Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Цяла година се напъвахте и накрая "Зоопарк" ще финишира първа. Не ви е лесно. :1000 (29):

 

Тя от своя страна имаше ужасен прием на концерта, но я предпочитам пред циганията на Тунчер ft. Свирколена :1000 (20):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла година се напъвахте и накрая "Зоопарк" ще финишира първа. Не ви е лесно. :1000 (29):

 

Тя от своя страна имаше ужасен прием на концерта, но я предпочитам пред циганията на Тунчер ft. Свирколена :1000 (20):

Божееееееееееееееееееее

 

Вижте кога е качена песента на Ана. :mf_surrender:

 

 

 

 

Изяжте се от яд. Това можете най-добре !!!!!!!! ШЕФКАТА 15млн за 4 месеца !!! ФЕНОМЕН !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божееееееееееееееееееее

 

Вижте кога е качена песента на Ана. :mf_surrender:

Изяжте се от яд. Това можете най-добре !!!!!!!! ШЕФКАТА 15млн за 4 месеца !!! ФЕНОМЕН !

"Да гори в любов" има 10,3 млн. за 2 месеца и половина.

 

Галена (самостоятелно) - кога?

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да гори в любов" има 10,3 млн. за 2 месеца и половина.

 

Галена (самостоятелно) - кога?

:3fdb8960598fa63e:

Кейли ставате за смях . :1000 (29): Галена има 6 клипа над 20 млн.. :1000 (29): ПРеса едвам мина 15 млн :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова война във фолка: Рени обвини Преслава в лицемерие! И добави: Комплексарка!

 

nova-voina-vav-folka-reni-obvini-preslava-v-licemerie-i-dobavi-kompleksarka-1.jpg

 

Фолк певицата Рени е най-голямата звезда в Сърбия. Преди броени дни тя посети западната ни съседка и се включи в снимките за новогодишната програма на музикалната телевизия DMSAT, която е собственост на Драгана Миркович. Сред останлите звезди са още Шабан Шауллич, Миле Китич, Йована и още много сръбски величия.

 

Пред „Шоу“ Рени заяви, че всяка година получава покана за новогодишните програми и на DMSAT, и на телевизията на Лепа Брена – Grand Production. Миналата година снимките съвпаднали с поредица от вече поети участия на Рени в страната и не успяла да откликне на поканата. Нашенката се е включила с емблематичните си хитове „Като птица“ и „Влюбих се опасно“ на сръбски.

 

Рени сподели впечатлението си, че големите звезди в Сърбия не изпитват комплекси и нямат излишно самочувствие.

 

„Държат се по съвсем нормален начин. Само тук в България я има комплексарщината – гледат накриво, не се поздравяват, правят си мърсно. Това е суперизлишно. В тази връзка искам да кажа, че попаднах на клип от участието на Преслава в сръбска телевизия, където не се изказа добре за мен. Лично аз съм й звъняла, когато преди години заслужаваше да я направят Певица на годината, но я ощетиха и дадоха наградата на друга. Беше толкова нещастна, чувстваше се зле. Явно е забравила, че й се обадих и я подкрепих. Не го смятам за унизително, че съм се обадила на моя колежка да й окажа подкрепа. Тогава се състезаваха Ивана и тя. Но Преслава направила една песен с Кеба и той я завел в Grand Production, където аз имам четири албума, а не една песен. Там тя казва, че е първата българска звезда на тази сцена.

 

Водещият веднага я контрира и казва, че преди това Рени е била там. И тя: А, да, преди много години“. Отдавна или неотдавна не означава, че си първата и единствената. Преди 2 години се снимах в новогодишната им програма. Това ли нарича тя отдавна?! Представи си за какво лицемерие става на въпрос. Явно се опитва по някакъв начин да се изтъкне, да покаже колко е велика. Точно това я принизява все повече и повече. Това поведение не е достойно за една истинска звезда. Ако наистина е такава, тя трябва да признае успехите на своите колеги, а не да ги омаловажава. Трябва да си изтъкан от много комплекси, за да не признаваш нищо такова“, отсече с разочарование Рени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейли ставате за смях . :1000 (29): Галена има 6 клипа над 20 млн.. :1000 (29): ПРеса едвам мина 15 млн :1000 (29):

Всички 6 клипа са на дуетни песни с Фики, Деси Слава и др. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички 6 клипа са на дуетни песни с Фики, Деси Слава и др. :3fdb8960598fa63e:

 

Самостоятелно няма и да има. Бахти и наглите фенове има тая Свирколена, която все разчита на дуети , а самостоятелно се насира! Преслава си остава вечна нарежда се до певиците с вечни хитове , но същото не можем да кажем за Жалка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самостоятелно няма и да има. Бахти и наглите фенове има тая Свирколена, която все разчита на дуети , а самостоятелно се насира! Преслава си остава вечна нарежда се до певиците с вечни хитове , но същото не можем да кажем за Жалка!

 

Вие тотално се самозабравихте. Май се забрави периода на Преслава, в който единствената й надежда беше да се прихване към някой дует, за да види хит. На времето кого ли не използва. Даже на турнето, през 2010 година, когато нямаше истински хит, излизаше на последната песен и пееше "Палатка".

Голяма мъка сте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие тотално се самозабравихте. Май се забрави периода на Преслава, в който единствената й надежда беше да се прихване към някой дует, за да види хит. На времето кого ли не използва. Даже на турнето, през 2010 година, когато нямаше истински хит, излизаше на последната песен и пееше "Палатка".

