Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Обаче моят топ 3 от чалгата изкара страшно силни предложения и смаза с интерес! Визирам Преслава, Галин и Галена. :ar: Трите песни са различни една от друга, но и трите са типичен поп-фолк. Много по-добре от началото на миналата година, когато мачкаха Анелия, Емануела и Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една супер тъпа и чувана вече за трети път песен поставя нереални, измислени рекорди, за да бъде отвяна след няколко дни от още по-тъпа песен. И двете с купени гледания, пазарувани вероятно от един доставчик и по еднаква схема.

 

Кои песни в тази малка държава са правили над/около 500К гледания за денонощие? "Мотел", "Направо ги убивам" и "Гледай как се прави". Това са песни, които до два дни вече цялата държава знаеше - не говоря само за тийнове, а и големи хора, че чак и някакви лелички по на 50-60 години.

 

Кой знае за тези малоумни песни на Галин и Преслава? Само малките и тези до около 25. Гери-Никол, Азис и Криско гърмяха от всяка кола и радио, на Преслава песента дори в клубовете реакцията е вяла, вече три клипчета гледах.

 

Реалните гледания за ударно и хитово попфолк парче са премиерните дни на "Да гори в любов", "Феноменален" и новата на Емануела - около 350К - 390К гледания. Всичко друго е абсолютна подигравка и не знам какво да кажа, че изпитвам към хората, които вярват на тези бутафории - дали съжаление, или присмех. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче моят топ 3 от чалгата изкара страшно силни предложения и смаза с интерес! Визирам Преслава, Галин и Галена. :ar: Трите песни са различни една от друга, но и трите са типичен поп-фолк. Много по-добре от началото на миналата година, когато мачкаха Анелия, Емануела и Фики.

 

А при някои от нас 2/3 от тези хитове са на изпълнители, които подкрепяме- предполагам, че и това е добре. :D Изненадващо, и третият изпълнител в комплекта успя да ни грабне, въпреки че не сме й големи фенове.

 

Главната любимка Десислава довечера ще пее на концерта на УНИЦЕФ, все се надявах дотогава да е пуснала тази прословута "Любовта не умира" и да я изпее нея, ама... <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

 

 

Искате ли и вие повече такива смислени сюжетни клипове, не само скъп клип в който певицата ще показва колко много пари може да даде за дрехи? Има ги още много, но избрах любимите ми.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една супер тъпа и чувана вече за трети път песен поставя нереални, измислени рекорди, за да бъде отвяна след няколко дни от още по-тъпа песен. И двете с купени гледания, пазарувани вероятно от един доставчик и по еднаква схема.

 

Кои песни в тази малка държава са правили над/около 500К гледания за денонощие? "Мотел", "Направо ги убивам" и "Гледай как се прави". Това са песни, които до два дни вече цялата държава знаеше - не говоря само за тийнове, а и големи хора, че чак и някакви лелички по на 50-60 години.

 

Кой знае за тези малоумни песни на Галин и Преслава? Само малките и тези до около 25. Гери-Никол, Азис и Криско гърмяха от всяка кола и радио, на Преслава песента дори в клубовете реакцията е вяла, вече три клипчета гледах.

 

Реалните гледания за ударно и хитово попфолк парче са премиерните дни на "Да гори в любов", "Феноменален" и новата на Емануела - около 350К - 390К гледания. Всичко друго е абсолютна подигравка и не знам какво да кажа, че изпитвам към хората, които вярват на тези бутафории - дали съжаление, или присмех. :confused:

Защо замени аватар с приказната леля на фолка, за някаква Башурка? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо замени аватар с приказната леля на фолка, за някаква Башурка? :mf_surrender:

 

За да размахваш гащи, а аз да се усмихвам ето така: :3fdb8960598fa63e:

 

kaludova4.jpg

 

 

За да има разнообразие, всеки си има своите любимци.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре дошъл обратно, Конди.. липсваше на почти всички ни :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една супер тъпа и чувана вече за трети път песен поставя нереални, измислени рекорди, за да бъде отвяна след няколко дни от още по-тъпа песен. И двете с купени гледания, пазарувани вероятно от един доставчик и по еднаква схема.

