Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава добре се е отговорила, а сега въпросният ще го отнесе от феновете й, голяма грешка да храниш певица в страницата й във фейса, че и баш Преслава... :3fdb8960598fa63e: Иначе стабилно й използват името, определено е в топ периода си за пореден път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неговите коментари поне са най-интересните във форума, а ти може само да си мечтаеш да пишеш такива "глупости", нали се сещаш. :1000 (20):

Е ти все едно не си го правил никога. Освен това в коментара му не беше цитирано име, това че някой се е припознал е друга тема. Нали Фаст взе отношение, каква е драмата?

 

Коментара ми беше за "Дай ми любов", че приема беше по-добър от това, което очаквах, а не за цялостното представяне на Галена. Тя наистина трябваше да закрива, но както стана ясно е отказала. Приема на концерта си беше добре, казаха го всички присъствали в залата. Ти също си бил там, нали? Не се чувствам насрана за да си мълча. Ако имаше причина щях да го направя. Нещата, които не са ми допаднали в представянето й, аз гги казах, не съм спестила нищо.

Правил съм го, да. Но се стремя да не го правя и се чувствам много по добре със себе си. По време на концерта пак имаше спорове, но не се изпадаше в крайности. Така е готино. Излезем ли извън тези граници става грозно. И то заради чалгаджийки.

 

Освен това не е ставало ясно нито, че ще открива, нито че се е отказала в последния момент. Това са свободни съчинения, колкото бяха и онези за напускане на пайнер, дуети с Криско и т.н.

 

Приема беше доволен, но в никакъв случай не подобава на звезда от ранга на Галена, каквато уж я броим. Също много от присъствалите го казахме.

 

И напротив. Много и спестявате. Хващате се като удавници за задоволителния и прием, вместо да си задавате въпроса защо пеави песни като на колежките си (Зоопарк, И на всички като теб) и защо няма успехите, които имаше до 2016 вкл. Доволни сте, че Феноменален върви добре, при все, че има поне 3-4 по големи хита. Прекалвно подминавате това, че не получи бис след просене на такъв и след уж ултра хита в лицето на Шефката... А ми говорите за някакъв супер прием, какъвто е нямало. Това, че най големия пик от представянето и сред публиката бе при появата на Тони Стораро, а не на самата Галена, също би трябвало да ви притесни.

 

И вместо да ровите там, вие ми говорите за купени гледания при Не се изтриваш. Иска ви се да са купени, като вашата едва се справя със ситуацията и отдавна няма парчета, които от раз дс ститнат 10 милиона. Затова и говорите за успеха на парчето на Тони Стораро вместо за реални парчета на Галена.

Започнахте да свиквате да е вечно втора, а вече и трета.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Фаст взе отношение, каква е драмата?

Драмата е, че уж си модератор, а пишеше ехидни постове цяла вечер и наблюдаваше как въпросният потребител обижда без да вземеш отношение. Добре, че все пак Fast влезе във форума и си свърши работата!

Още повече, че след като друг потребител ти направи забележка, че не си взела предвид женското обръщение към момче, което по принцип е забранено във форума, ти каза, че не разбираш какво е мъжки и среден род! Това поведение как се дефинира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неговите коментари поне са най-интересните във форума, а ти може само да си мечтаеш да пишеш такива "глупости", нали се сещаш. :1000 (20):

Май само на теб и него ви е най-интересното да броите изтрити гледания и да бутате тук няква песен за хита на годината, докато реално хората определят дали някоя песен е хит или не. Нали знаеш че и ако промените нечие мнение тук във форума, няма да промените факта кой е истинският хит на годината.

Но виждам че само с тва ти се занимава и че няма да промениш мнението си никога, така че няма да споря с теб повече.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава направо се разрева когато видя че и липсва една запетая

По-добре да и липсва запетая отколкото да реве за награди като магаре

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драмата е, че уж си модератор, а пишеше ехидни постове цяла вечер и наблюдаваше как въпросният потребител обижда без да вземеш отношение. Добре, че все пак Fast влезе във форума и си свърши работата!

Още повече, че след като друг потребител ти направи забележка, че не си взела предвид женското обръщение към момче, което по принцип е забранено във форума, ти каза, че не разбираш какво е мъжки и среден род! Това поведение как се дефинира?

 

Стела не е единственият модератор във форума, че да взема отношение по каквито и да е било въпроси. Има много модератори, които от месеци не влизат във форума, но никой не се сеща за тях, както и те не се чувстват длъжни да влизат и правят нещо, защо тя да го прави постоянно и да се изисква някакво действие от нея?

Неведнъж тя е наказвала Кондомчо с проценти или давала бан, веднъж и някой друг да го направи. Голяма драма и без това активни са два модератора - Стела и Фаст.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава добре се е отговорила, а сега въпросният ще го отнесе от феновете й, голяма грешка да храниш певица в страницата й във фейса, че и баш Преслава... :3fdb8960598fa63e: Иначе стабилно й използват името, определено е в топ периода си за пореден път.

Преди Преслава да му изтрие коментара си разкри мотивите защо го е написал. Очаквал е да направи някоя изцепка, за да я разпрати до жълтите парцали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди Преслава да му изтрие коментара си разкри мотивите защо го е написал. Очаквал е да направи някоя изцепка, за да я разпрати до жълтите парцали.

:1000 (29): :mf_surrender:

 

Някои хора спешно трябва да намалят чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бе. Голяма досада!

Видяха че има някакъв интерес към него и за двумесечна кариера ще има вече 3 песни. Толкова ли не виждат как го правят дебютантите от попа? 1-2 песни на година.Дори Тони Стораро видя,че от бълването на Фики нищо не стана и залезе след 2-3 години и Емрах тая година има само 1 песен.На Денис и толкова не му давам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди Преслава да му изтрие коментара си разкри мотивите защо го е написал. Очаквал е да направи някоя изцепка, за да я разпрати до жълтите парцали.

 

Kondomcho:

 

Тя направи изцепка! Лайкна коментар, в който ме обиждат като каруцари. Егати примера дава любимата певица на народа! :1000 (10): Като имаш предвид, че аз не съм я наричал с обидни думи, обясних по интелигентен начин какво мисля и я посъветвах да пише по-грамотно.

Направил съм скрийнове на всичко, както и на това, че лайква коментари с обиди. :) Ако не ме беше блокирала, нямаше да правя нищо, но сега ми намирисва на жълти медиииииии. :3fdb8960598fa63e: А на теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...