Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво стана с Димана? Сякаш се отказа ... жалко.

 

 

Не се е отказала. Има участие с DJ Jivko Mix в Дания на 6 април. Просто не прави всичко на всяка цена. Тя и с грим се занимава също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Изтрезняваш ли" вчера е направила 70К . Разликата между "Сърце" и "Изтрезняваш ли" е 28К. Много бързо паднаха гледанията на Преса, а песента е на месец и нещо.... За справка "Феноменален" през януари правеше по 100К, а излезе ноември. Преса на втория месец вече не може да направи 100К. Виждате ли разликата? Теорията за големия хит се сгромолясва още през март.

 

Пресови, защо мълчите? И вчера ви беше казано, че гледанията спадат, но се направихте на ударени и си замълчахте. Срам ли ви е нещо? :3fdb8960598fa63e:

Нали можете да защитите всяка теза, как ще коментирате тези цифри? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Изтрезняваш ли" вчера е направила 70К . Разликата между "Сърце" и "Изтрезняваш ли" е 28К. Много бързо паднаха гледанията на Преса, а песента е на месец и нещо.... За справка "Феноменален" през януари правеше по 100К, а излезе ноември. Преса на втория месец вече не може да направи 100К. Виждате ли разликата? Теорията за големия хит се сгромолясва още през март.

 

Пресови, защо мълчите? И вчера ви беше казано, че гледанията спадат, но се направихте на ударени и си замълчахте. Срам ли ви е нещо? :3fdb8960598fa63e:

Нали можете да защитите всяка теза, как ще коментирате тези цифри? :whistling:

Беше студено мила и хората си стояха в къщи а и не можеш да сравняваш януари с март тогава имаше много празници

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни като "Изтрезняваш ли" поначало са си сезонни хитчета за кратка консумация в дискотеките и по купони (в моя Spotify плейлист повече :D). От подобните диви комерси в изминалите месеци само "Феноменален" и тази на Азис са с потенциала да се задържат повече. А "Сърце" си е друго нещо, също както и "Няма да ми мине", например. Според мен подобни парчета могат да задържат едни минимум 30k-40k дълго време и постепенно да направят 10-15 милиона т.е да останат по-трайни във времето. Поп-фолка има нужда точно от такива песни.

 

Притеснява ме обаче занижената активност на Пайнерци в края на зимата. Изстреляха куп зарибявки през януари и февруари, а през март сякаш се отказаха. Дано да не направят пак подобен гаф и през лятото, тъкмо са тръгнали добре.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Изтрезняваш ли" вчера е направила 70К . Разликата между "Сърце" и "Изтрезняваш ли" е 28К. Много бързо паднаха гледанията на Преса, а песента е на месец и нещо.... За справка "Феноменален" през януари правеше по 100К, а излезе ноември. Преса на втория месец вече не може да направи 100К. Виждате ли разликата? Теорията за големия хит се сгромолясва още през март.

 

Пресови, защо мълчите? И вчера ви беше казано, че гледанията спадат, но се направихте на ударени и си замълчахте. Срам ли ви е нещо? :3fdb8960598fa63e:

Нали можете да защитите всяка теза, как ще коментирате тези цифри? :whistling:

 

Най-важното е ,че мина като ураган “Сърце” и прави повече гледания от нея , а е излезнала по-късно! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-важното е ,че мина като ураган “Сърце” и прави повече гледания от нея , а е излезнала по-късно! :3fdb8960598fa63e:

 

Нормално е да прави повече гледания, точно защото излезе по-скоро. Освен това "Сърце" е баладична и умерена песен, а такъв тип песни винаги правят по-малко гледания от бързите. Като за умерена песен си е добре с гледанията - има над 6 милиона за 2 месеца. И да добавим, че "Сърце" предизвиква повече реакция в хората по дискотеките - имаме клипчета, които го доказват, а вие пуснахте едно от полупразна дискотека с 3-ма пияни младежи. :drunk:

 

Пуснал си клипчета от сватбата на Софи и броиш гледанията. Понеже знам какво искаш да изкараш, ще ти кажа, че тези гледания не са заради Преслава. Достатъчно интерес има към Софка и хората са любопитни да видят малко сеир. Измислени заслуги недей да слагаш. :3fdb8960598fa63e:

 

Все пак ако държиш да броиш гледания от сватбени кипчета, едното от тази на Фики има 1.5 милиона, а там знаем коя беше Кума. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Изтрезняваш ли" вчера е направила 70К . Разликата между "Сърце" и "Изтрезняваш ли" е 28К. Много бързо паднаха гледанията на Преса, а песента е на месец и нещо.... За справка "Феноменален" през януари правеше по 100К, а излезе ноември. Преса на втория месец вече не може да направи 100К. Виждате ли разликата? Теорията за големия хит се сгромолясва още през март.

