка. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам Пенева - Иванова

 

 

Скоро си припомнях клипа на "Падни на колене" и смея да кажа, че е сред най-силните на мадам Калуд. Ако сцената със секса я играеше със сегашната си визия, хич нямаше да има нужда от дубльорка. :3fdb8960598fa63e:
Време да ни припомни каква мръсница е всъщност. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Време да ни припомни каква мръсница е всъщност. :Vishenka_05:

 

Аз дори помня се карах с всички, които дръзнеха да успорят, че всъщност Кака играе секс сцената в "Падни на колене", а не дубльорка. А месец по-късно като я зърнах на "20 години Пайнер" изпаднах в шок и потрес.

 

Янева, коментирай клипът на "Стриптийз", където има много голота и феромони? Помня, че нашите ми забраниха да го гледам дори, толкова бяха потресени горките. Жалко, че нямаше и секс от страна на Калудова под някаква форма. Можеше и тя да се отърка в пилона или да си го пъхне между бедрата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз дори помня се карах с всички, които дръзнеха да успорят, че всъщност Кака играе секс сцената в "Падни на колене", а не дубльорка. А месец по-късно като я зърнах на "20 години Пайнер" изпаднах в шок и потрес.

 

Янева, коментирай клипът на "Стриптийз", където има много голота и феромони? Помня, че нашите ми забраниха да го гледам дори, толкова бяха потресени горките. Жалко, че нямаше и секс от страна на Калудова под някаква форма. Можеше и тя да се отърка в пилона или да си го пъхне между бедрата.

И двете песни на лелчинка останаха недооценени, а са и с добри видеа.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Падни на колене" си беше хит като за тогавашното й положение.

Т.е. дори мога да кажа, че беше първата по-масово известна нейна песен след "Аз съм с теб". На 20 години Пайнер имаше силен прием.

 

Тогава лелча смаза с отвратителна визия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убавица неземна. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Тогава беше казала, че задържала вода, така че бих я оправдал. Коментирайте решението на Терзийска тогава да откаже да се появи на концерта, защото Димитров и казал: Пееш "Нежна полиция" или нищо. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убавица неземна. :3fdb8960598fa63e:

 

Виж я каква е подпухнала като поничка в лицето, а в тялото - като бъчва. И пак с ужасен грим, все едно е посинена от бой.

 

И много ме изнерви тогава как прецака "Нещо Нетипично".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава беше казала, че задържала вода, така че бих я оправдал. Коментирайте решението на Терзийска тогава да откаже да се появи на концерта, защото Димитров и казал: Пееш "Нежна полиция" или нищо. :gun_bandana:
Терзийска си е люта чушка и като тропне с краче и се заинати...

 

 

Виж я каква е подпухнала като поничка в лицето, а в тялото - като бъчва. И пак с ужасен грим, все едно е посинена от бой.

 

И много ме изнерви тогава как прецака "Нещо Нетипично".

Да се чуди човек как додрапа до 20 години кариера с тези нейни налудничави решения много често, а за изцепки да не говорим! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Терзийска си е люта чушка и като тропне с краче и се заинати...

Да се чуди човек как додрапа до 20 години кариера с тези нейни налудничави решения много често, а за изцепки да не говорим! :3fdb8960598fa63e:

През краткото време, в което беше на върха, направи много силен актив от голям брой шлагерни хитове, които я държат над десетилетие по-късно.

Иначе в един период беше станала трагична - с "Много си готин", "Кралете" и пр.

 

Добре, че с последните песни се съвзе малко.

И отново съм недоволен - вместо да е нахъсана да пуска дискотечни комерси и да се опита да направи хит с новата визия, миналата година се отчете само с една песен, а тази година - с балада и песента с хлапето. Това с юбилейния албум си беше замазване на очите.

 

Лятото да избухне с нещо бързо и да покаже секси форми. Крайно време е!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

През краткото време, в което беше на върха, направи много силен актив от голям брой шлагерни хитове, които я държат над десетилетие по-късно.

Иначе в един период беше станала трагична - с "Много си готин", "Кралете" и пр.

 

Добре, че с последните песни се съвзе малко.

И отново съм недоволен - вместо да е нахъсана да пуска дискотечни комерси и да се опита да направи хит с новата визия, миналата година се отчете само с една песен, а тази година - с балада и песента с хлапето. Това с юбилейния албум си беше замазване на очите.

 

Лятото да избухне с нещо бързо и да покаже секси форми. Крайно време е!

Това със секси формите го говорим от година. Няма да го бъде. :mf_surrender:

 

Жената напук на целия спад, си продължава по свой маниер и тертип. Сега не знам доколко ще може да яхне лекото завръщане нагоре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това със секси формите го говорим от година. Няма да го бъде. :mf_surrender:

 

Жената напук на целия спад, си продължава по свой маниер и тертип. Сега не знам доколко ще може да яхне лекото завръщане нагоре.

Хората я харесват и са отворени към нея. Виж, че след година и половина пауза, като пусна "Твое копие" направи близо 3 милиона гледания, което за старата генерация е направо прекрасно, а ако не бяха блокирали клипа в началото, сега можеше и повече да има. С двете песни тази година също ще стигне поне 2-3 милиона.

 

Ако пусне нещо ударно като "Златен" може и повече да направи. Беше си хит тази песен, жалко че тогава още го нямаше канала на Планета.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората я харесват и са отворени към нея. Виж, че след година и половина пауза, като пусна "Твое копие" направи близо 3 милиона гледания, което за старата генерация е направо прекрасно, а ако не бяха блокирали клипа в началото, сега можеше и повече да има. С двете песни тази година също ще стигне поне 2-3 милиона.

 

Ако пусне нещо ударно като "Златен" може и повече да направи. Беше си хит тази песен, жалко че тогава още го нямаше канала на Планета.

Според мен я харесват заради живото пеене и харизмата.

А това си тръгна добре, просто тя после май пусна дуета с Годжи и го запуши. Кефи ме много!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали за Гло приоритет са клубовете, но за клубовете със сигтя не е приоритет :confused:

Инсче послефните години повечето и песни са за клубове, отколкото за концерти. :1000 (19):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инсче послефните години повечето и песни са за клубове, отколкото за концерти. :1000 (19):
Е, чак повечето, може би са 50:50

 

Все пак:

"Любовта настоява"

"Не те давам"

"Не лъжи на колене"

"Прегърни ме"

"Любовта не е играчка"

"Докосването има памет"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...