 

Кои песни в тази малка държава са правили над/около 500К гледания за денонощие? "Мотел", "Направо ги убивам" и "Гледай как се прави". Това са песни, които до два дни вече цялата държава знаеше - не говоря само за тийнове, а и големи хора, че чак и някакви лелички по на 50-60 години.

 

Кой знае за тези малоумни песни на Галин и Преслава? Само малките и тези до около 25. Гери-Никол, Азис и Криско гърмяха от всяка кола и радио, на Преслава песента дори в клубовете реакцията е вяла, вече три клипчета гледах.

 

Реалните гледания за ударно и хитово попфолк парче са премиерните дни на "Да гори в любов", "Феноменален" и новата на Емануела - около 350К - 390К гледания. Всичко друго е абсолютна подигравка и не знам какво да кажа, че изпитвам към хората, които вярват на тези бутафории - дали съжаление, или присмех. :confused:

 

Добре дошъл. Дано не те баннат още довечера отново. Преса и Галин верно взеха чалга феновете за балами, не че за 90% от тях не се оказаха прави. Забеляза ли как Преса в 9-тия си ден е направила 16к повече от Емануела във 2-рия? Аз от 14-ти питам за клипчета, доказващи зверското избухване на такъв феномен като "Изтрезняваш ли", но такива липсват. На Галин такива също не съм видял.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре дошъл обратно, Конди.. липсваше на почти всички ни :Vishenka_05:

 

Помниш ли, че когато ти дадоха Respect, ти за известно време имаше права на глобален модератор или нещо от сорта? Кога ти махнаха тези права?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помниш ли, че когато ти дадоха Respect, ти за известно време имаше права на глобален модератор или нещо от сорта? Кога ти махнаха тези права?

 

Когато писах на Момо да ми ги махне, иначе не вярвам дс се забележи скоро. Кой подозираш?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. Дано не те баннат още довечера отново. Преса и Галин верно взеха чалга феновете за балами, не че за 90% от тях не се оказаха прави. Забеляза ли как Преса в 9-тия си ден е направила 16к повече от Емануела във 2-рия? Аз от 14-ти питам за клипчета, доказващи зверското избухване на такъв феномен като "Изтрезняваш ли", но такива липсват. На Галин такива също не съм видял.

 

Забелязах. А на Емануела песента дори е по-интересна като звучене.

 

То просто е абсурдно в най-силния сезон за гледания октомври - декември със сума ти банкети и празници много по-хитово звучащи песни да правеха 350-380К, а изведнъж 2 месеца по-късно двете толбухинлийки да ударят с 1/3 по-големи дебюти. Какво се случи за два месеца? Тийновете в България нараснаха с 1/3 ли?

 

Да кажеш, че са изкарали някакви нечувани хитове-мастоднонти, ами то... най-обикновени комерсчета. Самата Преслава е имала къде-къде по-избухващи парчета от това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато писах на Момо да ми ги махне, иначе не вярвам дс се забележи скоро. Кой подозираш?

 

Или Denis, или Боровина, или човекът, на който Силвия е дала своя респект е портил инфо от модераторския раздел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е човек да се чуди дали такива огромни цифри са реални. И аз неведнъж съм го правил, но в случая сякаш ми се струва по-различно. Чалгата е в тотален прогрес и има невиждано от доста време надмощие над поп-рапа, които преди правеха тия цифри, че и по-големи. Според мен със следващите един-два клипа с 500k в близкото бъдеще ще се потвърди тази теория. А ако не се потвърди- няма да е изненада, че някои купуват. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е човек да се чуди дали такива огромни цифри са реални. И аз неведнъж съм го правил, но в случая сякаш ми се струва по-различно. Чалгата е в тотален прогрес и има невиждано от доста време надмощие над поп-рапа, които преди правеха тия цифри, че и по-големи. Според мен със следващите един-два клипа с 500k в близкото бъдеще ще се потвърди тази теория. А ако не се потвърди- няма да е изненада, че някои купуват. :D

 

Честно казано може би щях да повярвам, ако бях видял хората да изригват като луди на двете песни в дискотеките. Но не. На "Изтрезняваш ли" гледах 3 видеа. Ами просто една нормална реакция от хората, пият си, някои знаят текста, но няма масови взривове. Че тя на Камелия "Името ти" предизвикваше по-голяма истерия, а тук говорим за парче, което си го мери с хит от ранга на "Мотел".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано може би щях да повярвам, ако бях видял хората да изригват като луди на двете песни в дискотеките. Но не. На "Изтрезняваш ли" гледах 3 видеа. Ами просто една нормална реакция от хората, пият си, някои знаят текста, но няма масови взривове. Че тя на Камелия "Името ти" предизвикваше по-голяма истерия, а тук говорим за парче, което си го мери с хит от ранга на "Мотел".

