Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Предните дни беше с повече гледания. Какво са 2 дни? Как това прави песента срината, след като има много повече гледания от "Купих ти сърце"? Я, стига си провокирал по този елементарен начин. Освен това "Шефката" е хит на 2018-та, никой не твърди, че гледанията няма да падат. Погледнато цялостно "Шефката" е с по-добрите показатели, а ти ще ми говориш за 2 дни и то през 2019-та, 8 месеца след премиерата.

Какво ми сравняваш гледания при положение,че Купих ти Сърце има 1 клип,а Тьотката 50? Сравнявайки официалните клипчета Смядовката и мангала са много назад. И не,Шефката не е хита на 2018,съжалявам,но колкото и да ти се иска не е така. :Vishenka_05:

 

ПП: опааа,защо никой не казва,че Купих ти сърце имала клипче с 400к+ гледания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Пернишко_чудо

 

@Русо_Вълшебство

 

@Скорпионът_с_най_сините_очи

 

@Шефката

 

@Чернокос_с_мазна_усмивка

 

@Дърт_но_смел_пергиш

 

Задавам въпрос, те вдигат рамена. :sneaky2: :sneaky2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стелче,и аз много се радвам,че макар и да броите от 50 клипа гледанията на смядовския боклук съвсем скоро ще падне под "Употребена".Какъв по-голям кеф от това? :3fdb8960598fa63e: С нетърпение очаквам съботата,за да засека отново гледанията на "Употребена" като този път ще включа и "Хайде опа" и "Докрай".Готова ли си да скубеш коси? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

офф майкоо, аз го обърках с онзи Здравко Мандаджиев - него искам да омлатя.

Той е много сексапилен. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

17-годишни правят 50-годишни държавни служители с висше образование за смях... САМО В РАМАНИЯ...

 

@Western

 

Забрави да ти каже, че понеже си се регистрирал през 2016, мнението ти не струва... Друго си е да те правят луд 15 години по форумите. :1000 (30):

 

Не те разбрах къде ще гледам церемонията, на която няма да се пее "Шефката"? :roll1:

 

Къде са ви наградите бе ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееййййй? Къде? Къде е Пайнер? Къдееееееееееееееееее? :roll1:

 

Седите като насрани и се чудите какъв дебилски хумор да вкарате....

 

Лаехте цяла година и накрая йок! Нема нищо, абсолютна тишина. :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те разбрах къде ще гледам церемонията, на която няма да се пее "Шефката"? :roll1:

 

Къде са ви наградите бе ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееййййй? Къде? Къде е Пайнер? Къдееееееееееееееееее? :roll1:

 

Седите като насрани и се чудите какъв дебилски хумор да вкарате....

 

Лаехте цяла година и накрая йок! Нема нищо, абсолютна тишина. :roll1:

Луна и Клеа закриха фирмата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те разбрах къде ще гледам церемонията, на която няма да се пее "Шефката"? :roll1:

 

Къде са ви наградите бе ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееййййй? Къде? Къде е Пайнер? Къдееееееееееееееееее? :roll1:

 

Седите като насрани и се чудите какъв дебилски хумор да вкарате....

 

Лаехте цяла година и накрая йок! Нема нищо, абсолютна тишина. :roll1:

 

Питай Преслава и Галена къде е церемонията.

 

И много лайнарски се измъкваш от положение межу другото. Нищо съществено не отговори на коментара на 17-годишното момче, което опроверга всичките ти глупости. Със смеещи се човечета не на място не стават нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не те разбрах къде ще гледам церемонията, на която няма да се пее "Шефката"? :roll1:

 

Къде са ви наградите бе ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееййййй? Къде? Къде е Пайнер? Къдееееееееееееееееее? :roll1:

 

Седите като насрани и се чудите какъв дебилски хумор да вкарате....

 

Лаехте цяла година и накрая йок! Нема нищо, абсолютна тишина. :roll1:

 

Галена отдавна закри наградите. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна и Клеа закриха фирмата.

 

Къде са задръстените фенчета на Галена, да ми обяснят тези прости неща? Къде сте бееееееееееееееееее отворковци-броячи? :roll1:

 

Като брояхте цяла година какво ви показа Пайнера накрая? Каквооооооооооооооооооооооо? :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не може да спреееее ....... хееееейеееей

 

 

@Stela

 

Видя ли този коментар:

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1941296

 

Един пада в боя, друг му заема мястото :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

 

Да вземем да отворим музикална компания?

 

Къде са задръстените фенчета на Галена, да ми обяснят тези прости неща? Къде сте бееееееееееееееееее отворковци-броячи? :roll1:

 

Като брояхте цяла година какво ви показа Пайнера накрая? Каквооооооооооооооооооооооо? :happyppl:

 

Шшштт, Фокси, по-спокойно с обидите и коментарите, че после да няма сърдити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Да вземем да отворим музикална компания?

Шшштт, Фокси, по-спокойно с квалификациите, че после да няма сърдити.

 

Че да се сърдят бре, Пайнера ги мотае цяла година и им бях дал толеранс, че няма да ги закачам до 1 февруари. Вече е 7-ми. Време е гаврата с наглите да започне. Че някак не иде някакви аматьори и лаици да се дървят на институция около чалгата като мен мислейки си, че свалят мадами в кварталното кафе. А иде 24 февруари. Обещавам им, че бел ден няма да видят този и другия месец. Броячи, статистици, а накрая нищо, нула, зеро....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че да се сърдят бре, Пайнера ги мотае цяла година и им бях дал толеранс, че няма да ги закачам до 1 февруари. Вече е 7-ми. Време е гаврата с наглите да започне. Че някак не иде някакви аматьори и лаици да се дървят на институция около чалгата като мен мислейки си, че свалят мадами в кварталното кафе. А иде 24 февруари. Обещавам им, че бел ден няма да видят този и другия месец. Броячи, статистици, а накрая нищо, нула, зеро....

 

Нещо не ме разбра. Сърдит ще си ти накрая. Какви са тия изблици? Веднага си готов да обиждаш половината форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ме разбра. Сърдит ще си ти накрая. Какви са тия изблици? Веднага си готов да обиждаш половината форум.

 

Много добре те разбрах, но продължавам да наглея, защото дойде време Кондома и сие да им се натрият вирнатите нослета.

 

Да, знам как да се самоцензурирам. Няма да дам повод да ти реват на скайп да ме махаш. Но ще им скъсам гемчетата сега. :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Стораро има записан дует с Кали. Снимали са я, скоро трябва да я пуснат.
Хубава новина, много яко пеят и двамата.

 

Амин един ден да запише и с леля Ваня Калудова, та най-после да има до себе си по-голяма от него звезда за дуетна партньорка. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...