 

Пресови, защо мълчите? И вчера ви беше казано, че гледанията спадат, но се направихте на ударени и си замълчахте. Срам ли ви е нещо? :3fdb8960598fa63e:

Нали можете да защитите всяка теза, как ще коментирате тези цифри? :whistling:

Някой много бързо забрави как Феноменален беше паднала на 80к близо 2 седмици след премиерата си и то в трендинг.Добре че цяха празниците,че изрода да изкара късмет и да види хит,иначе щеше да флопне по-бързо и от Дай ми любов. :3fdb8960598fa63e:

Като си тръгнала да коментираш гледания защо не коментираш,че Шефката съвсем скоро ще изпадне от топ 100? Зоопарк за пореден ден е направила повече гледания от гнусния кючек,с това темпо нищо чудно да го мине след няколко месеца. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой много бързо забрави как Феноменален беше паднала на 80к близо 2 седмици след премиерата си и то в трендинг.Добре че цяха празниците,че изрода да изкара късмет и да види хит,иначе щеше да флопне по-бързо и от Дай ми любов. :3fdb8960598fa63e:

Като си тръгнала да коментираш гледания защо не коментираш,че Шефката съвсем скоро ще изпадне от топ 100? Зоопарк за пореден ден е направила повече гледания от гнусния кючек,с това темпо нищо чудно да го мине след няколко месеца. :3fdb8960598fa63e:

 

Защо лъжеш?

 

"Феноменален" - 14 ден - 143 467 views

 

Къде ги видя тези 80К на втората седмица?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо лъжеш?

 

"Феноменален" - 14 ден - 143 467 views

 

Къде ги видя тези 80К на втората седмица?

Значи е било още по-рано,което е още по-зле. Спомням си,че имаше дни в които се беше сгромолясала под 100к.Нищо не каза за Шефката обаче,измислените ви рекорди за тая песен пропадат един след друг. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой много бързо забрави как Феноменален беше паднала на 80к близо 2 седмици след премиерата си и то в трендинг.

 

 

Защо лъжеш?

 

"Феноменален" - 14 ден - 143 467 views

 

Къде ги видя тези 80К на втората седмица?

 

 

Значи е било още по-рано,което е още по-зле. Спомням си,че имаше дни в които се беше сгромолясала под 100к.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи е било още по-рано,което е още по-зле. Спомням си,че имаше дни в които се беше сгромолясала под 100к.Нищо не каза за Шефката обаче,измислените ви рекорди за тая песен пропадат един след друг. :3fdb8960598fa63e:

 

Оле, човек, ти сериозно ли? :roll1:

 

Аз ти казвам, че на втората седмица е направила над 140К, а ти ми отговаряш, че тогава още по-рано била паднала на 80... :1000 (10):

 

Виж колко е направила на 69-тя ден и млъкни:

 

d1af2380a6832a39.jpg

 

И това на 20 януари в умрелия период не е паднала под 80К, ти ми говориш за втората седмица още, че даже и за по-рано. "Изтрезняваш ли" падна под 80К на няма и 2 месеца. А през май месец ще е паднала под 50К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, човек, ти сериозно ли? :roll1:

 

Аз ти казвам, че на втората седмица е направила над 140К, а ти ми отговаряш, че тогава още по-рано била паднала на 80... :1000 (10):

 

Виж колко е направила на 69-тя ден и млъкни:

 

d1af2380a6832a39.jpg

 

И това на 20 януари в умрелия период не е паднала под 80К, ти ми говориш за втората седмица още, че даже и за по-рано. "Изтрезняваш ли" падна под 80К на няма и 2 месеца. А през май месец ще е паднала под 50К.

 

Василенчето си изгърмя за пореден път патроните - Гивмилов, на която гърмят цели дискотеки, била флоп. Почти същата смехория, като това как Феноменален, която е въпрос на време на мине големия хит Да гори в любов, била флопнала напод 80 хиляди преди 2рата седмица, нищо че 4 месеца по късно още прави по 100 хиляди на ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...