Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Направо ме натровихте с тая Екстра Нина тая вечер!

 

То бива-бива селска посредственост, криви заешки зъби, опърпан евтин перхидрол, ама чак пък толкоз не бива. Един глас и няколко хубави песни не са достатъчни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Направо ме натровихте с тая Екстра Нина тая вечер!

 

То бива-бива селска посредственост, криви заешки зъби, опърпан евтин перхидрол, ама чак пък толкоз не бива. Един глас и няколко хубави песни не са достатъчни.

Все едно за тази от аватара си говориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно в началото Пайнер са възприемали прекалено буквално идеята да раздават награди на музикална телевизия, затова дори и не са погледнали към едни MTV например и са връчвали статуетки главно за това, което се излъчва по една музикална телевизия- клиповете. :1000 (29): Като за въпросната година се броят на пръсти видео реализациите, които наистина заслужават отличие.

Странно, изобщо не я помнех тази работа. Може би защото в съзнанието ми старта на тези награди се обвързва само с основното от тях- Десислава и Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2003-та с "Крепост" наградата за певица си беше за Глория. И тук все още няма награда за албум. Голям абсурд. Тези награди от самото си начало са били пълна пародия. Значи да имаш един от най-силните албуми в жанра и да не го отличиш...
С първото изречение съм повече от несъгласна! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Направо ме натровихте с тая Екстра Нина тая вечер!

 

То бива-бива селска посредственост, криви заешки зъби, опърпан евтин перхидрол, ама чак пък толкоз не бива. Един глас и няколко хубави песни не са достатъчни.

Гласът компенсира кофти визията, а песните, които са хубави, са повече от няколко!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички в Youtube подиграват новата лидерка Джулия за живото "пеене", коментирай. :1000 (29):

Доста под очакванията, наистина. Жалко, имах по-добри лични впечатления за нея покрай някои фолклорни изпълнения от края на миналата година, но предполагам, че е възможно да си е попрецакала гласа от тогава до сега.

Десислава и тя. Чалга фаворитките ми напоследък нещо са решили да се излагат певчески.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като пя "Ще се върна" беше перфектна, сега не знам какво се случи... И там коментарите бяха другата крайност, всички я хвалеха.

 

Най-вероятно и тя е пропушила или е започнала да прави нещо друго, убиващо гласа. <_< Чудя се кое ли е по-лошо- да си съсипеш таланта още преди да си го доказал на публиката или 20 години да те приемат за най-най и чак тогава да си го съсипеш. No comment

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста под очакванията, наистина. Жалко, имах по-добри лични впечатления за нея покрай някои фолклорни изпълнения от края на миналата година, но предполагам, че е възможно да си е попрецакала гласа от тогава до сега.

Десислава и тя. Чалга фаворитките ми напоследък нещо са решили да се излагат певчески.

Не мога да повярвам, че слагаш Джула миндила до Деса!

 

Но да, тъжно е, че ангелски глас вече няма! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че слагаш Джула миндила до Деса!

 

Но да, тъжно е, че ангелски глас вече няма! :gun_bandana:

Въобще не ги слагам една до друга по талант. :1000 (29): Но и двете са имали гласове по едно време, а към днешна дата гласовете нещо не са им много Ок.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде се появи това, че Деса си е затрила гласа? :1000 (29):

От едвам сричането на двата реда от Две сърца + пълния плейбек на новите две дивотии на концерта. :1000 (29):

Не е точно затриване всъщност, а по-скоро коренна промяна. Наистина вече не звучи ангелски, както го обичаме. Но този процес не е от вчера или днес, а от известно време. Не ми харесва така, искам да се стегне, не само в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От едвам сричането на двата реда от Две сърца + пълния плейбек на новите две дивотии на концерта. :1000 (29):

Не е точно затриване всъщност, а по-скоро коренна промяна. Наистина вече не звучи ангелски, както го обичаме. Но този процес не е от вчера или днес, а от известно време. Не ми харесва така, искам да се стегне, не само в това отношение.

Тя някога пяла ли е "Две сърца" 1:1 с оригинала? Рецитира я като стихче. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя някога пяла ли е "Две сърца" 1:1 с оригинала? Тя я рецитира като стихче. :1000 (29):

Тя повечето си чалги ги рецитира така, но това напоследък вече е баш стряскащо. :1000 (29): Не е изключено просто да й е писнало от тези песни и този жанр и затова да не си дава и грам зор, между другото. Не знам, трябва да я чуем как изпълнява други. Но самият й глас нещо вече не е същия като че ли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни песента на Денис постоянно ми е в главата. Мисля, че нацели парче, който има потенциала да се задържи повечко във времето. Забелязвам, че и дневните му гледания си стоят на първите позиции в настоящия по-слаб период за българските песни в YouTube.

 

 

И Пайнерския дебют на Ванеса го чакам с интерес, много ме радва в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не усещам голяма промяна в гласа на Деси, всмисъл не е като преди години, но то зависи от доста неща... Импровизациите иначе винаги са скандални, на такъв концерт си убиваш целия прием така. OK е да импровизираш по принцип, големите в този бизнес постоянно го правят, но те имат изяви на голяма сцена постоянно. Тук говорим, че се показваш веднъж годишно на такава сцена и е редно да премислиш какво ще правиш, така че да се затвърдиш. Дори като се върна в Пайнер и онова брутално представяне на концерта, специално "Две сърца" сигурно само на няколко места улучи да я изпее както си трябва. То най-лесно се усеща по публиката, която пее по оригиналния начин с пълен глас, но ти решаваш да я объркаш. Супер дразнещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като иска да импровизира, да го направи както на Мад концерта - но там средата и условията го позволяваха.

Как така си пусках сингбек и почваш да пееш, шепнейки, или все едно изпълняваш I have nothing. Пей си по мелодията и ритъма, вдигни хората... тя го прави от мързел и лиготия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...