Само че "Мотел" е хит от 2017, когато в чалгата започваше големия спад и такава цифра направо си беше еквивалента на едни 700-800 хиляди днес. Затова и "Не се изтриваш" изглеждаше толкова не на място насред всичко под 400. Но пък в началото на 2019 жанрът очевидно отново е в разцвет и предполагам, че стандартните за хит да се качат на половин милион не е чак толкова шокиращо. Но пък се замислям, че не мога да го твърдя със сигурност, защото в началото и за "Не се изтриваш" бях сигурен, че всичко е реално преди да си отворя очите.

За дискотеките нямам никакви наблюдения, тъй като в последно време не ходя. Но действително ще е добре да видим някое клипче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязах. А на Емануела песента дори е по-интересна като звучене.

 

То просто е абсурдно в най-силния сезон за гледания октомври - декември със сума ти банкети и празници много по-хитово звучащи песни да правеха 350-380К, а изведнъж 2 месеца по-късно двете толбухинлийки да ударят с 1/3 по-големи дебюти. Какво се случи за два месеца? Тийновете в България нараснаха с 1/3 ли?

 

Да кажеш, че са изкарали някакви нечувани хитове-мастоднонти, ами то... най-обикновени комерсчета. Самата Преслава е имала къде-къде по-избухващи парчета от това.

Аз съм забелязал, че януари и февруари се трупат повече, но не чак толкова много гледания.

 

Нормално е човек да се чуди дали такива огромни цифри са реални. И аз неведнъж съм го правил, но в случая сякаш ми се струва по-различно. Чалгата е в тотален прогрес и има невиждано от доста време надмощие над поп-рапа, които преди правеха тия цифри, че и по-големи. Според мен със следващите един-два клипа с 500k в близкото бъдеще ще се потвърди тази теория. А ако не се потвърди- няма да е изненада, че някои купуват. :D

Свали розовите очила 😂

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък за Преслава ли да са ми розови? :1000 (29):

Е то не е точно за Преслава, нали ... На целия жанр гледаш розово :D Последния вариант гледания на Наглите от Толбухин да са реални беше да сменили алгоритъма, ама гледаме Емануелция си прави гледания в редовните рамки, а песните с рекорди, предполагащи да ги знае цялата държава вече, не предизвикват истерия, адектватна за цифрите.

 

Ся има някво подобрение в жанра, ама аз го отдавам единствено на новата кралица - самото и присъствие кара всички останали да си вземат бележка и да се стараят повече :Д

 

Конди, няма смисъл, то вече даже не е интересно - Преслинцата такива автоголове си вкараха тия дни, че някой е редно да ги прозвъни спешните отделения, че вчера след като изпадна от Трендинг най-вероятно е имало групово рязане на вени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре дошъл Конди :3fdb8960598fa63e:

 

 

Избрахте: „Да гори в любов“ на Преслава е Попфолк хит на 2018-а

 

“Да гори в любов“ на Преслава е „Попфолк хит на 2018-а година“. Песента излезе в края на месец септември 2018-а и веднага се наложи като най-желан хит в ефира и на клубната сцена. „Да гори в любов“ е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, автори на текста са Росен Димитров и Анастасия Мавродиева.

 

Ето как подредихте Топ 10 на попфолк хитовете за 2018-а:

 

01. Преслава – Да гори в любов – 3112 гласа

02. Цветелина Янева и Денис Теофиков – Грешка беше – 3068 гласа

03. Галена – Феноменален – 2945 гласа

04. Емануела – Направи така – 2799 гласа

05. Джена – Яко ми е – 2614 гласа

06. Азис – Позна ли ме? – 2508 гласа

07. Емануела – Нотариално заверен – 2403 гласа

08. Анелия – Зоопарк – 2391 гласа

09. Галена и Цветелина Янева – Маракеш – 2310 гласа

10. Анелия и Крум – Обичам те – 2292 гласа

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...