Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Една от малкото, които биха се справили Мислиш ли, че Преса би издържалала повече от 15 мин!?

 

Никога не съм смятала, че Камелия има големи гласови възможности, няма и да си променя мнението. Може да е интересна, да прави шоу, харесват ми много нейни песни, но глас няма в сравнение с на други. Никога няма как да я сравня с Деса, Глория и Ивана примерно. Споменавам трите, защото са от едно време. Тук говорим за факти. Чувал ли си някога и някой да признава Камелия за голяма певица, говоря ти като глас?

 

Преслава имаше уникален глас, но го съсипа с цигарите и начина си на живот. Но дори и сега пее много, ама много по-добре от Камелия. Жалко, че дъни плейбека и се показва на живо на концерти и когато се снима за фейса.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Драгана или някой от другите от какъв зор да правят дует с отдавна забравена Рени? Никой не се вълнува от нея, хората си имат кариери, нейната ли да спасяват? :1000 (29):

Не знам от какъв зор, може сама да я попиташ. Защото те имат дует, просто така и не го издадоха, мила.

РЕНИ ЗАРАБОТИ 20 БОНА, ПРАВИ ДУЕТ С ДРАГАНА

Драгана Миркович на среща с Рени

„Вторият съвместен проект на Драгана и РЕНИ е записването на дуетна песен, която да бъде представена пред българската публика на 30 май 2009 година.”

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам от какъв зор, може сама да я попиташ. Защото те имат дует, просто така и не го издадоха, мила.

РЕНИ ЗАРАБОТИ 20 БОНА, ПРАВИ ДУЕТ С ДРАГАНА

Драгана Миркович на среща с Рени

„Вторият съвместен проект на Драгана и РЕНИ е записването на дуетна песен, която да бъде представена пред българската публика на 30 май 2009 година.”

 

Имат, ама нямат. Имат дует можеш да кажеш когато го издадат и хората го чуят. Другото са приказки. Нали се сещаш, че ако Драгана е имала интерес от тази песен са щели да я пуснат. Пък и това е било преди 10 години. Аз ти казвам, че Рени отдавна няма никаква тежест и е забравена. Особено тук в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм смятала, че Камелия има големи гласови възможности, няма и да си променя мнението. Може да е интересна, да прави шоу, харесват ми много нейни песни, но глас няма в сравнение с на други. Никога няма как да я сравня с Деса, Глория и Ивана примерно. Споменавам трите, защото са от едно време. Тук говорим за факти. Чувал ли си някога и някой да признава Камелия за голяма певица, говоря ти като глас?

 

Преслава имаше уникален глас, но го съсипа с цигарите и начина си на живот. Но дори и сега пее много, ама много по-добре от Камелия. Жалко, че дъни плейбека и се показва на живо на концерти и когато се снима за фейса.

Кама е издръжлива и има добра хигиена на гласа - това е важното Може да издържи и 3 часа- не я мисли Това дали те кефи как пее или нел е друго Не може да твърдишл че няма да издържи

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да не е имала интерес щом са работили по такъв проект. Тя ако няма, няма да се захване изобщо. Нито ще се изказва ласкаво за Рени по медии. Нито пък, ако е толкова западнала би я поканила отново на снимки, и то отново с две песни. Тя и екипа и не биха дали поле за изява на подобна певица - та кой би си вкарал автогол? Явно има защо. Нарича се уважение. Уважение за това, което е постигнала, защото никак не е малко, и за това Драгана и много други звезди демонстрират приятелското си отношение с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да не е имала интерес щом са работили по такъв проект. Тя ако няма, няма да се захване изобщо. Нито ще се изказва ласкаво за Рени по медии. Нито пък, ако е толкова западнала би я поканила отново на снимки, и то отново с две песни. Тя и екипа и не биха дали поле за изява на подобна певица - та кой би си вкарал автогол? Явно има защо. Нарича се уважение. Уважение за това, което е постигнала, защото никак не е малко, и за това Драгана и много други звезди демонстрират приятелското си отношение с нея.

 

