Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Starboy: Ако трябва да посоча песента, която описва до голяма степен много мои емоционални преживявания в житейския ми път, то това е "С кое право" на Галена.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите се пренесоха в социалните мрежи. Допускам, че по-големият брой гласували в тази анкета се дължи на факта, че изпълнителите агитират последователите в профилите си.

Преди да обновят и убият сайта имаше стабилна бройка коментари, поне под важните статии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Starboy: Ако трябва да посоча песента, която описва до голяма степен много мои емоционални преживявания в житейския ми път, то това е "С кое право" на Галена.

 

Тук не мога да кажа обратното... уцели право в целта! :down:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти няма коментари под статиите. Това ще рече че никой не го посещава редовно.

Тука си има доволно коментари: https://signal.bg/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%82%...B2%D1%8A%D1%80/

 

Ако Преса бе победила, нямаше да обърнеш внимание на коментарите. :gun_bandana:

 

 

ще носи скандалното заглавие "Десерт".

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди да обновят и убият сайта имаше стабилна бройка коментари, поне под важните статии.

 

Не си коментирал скрийна, който Стела е пуснала снощи. Преслава цитира текста на "Сърце"... Дни преди това споделя дует с Галена. Положението май е "Липсваш миии, без теб не мога, липсваш ми, моля Бога..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да няма самоубийства деее :Vishenka_05:

Folk+ - певица на годината - ЕМАНУЕЛА

Signal.bg -идол на годината - ЕМАНУЕЛА

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Ако няма коментари под снимката/публикацията, не се брои.

- Fast

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си коментирал скрийна, който Стела е пуснала снощи. Преслава цитира текста на "Сърце"... Дни преди това споделя дует с Галена. Положението май е "Липсваш миии, без любов не мога, липсваш ми, моля Бога..."

Положението е "Трябва ми дует с вечната врагиня, че да се вдигне пушилка, иначе отиде кариерата".

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На високо се целя, знаеш... :3fdb8960598fa63e: :1000 (18):

 

Това ми е пределно ясно, още от дългите ни и образователни чатове през лято 2017-та.... преди да ме блокираш :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си коментирал скрийна, който Стела е пуснала снощи. Преслава цитира текста на "Сърце"... Дни преди това споделя дует с Галена. Положението май е "Липсваш миии, без теб не мога, липсваш ми, моля Бога..."

Или е фейк, или тоя който и е държал телефона по време на лайфа го е писал.

Няма какво да се коментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или е фейк, или тоя който и е държал телефона по време на лайфа го е писал.

Няма какво да се коментира.

Как па не. И тя ей така ще си поверява телефона на кого да е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е пределно ясно, още от дългите ни и образователни чатове през лято 2017-та.... преди да ме блокираш :Vishenka_05:

 

Между червения и синия текст ми се струва, че липсва нещо. Примерно: "..и есента на 2017, когато аз неочаквано изстинах към теб, започнах да се държа студено и отчуждено без да мога да посоча конкретна причина за това, въпреки че ти неколкократно ме попита какво се случва. Аз избрах да заема страната на човек, който те прокле без да си му направил нищо лошо в този живот, а по въпроса за промяната в отношението ми към теб заявих, че "това е истинското ми аз". Ти може да си си помислил, че предишното ми аз е било някаква лицемерна поза... "

 

и след това идва фразата

 

преди да ме блокираш
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между червения и синия текст ми се струва, че липсва нещо. Примерно: "..и есента на 2017, когато аз неочаквано изстинах към теб, започнах да се държа студено и отчуждено без да мога да посоча конкретна причина за това, въпреки че ти неколкократно ме попита какво се случва. Аз избрах да заема страната на човек, който те прокле без да си му направил нищо лошо в този живот, а по въпроса за промяната в отношението ми към теб заявих, че "това е истинското ми аз". Ти може да си си помислил, че предишното ми аз е било някаква лицемерна поза... "

 

и след това идва фразата

 

:roll1: :roll1:

 

Отричам до доказване на противното!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преса бе победила, нямаше да обърнеш внимание на коментарите. :gun_bandana:

Проблемът ми е че я изкарват извън топ 3 заради сайт, който сигурно и те самите не са посещавали с години. Не забравяйте абсурдните победи в 50те най през изминалата година.

 

 

Тази песен май беше подобрила рекорда на Палатка или нещо такова? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът ми е че я изкарват извън топ 3 заради сайт, който сигурно и те самите не са посещавали с години. Не забравяйте абсурдните победи в 50те най през изминалата година.

 

 

Тази песен май беше подобрила рекорда на Палатка или нещо такова? :1000 (29):

В класацията гласуват далеч по-малко хора. От сто кладенци вода да извадиш, ясно е, че нямаше да го направиш, ако Пепа бе в Топ 3. Дори и тогава нямаше да си доволен. Само ако бе първа, щеше да мирясаш.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът ми е че я изкарват извън топ 3 заради сайт, който сигурно и те самите не са посещавали с години. Не забравяйте абсурдните победи в 50те най през изминалата година.

 

Едното гласуване, няма НИЩО общо с другото.

 

Когато има значимо събитие и гласуване като избиране на Фолк идол, почти всички изпълнители агитират в социалните мрежи да се гласува, както и всички фен страници.

 

Тезата ти издиша..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едното гласуване, няма НИЩО общо с друго.

 

Когато значимо събитие и гласуване като избиране на Фолк идол, почти всички изпълнители агитират в социалните мрежи да се гласува, както и всички фен страници.

 

Тезата ти издиша..

 

Не е вярно! Аз примерно не съм видял и за огромна жалост, заради която си скубя косите сега – не съм гласувал!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едното гласуване, няма НИЩО общо с другото.

 

Когато има значимо събитие и гласуване като избиране на Фолк идол, почти всички изпълнители агитират в социалните мрежи да се гласува, както и всички фен страници.

 

Тезата ти издиша..

От целия топ 5 в Фолк Идол само Галена е агитирала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От целия топ 5 в Фолк Идол само Галена е агитирала.

 

Сигурен ли си? Сега, ако се разтърся, да не се окаже, че и други са агитирали, но по-отдавна? Това гласуване тече от поне месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...