Голяма мъка сте.

А аз да напомня ли, че тогава Пайнер нарочно стопираха Преслава, за да налагат Галена? Иначе във всички други случаи самостоятелните й песни са били по-големи хитове от дуетите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз да напомня ли, че тогава Пайнер нарочно стопираха Преслава, за да налагат Галена? Иначе във всички други случаи самостоятелните й песни са били по-големи хитове от дуетите.

 

И по какъв начин точно я стопираха, би ли обяснил? Никой не й беше виновен, че тогава пускаше помии от типа на Дишай. Или пак Пайнер беше виновен, че пускаше само провали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И по какъв начин точно я стопираха, би ли обяснил? Никой не й беше виновен, че тогава пускаше помии от типа на Дишай. Или пак Пайнер беше виновен, че пускаше само провали?

Като й забраниха да пуска нови песни, а Галена беше всеки месец с нов трак.

 

И "Дишай" си беше доволно хит - размаза с прием на 20 години Пайнер.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие тотално се самозабравихте. Май се забрави периода на Преслава, в който единствената й надежда беше да се прихване към някой дует, за да види хит. На времето кого ли не използва. Даже на турнето, през 2010 година, когато нямаше истински хит, излизаше на последната песен и пееше "Палатка".

Голяма мъка сте.

 

Да ние сме тотално забравени. Вие точно тази година изобщо не трябва да говорите , защото цяла година се хващате за песен на Тони Стораро и то мазен кючек и имате лице от всичкото отгоре да говорите. Ако съм аз ще си призная Галена загуби играта , а онази дори и изпя песен в нейна чест!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна е Лорена за пореден път! Уникална!

 

Направо не е за вярване колко силни проекти пуска от край време. В цялата си кариера почти няма слаба песен.

Хубаво е да се види, че има изпълнители като нея, които държат на стойностния поп-фолк и дори жънат успехи с него, като например с Нищо. Ако имаше по-изявен талант щеше да е една от най-големите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо не е за вярване колко силни проекти пуска от край време. В цялата си кариера почти няма слаба песен.

Хубаво е да се види, че има изпълнители като нея, които държат на стойностния поп-фолк и дори жънат успехи с него, като например с Нищо. Ако имаше по-изявен талант щеше да е една от най-големите!

 

Всъщност Лорена не е бездарна, просто има специфичен глас, който е плюс за мен, понеже е отличаващ. Тази различност в нея ме кефи и придава особен чар в песните й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Лорена не е бездарна, просто има специфичен глас, който е плюс за мен, понеже е отличаващ. Тази различност в нея ме кефи и придава особен чар в песните й.

Това имах в предвид, затова и не написах думата 'бездарна'. Доста особен й е гласът, но точно това го прави не за всяко ухо, за някои може да дойде дразнещ. Не е от най-талантливите, но не е и бездарна. И все пак се радвам, че в последните няколко песни не са й сложени всевъзможни ефекти и си се чува баш нейния, за разлика от първите й няколко парчета, например.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това имах в предвид, затова и не написах думата 'бездарна'. Доста особен й е гласът, но точно това го прави не за всяко ухо, за някои може да дойде дразнещ. Не е от най-талантливите, но не е и бездарна. И все пак се радвам, че в последните няколко песни не са й сложени всевъзможни ефекти и си се чува баш нейния, за разлика от първите й няколко парчета, например.

 

Първите й песни бяха от Оцко, той слага всевъзможни ефекти, гласът ти става един роботизиран и няма нищо общо с реалността. Виж в една песен на Ганев, звучи супер. Въпреки че не е в Пайнер, момичето се старае много, клиповете й са на високо ниво, песните също.

Една Джулия, която е бясно налагана с всякакви ТОП имена на Пайнер, тя сама си направи път, дори мина нея. (Само с лека помощ в началото от Галена, но останалото си е нейна победа)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите й песни бяха от Оцко, той слага всевъзможни ефекти, гласът ти става един роботизиран и няма нищо общо с реалността. Виж в една песен на Ганев, звучи супер. Въпреки че не е в Пайнер, момичето се старае много, клиповете й са на високо ниво, песните също.

Една Джулия, която е бясно налагана с всякакви ТОП имена на Пайнер, тя сама си направи път, дори мина нея. (Само с лека помощ в началото от Галена, но останалото си е нейна победа)

Именно това ми харесва и на мен при Лорена- че се старае и държи на музиката със стойност. Винаги съм го харесвал и при други изпълнители с не толкова забележителни гласови данни- че някак отстояват себе си и им се получава. Добра насока е поела, определено си създава своя ниша.

Но не можем да отречем, че началният тласък от Галена беше мнооого голям. Говорим за дебютно парче с дългогодишна Топ изпълнителка, която по същото време властваше с един от най-големите си хитове (Пей сърце). Подпомогна си я приятелката, ако и Джулия я бяха подпомогнали така още с първата песен може би нямаше да се налага чак след година и половина да започват помпането.

 

Тук е момента да отбележим колко добра реклама направиха и на Денис с участието му в две от най-хубавите, а и хитови парчета на сезона. Резултатът клони към почти 250k гледания на самостоятелния дебют за първото денонощие. Такъв старт в стил Топ име не сме имали в Пайнер от Фики насам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...