Jump to content



Препоръчани коментари

:1000 (29): :kissing2:

 

Коя е най-гледаната чалга изпълнителка в popnable за 2018?

 

 

НЕ мисля, че има годишна класация, но Жалка е с най-много гледания през февруари, ако това те удовлетворява.. но и има в пъти повече фийч от всеки друг. Жалин е със същите успехи, докато леля Преса е в топ 3.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да ти изгният червата дано, мръсен педерастичен мангал.

 

 

Шшш-т..... ще го има ли тоя форум или ще си баннат постоянно? :1000 (6): Къде са ти нервите, нещо като с на Фики краката ли им се случи? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шшш-т..... ще го има ли тоя форум или ще си баннат постоянно? :1000 (6): Къде са ти нервите, нещо като с на Фики краката ли им се случи? :roll1:

 

Всичко е под контрол. :1000 (29): :Vishenka_05:

 

Просто искам да му изгният червата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не вярвам да направят обща песен, личи си че го казва на майтап. Пайнера не би го позволил. А и малко взе да отминава модата на попаджиите - масово напускаха флопове последните месеци.

 

Ще имат, ще имат. На мен още от миналата година ми се върти в главата подобна колаборация, а и двете имат полза от такава.

Хубавото е, че Гери-Никол все още вълнува масово и предизвиква истерии, но не е силата, която беше до пускането на "Над закона". Тоест подмятания от типа на - Гери спасява кариерата на Преслава, няма как да има.

С едно такова общо парче - Гери ще си върне загубените позиции и отново ще дръпне над останалите в жанра й, а Преслава пък ще затвърди позицията си на абсолютна лидерка в края на това десетилетие. :P

 

Не виждам причина Пайнера да е пречка. Цура има песен с Килата, Галена има с Кристо, Мария с Дий, Галин пък продуцира изпълнители, но е част от фирмата ... не е чак толкова комунистическо положението. А и все пак става въпрос за Преслава - послушната му царица. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

По никакъв начин не ме тревожи това първо място на Преса в DJ-ската класация за февруари. Просто защото съм убеден, че в мартенската трудно ще влезе даже в топ 5. За април да не говорим. Иначе за февруари беше очаквано. Коя да е по-въртяна в дискотеките, разбирачи? Някоя песен от ноември ли (защото след ноември дискотечни мегахитове нямаме)? Емануела, Галин и Азис ли, които излязоха 6-7-8 дни след Преса и то почти в края на месеца? "Сърце" ли, която е далеч от разбирането за дискотечна тупалка?

Всички, които ходим на дискотека, знаем как DJ-ите въртят в началото като бесни новите парчета на големите имена в опит да ги наложат. Второто място на най-слабата песен на Емануела от години мисля, че е достатъчно красноречиво доказателство за този факт. Друг е въпросът, че налагането не им се получи нито с Преса, нито с Ема в този случай, просто защото песните са шит и реакцията е точно нулева.

Вместо да се превъзнасяте вижте коя песен е на 4-то място 4 месеца след премиерата си, вижте и 6-тото, 7-мото и 8-мото място също и тогава поразсъждавайте върху темата къде е "Да гори в любов" в класацията.

И накрая, за да обобщя виждането си - тази класация не трябва да се интерпретира първосигнално, както правите пресовите, а да се следи как се развиват песните от втория месец нататък. Надявам се да съм го обяснил достатъчно простичко, така че и почитател на Петя от Толбухин да ме разбере.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BvemDpQlTxz/?ut...d=1casoi6ft3ecl

 

Нали казахте че не са заедно, каква е тая снимка ся, синдром карлеуша ли има че да се вади от лайната с нея.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

По никакъв начин не ме тревожи това първо място на Преса в DJ-ската класация за февруари. Просто защото съм убеден, че в мартенската трудно ще влезе даже в топ 5. За април да не говорим. Иначе за февруари беше очаквано. Коя да е по-въртяна в дискотеките, разбирачи? Някоя песен от ноември ли (защото след ноември дискотечни мегахитове нямаме)? Емануела, Галин и Азис ли, които излязоха 6-7-8 дни след Преса и то почти в края на месеца? "Сърце" ли, която е далеч от разбирането за дискотечна тупалка?

Всички, които ходим на дискотека, знаем как DJ-ите въртят в началото като бесни новите парчета на големите имена в опит да ги наложат. Второто място на най-слабата песен на Емануела от години мисля, че е достатъчно красноречиво доказателство за този факт. Друг е въпросът, че налагането не им се получи нито с Преса, нито с Ема в този случай, просто защото песните са шит и реакцията е точно нулева.

Вместо да се превъзнасяте вижте коя песен е на 4-то място 4 месеца след премиерата си, вижте и 6-тото, 7-мото и 8-мото място също и тогава поразсъждавайте върху темата къде е "Да гори в любов" в класацията.

