Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Съжалявам, че ще наруша Екстра идилията за момент, но ще мина малко транзит през Преса:

Тая песен много я харесвах. Пак 2012 :1000 (29):

Тук е много самодоволна. С Боро си отиват по някакъв странен начин. Винаги е имало химия между тях, от първия дует, през оня с пералнята в клипа (да не е символизирала мечтата си за такава, което заяви в Шоуто на Слави) и стигнем до третия...

Преса обаче е голяма лисица... И как на моменти се вживява и пищи, супер ехидна - колкото ми е анти на моменти, толкова ми е и забавна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели от Бобовдол само с добро го споменават! Наскоро пак си беше купувал евтини ризки от махленските магазини! Голяма гордост им е Борьо, че не се е надул!

 

Яневич, какво ти е мнението за песента, с която Екстрето се завърна? Според мен е най-доброто й за последните 2 години.

Да, бил готин човек Борислав Делибалтов.

 

Иначе, откакто се е завърнала в Пайнер Нина, само това мога да изтърпя от бозите, които наблъска:

 

 

Е, и аз да бях кметица на Бобов Дол, и аз щях да го наема за шофьор. Пък и той нали е скромен, ще минем с една минимална заплата. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif
Не знам колко е скромен, вече от второ място чувам, че си палува и с мъжко. Разстроена съм! :feminist_en:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятели от Бобовдол само с добро го споменават! Наскоро пак си беше купувал евтини ризки от махленските магазини! Голяма гордост им е Борьо, че не се е надул!

 

Яневич, какво ти е мнението за песента, с която Екстрето се завърна? Според мен е най-доброто й за последните 2 години.

Страхотен клип и песен, но тук си личи, че Екстрато скоро преди това не е снимала клипове - гледа невменяемо в някои кадри, като отвикнала от камера.

Аз много харесах баладата с оня испанеца. Но липсваше кулминация в нея, една такава равна. Иначе много красива песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен клип и песен, но тук си личи, че Екстрато скоро преди това не е снимала клипове - гледа невменяемо в някои кадри, като отвикнала от камера.

Аз много харесах баладата с оня испанеца. Но липсваше кулминация в нея, една такава равна. Иначе много красива песен.

И на мен ми е монотонна дуетната балада.

Има един кадър в Добре съм, в който поглежда стреснато настрани, докато я снима камерата. Не знам монтажистът ли спи, едва ли е нямало други кадри :D Предишната година беше снимала любимата ми песен в нейната кариера - НЯМА СКУКА - там си беше адекватна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, остави си да харесваш само Тонката. Той поне ходи само по жени, може да имаш късмет. :3fdb8960598fa63e:
Ще си скандализирана, но Дали ми харесва една идея повече като мъж. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Екстра Нона кога ще реализира този прелестен автобиографичен за мен хит?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко е скромен, вече от второ място чувам, че си палува и с мъжко. Разстроена съм! :feminist_en:

 

И на теб години наред тази да ти е била шеф и да е точила лиги по теб, и ти ще обърнеш резбата. То си е травма.

 

 

thumb-php.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за Яневич (с една Нереализирана песен) и адорабъл (на Илия Загоров) :D

И този албум не е лош, бая реклама имаше с него 2004, а и правеше промоции все още...

Като спомена Загоров:

Загорче, обичаме те. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си скандализирана, но Дали ми харесва една идея повече като мъж. :3fdb8960598fa63e:

Екстра Нона кога ще реализира този прелестен автобиографичен за мен хит?

Май напролет.

 

Поздрав за мен!!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този албум не е лош, бая реклама имаше с него 2004, а и правеше промоции все още...

Като спомена Загоров:

Загорче, обичаме те. :D

Тя и на Мъжко момиче, Любовница Бест и Белязани с любов направи промоции, но май умря окончателно това време. Последната беше слабичка.

 

Това й е май най-успешната песен след завръщането:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е монотонна дуетната балада.

Има един кадър в Добре съм, в който поглежда стреснато настрани, докато я снима камерата. Не знам монтажистът ли спи, едва ли е нямало други кадри :D Предишната година беше снимала любимата ми песен в нейната кариера - НЯМА СКУКА - там си беше адекватна!

На тази песен триумфирах на Тракия фолк 2003, понеже закъсняхме за концерта - и тъкмо отивам, и Екстрата пее с това розово рокле, доста приятна балада.

