Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Когато не излиза бройката на харесванията и нехаресванията не се ли отчитат пак? Някой по-запознат да каже. Ако е моя грешката, ще си го призная, нищо лошо.

Как ще отчете като са спряни? :1000 (29):

Не се опитвайте и малкото постижения на Андреа да отпишете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Другият клип с 5 млн гледания има почти 20к харесвания. Песните й от същият период:

Хайде опа: Публикуван на 09.11.2010 29.5 млн гледания 72к харесвания

Неблагодарен: Публикуван на 23.05.2010 11.5 млн гледания 32к харесвания

 

Повече от ясно е че Употребена е яко напомпана.

Мда,точно Андреа ще си купува гледания преди 10 години когато ютюб не беше особено популярен.Денис по-горе ти написа защо има малко лайкове + това както неведнъж съм питал тук гледанията идват от стоп кадъра. Да не забравяме,че и нямаше звук 1-2 години,но това не я е спряло да си покачва гледанията именно заради този факт.А теорията ти съвсем ще издиша след това :

Сигурно и Слави е купил 15 милиона,а не са ги натрупали чикиджии както е и случая с Употребена. :1000 (29): Знам,че Андреа ви е болка,но какво да се направи,бездарната нереализирана балерина пак мачка вашата шефка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда,точно Андреа ще си купува гледания преди 10 години когато ютюб не беше особено популярен.Денис по-горе ти написа защо има малко лайкове + това както неведнъж съм питал тук гледанията идват от стоп кадъра. Да не забравяме,че и нямаше звук 1-2 години,но това не я е спряло да си покачва гледанията именно заради този факт.А теорията ти съвсем ще издиша след това :

Сигурно и Слави е купил 15 милиона,а не са ги натрупали чикиджии както е и случая с Употребена. :1000 (29): Знам,че Андреа ви е болка,но какво да се направи,бездарната нереализирана балерина пак мачка вашата шефка.

Първо при Слави всичко си пасва. Второ казах преди малко, че ако е така както казва Денис си признавам грешката. Не си мисли че го правя щото "Андреа ми е болка". Писал съм го и преди за други, като на пример лятото за Ваня, миналата година за Татяна и преди за Фики, Теди...

Поздрав с нещо много любимо от Андреа!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо при Слави всичко си пасва. Второ казах преди малко, че ако е така както казва Денис си признавам грешката. Не си мисли че го правя щото "Андреа ми е болка". Писал съм го и преди за други, като на пример лятото за Ваня, миналата година за Татяна и преди за Фики, Теди...

Поздрав с нещо много любимо от Андреа!

Мору му е с подобни гледания и има много повече лайкове,а "Бягай" нито е била някакъв лой знае какъв хит,нито нищо. Не че Употребена ми е някаква любима песен,но е тъпо да я подценявате с безумни твърдения.Ето поздрав и с най-любимата ми песен на Галя след В твоите очи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мору му е с подобни гледания и има много повече лайкове,а "Бягай" нито е била някакъв лой знае какъв хит,нито нищо.

Между другото поне 70% от гледанията на Бягай са от чужбина. Помня че изведнъж извесно време след премиерата беше почнала да прави по 300к на ден и от коментарите се вижда.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не ми излиза. Пробвах и на бг, и на ае.

На теб може би ти се появява, защото си го въртял често...

Употребена не ми е любима песен на Андреа,да съм я слушал 20-30 пъти общо макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото поне 70% от гледанията на Бягай са от чужбина. Помня че изведнъж извесно време след премиерата беше почнала да прави по 300к на ден и от коментарите се вижда.

Ами да де,гледанията идват от чужбина и повечето са на загореляци заради началните сцени и стоп кадъра.Цензурираната версия имаше 3-4 милиона.Тези на Употребена предполагам не съм гледал коментарите,но също са от чужбина.Тази песен е тотално забравена вече в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е единствената певица оглавявала месечната класация за изпълнители на popnable.

Азис 12 пъти

Криско 11 пъти

Галена 5 пъти

Галин 4 пъти

Фики 3 пъти

Аднан 2 пъти

Димчоу, Павел и Венци Венц 1 път

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго си е да я види човек Преслава с излъчването на щастлива майка. Повече ми харесва от преди.

Но ми стана смешно колко суперлативи изля Слави по нейн адрес и как говореше колко е сигурен, че нейният избор на песен ще е идеален, при което тя избра... Лили Иванова. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави: Сега ще звънна на Митко Пайнера да му искам 20% за това, че пееш мои песни на участия.

Преса: Мале, чакай, че сметнах, че за мен няма да остане нищо.

 

Във всяка шега има доза истина. :) Иначе наистина изглежда по-добре след раждането. От гласа й обаче не е останало почти нищо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави: Сега ще звънна на Митко Пайнера да му искам 20% за това, че пееш мои песни на участия.

Преса: Мале, чакай, че сметнах, че за мен няма да остане нищо.

 

Във всяка шега има доза истина. :) Иначе наистина изглежда по-добре след раждането. От гласа й обаче не е останало почти нищо...

Има, има истина :1000 (29):

Поне направиха реклама на концерта за РД. Малко билети останаха, бързайте да купувате! :1000 (29):

 

На мен много ми хареса изпълнението. Дотук изненадващо добро интервю, направо все едно е друг човек, много по-приятна ми е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...