И накрая, за да обобщя виждането си - тази класация не трябва да се интерпретира първосигнално, както правите пресовите, а да се следи как се развиват песните от втория месец нататък. Надявам се да съм го обяснил достатъчно простичко, така че и почитател на Петя от Толбухин да ме разбере.

По-лесно е да кажеш "Аз сбърках" и да продължиш напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BvemDpQlTxz/?ut...d=1casoi6ft3ecl

 

Нали казахте че не са заедно, каква е тая снимка ся, синдром карлеуша ли има че да се вади от лайната с нея.

Толкова и знаят разбирачите тук. Андреа пак е най-коментираната чалгаджийка.Жалко,че отново ще изтърве момента да се завърне с хит. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.instagram.com/p/BvemDpQlTxz/?ut...d=1casoi6ft3ecl

 

Нали казахте че не са заедно, каква е тая снимка ся, синдром карлеуша ли има че да се вади от лайната с нея.

https://twitter.com/KubratPulev/status/1110384893106651136

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Миле Китич снимат дуета в момента.

Най-накрая, топ! Къде ще я качат, в офишъла или в неговия канал

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери ще си върне загубените позиции и отново ще дръпне над останалите в жанра й, а Преслава пък ще затвърди позицията си на абсолютна лидерка в края на това десетилетие. :P

 

Дуетите й не са толкова успешни. Всичко зависи от песента.

 

Иначе за десетилетието 2010-2020 абсолютната лидерка много добре знаеш коя е.

 

Най-накрая, топ! Къде ще я качат, в офишъла или в неговия канал

Питай да я качат в твоя. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питай да я качат в твоя. ;)

Много смешно, чакам този дует вече няколко месеца и ми е интересно, не тръгвай веднага да пишеш глупости. Ако имаш нещо против мен не пиши във форума а ми изпрати лс или нещо подобно, писна ми от твоя спам под мои теми и постове.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търсихте - гледайте. Клипче на избухвация на макс на тоталния хит "Изтрезняваш ли"

 

https://streamable.com/digve

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама нали знаеш, че се връщат клетвите на най- милото. Да пази Господ

 

Господ го призовавай теб да те пази, че след всички интриги, които насътвори, не ми се мисли.

 

Хора, които НЕпровокирани по никакъв начин, вървят след гъза ми 2 години да ме обсъждат, обиждат с цел да се чувствам зле, ще им се случи най-лошото. Такива са законите на вселената. Вниманието на този измамен селянин от Шумен никога не съм го търсил, нито го цитирам. Не желая да се занимавам с долни хора като него.

 

Той за сметка на това получи около 30 хиляди предупреждения за едно и също нещо. И продължава да го прави. Защо аз да го търпя? ЩЕ ИЗГНИЕ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случи се точно очакваното - сложиха Пепа на първо място в до току що измислената класация на дижейте, дето не били фактор, и разбира се веднага беше обърната палачинката с хастара наобратно.

 

Слушайте драги, дори това не отменя факта че вече 45 дена няма 1 клип с избухване от дискотека на тая песен. Още колко трябва да чакаме за такъв на вселенския хит РЕКЛАМИРАЩ СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЧУРЛИГА?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господ го призовавай теб да те пази, че след всички интриги, които насътвори, не ми се мисли.

 

Хора, които НЕпровокирани по никакъв начин, вървят след гъза ми 2 години да ме обсъждат, обиждат с цел да се чувствам зле, ще им се случи най-лошото. Такива са законите на вселената. Вниманието на този измамен селянин от Шумен никога не съм го търсил, нито го цитирам. Не желая да се занимавам с долни хора като него.

 

Той за сметка на това получи около 30 хиляди предупреждения за едно и също нещо. И продължава да го прави. Защо аз да го търпя? ЩЕ ИЗГНИЕ.

 

Еми ти си знаеш. Аз го казвам за добро, не ти търся вниманието, нито се заяждам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случи се точно очакваното - сложиха Пепа на първо място в до току що измислената класация на дижейте, дето не били фактор, и разбира се веднага беше обърната палачинката с хастара наобратно.

 

Слушайте драги, дори това не отменя факта че вече 45 дена няма 1 клип с избухване от дискотека на тая песен. Още колко трябва да чакаме за такъв на вселенския хит РЕКЛАМИРАЩ СИЛНО ТОКСИЧЕН ПРОДУКТ ВОДЕЩ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ НА МАЛКИ 11-13 ГОДИШНИ ДЕЧУРЛИГА?

Току-що го постнах, миличка

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, определено пълната имплозия от тоя клип ме нави как рекламата на Корцет е хит.

 

Трима пияни се клатушкат в полупразната дискотека и са в състояние в което биха се мятали на всичко, така че.... страхотен прием, да.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Western, скоро Галя и Миле пускат песента, какво мислиш? Ще гърмим ли?

Той определи песента като "боза". Коментирай!

Аз очаквам огромен хит или флоп като Богове на Преслава и Кеба.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...