На тоя концерт Кама е най-секси, с онези шлосерските цайси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще си скандализирана, но Дали ми харесва една идея повече като мъж. :3fdb8960598fa63e:

 

Ми на мен пък Тонката изобщо не ми харесва като мъж, твърде космат ми е. И сега както е станал на кюфте съвсем. Борис пък има твърде селско излъчнане на моменти. Не ме кефят и двамата като мъже. Избирай си. Ще простиш на Борко забежките като те качи в колата да те повози. Човека и опит има. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми на мен пък Тонката изобщо не ми харесва като мъж, твърде космат ми е. И сега както е станал на кюфте съвсем. Борис пък има твърде селско излъчнане на моменти. Не ме кефят и двамата като мъже. Избирай си. Ще простиш на Борко забежките като те качи в колата да те повози. Човека и опит има. :3fdb8960598fa63e:

Избира Галин. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми на мен пък Тонката изобщо не ми харесва като мъж, твърде космат ми е. И сега както е станал на кюфте съвсем. Борис пък има твърде селско излъчнане на моменти. Не ме кефят и двамата като мъже. Избирай си. Ще простиш на Борко забежките като те качи в колата да те повози. Човека и опит има. :3fdb8960598fa63e:

 

Според теб Янева би ли спала с мъж, който е близал вангалци от мъжки задници?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб Янева би ли спала с мъж, който е близал вангалци от мъжки задници?

"По навик" продължава да прави яко гледания.

На какво отдаваш интереса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тази песен триумфирах на Тракия фолк 2003, понеже закъсняхме за концерта - и тъкмо отивам, и Екстрата пее с това розово рокле, доста приятна балада.

На тоя концерт Кама е най-секси, с онези шлосерските цайси.

Много е фестивална и тържествена тая песен. Изобщо най-силните й песни са на Дани Манолова и Пламен Велинов, откъм текстове Стефка Ангелова и Свобода Даскалова.

 

О, не мога, превърти на 3:20 :D :D :D :D :D

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май напролет.

 

Поздрав за мен!!

Ти ли я съветваш за тия глупости? :3fdb8960598fa63e:

Прави ми впечатление, че винаги харесваш най-странните, че и ужасни песни... :1000 (29): Сигурно си бил фен и на "пълен е кашона с двеста биберона"... :happybday:

 

Кажи да се стяга с хубава музика с клипове и текстове като от онова време.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"По навик" продължава да прави яко гледания.

На какво отдаваш интереса?

 

Какво разбираш под "яко"?

 

Песента е уникална. Но не предполагах, че се помни до днес. Тия малките зайчета сигурно изобщо не са я чували.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е фестивална и тържествена тая песен. Изобщо най-силните й песни са на Дани Манолова и Пламен Велинов, откъм текстове Стефка Ангелова и Свобода Даскалова.

 

О, не мога, превърти на 3:20 :D :D :D :D :D

 

:roll1: :roll1: :roll1: Човек, ти ме довърши с тоя кадър. Краййййййййййй. :roll1:

Стефка Ангелова се подмокря... и в комбинация с музиката, майкооо :roll1: тия монтажисти... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избира Галин. :1000 (29):

 

Абсурд! Тя не го харесва.

 

Според теб Янева би ли спала с мъж, който е близал вангалци от мъжки задници?

 

Не знам. Бъзикам я, защото каза, че го харесва като мъж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли я съветваш за тия глупости? :3fdb8960598fa63e:

Прави ми впечатление, че винаги харесваш най-странните, че и ужасни песни... :1000 (29): Сигурно си бил фен и на "пълен е кашона с двеста биберона"... :happybday:

 

Кажи да се стяга с хубава музика с клипове и текстове като от онова време.

 

Неее, но е луда като мене явно!

 

 

Иначе Кашона не ме кефи особено. Предпомитам това!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под "яко"?

 

Песента е уникална. Но не предполагах, че се помни до днес. Тия малките зайчета сигурно изобщо не са я чували.

Ми следя клиповете на Глория и този ме изненадва най-много от старите като напредване на гледанията.

Обяснявам си го с това, че е много искрена песен, една такава хем за маса, хем леко шлагерна...

Беше си хит през 2002, помниш ли? "Хей, малката" ли взе дует?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...