Когато говорим за Рени, ти почти винаги се базираш на миналото. Вадиш ми статия, която е писана преди 10 години, говориш за постигнати неща, но всичко е в миналото. Сега на какво положение е? Буквално се чуди къде да се набута, че дано някой да си спомни за нея и да я забележи. Същата работа прави и в Сърбия. От колко години няма хит? Пуска песни които очевидно са провали и се вижда, че към тях няма интерес. Ясно ми е, че ти я виждаш по друг начин, но такова заслепяване, като твоето ми идва в повече. Ти я защитаваш на всяка цена. Самият ти убеден ли си в нещата които говориш, или на моменти го правиш само за да и запазваш реномето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде се сама се набутва? Кой отива неканен на снимки за музикална програма? Стига, тя охраната няма и да я пусне, ако се натриса. Казвам, че заради миналите успехи я уважават и за това още и се радват. Всъщност има ли минали успехи и сегашни успехи? Успехите са си успехи и е важното да ги имаш, ако ще и преди половин век да са - не могат да се отрекат. Когато прожекторът се насочи към теб - тогава, когато ти е писано. Преди беше топ име, сега не е, и според мен е нормален ход на нещата. Не казвам нищо за сега. Но за какво за Бога човек се труди да успява и да гради име години наред? Да ти отпишат всичко постигнато, само защото истинския ти звезден период е минал. Ами нищо вечно няма, нищо не е константно и непреходно. Но да му мислят тези, които нямат „стари успехи”, че днешните са трето място в класация на А1 или 300К за 24 часа, а преди бяха самостоятелен концерт в НДК и десятка по продажби в чужбина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че "Луда по тебе" е най-големия хит в чалгата. Може във златните години "Шампанското" или някоя друга да е била по-масова, но към днешна дата почти всичко е забравено и втръснало, а песента на Кама държи и млади и стари. Наистина е голям феномен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тайничко си е мечтала да кавърдиса един ден този хит.
Простете, но Ивана не изпълнява песни, състоящи се от два тона, жената има други приоритети и възможности!

 

 

Разбира се, че "Луда по тебе" е най-големия хит в чалгата. Може във златните години "Шампанското" или някоя друга да е била по-масова, но към днешна дата почти всичко е забравено и втръснало, а песента на Кама държи и млади и стари. Наистина е голям феномен.
Колко жалко, ако е така. Песента е безумно тъпа, кофти изпята, инфантилна и с текст от лексикона ми от четвърти клас. Ако това държи млади и стари, значи народът ни е действително масово прост и вдетинен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко жалко, ако е така. Песента е безумно тъпа, кофти изпята, инфантилна и с текст от лексикона ми от четвърти клас. Ако това държи млади и стари, значи народът ни е действително масово прост и вдетинен.

Той народа че е прост - така е, но във самата песен има някаква магия. Музиката и странното ударение върху Л мен много ме кефят.

По-добре да полудяваме по някого, от колкото да плачем със шампанско в ръце! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко жалко, ако е така. Песента е безумно тъпа, кофти изпята, инфантилна и с текст от лексикона ми от четвърти клас. Ако това държи млади и стари, значи народът ни е действително масово прост и вдетинен.

 

Обаче много си го мразиш тоя лексикон, всеки текст който не ти хареса го свързваш с него. Изгори го и махни негативната енергия от дома си! Лека нощ. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче много си го мразиш тоя лексикон, всеки текст който не ти хареса го свързваш с него. Изгори го и махни негативната енергия от дома си! Лека нощ. :Vishenka_05:
Нямам вина, че ти си спрял интелектуалното си развитие някъде там, та ти е свиден. Лека да бъде! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ретро песните на Слави,Батальона,Не сме безгрешни,Тигре,тигре,Шампанско и сълзи,Залеза и зората,Казваш,че ме обичаш,та дори Кожена пола са много по-големи хитове от малоумната песньовка на дъртата скумрия. Осъзнайте се. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той народа че е прост - така е, но във самата песен има някаква магия. Музиката и странното ударение върху Л мен много ме кефят.

По-добре да полудяваме по някого, от колкото да плачем със шампанско в ръце! :3fdb8960598fa63e:

Пред "шампанско" се пише "С", а не "СЪС". Ако по-малко беше полудявал по подобни на Камината тъпотии, можеше и да го знаеш и да се диференцираш от простия народ.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ми е толкова дразнеща... Да, хората се забавляват на нея, но не смятам, че е някаква истерия. Колкото на други стари песни. Самозабравяте се. Аз лично никога не бих си я пуснал доброволно, инфантилна ми е и дразнеща. Една Няма шега ми е много по-весела и хитова. Камелия не успя да си я отгледа обаче, а на времето беше много скандална и в клипа с онзи шейх и визията на лека жена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена все още не е паднала под 100К, а минаха 20 дни, докато при Емануела са минали едва 5 дни и последните й гледания са 137К.

 

Песните, излезнали през последният месец:

 

Деси и Фики - 84К

Галин - 148К

Емануела - 137К

Галена - 108К

Джена - 107К

Анелия - 35К

Борис Дали - 69К

Джулия - 53К

 

И тук си правим извода, че след "Да гори любов" и "Грешка беше", третият хит в ТОП 3 на есента/зимата е "Феноменален".

 

Анелия си осра годината тотално, а пък Джулия дето я гласяхте за лидерка, й се забрави бозата. Сякаш след "Бръм" някой ги урочаса :1000 (29):

 

П.С Шефката има 21К от официалното клипче. Падна ли под 50К официално, колко прави горе-долу другото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

 

Кво става със седмичния попнейбъл? Нали попринцип излиза в сряда през нощта? :girl_cry2: Тръпнем в очакване.

 

 

Мне. Винаги е излизал в четвъртък, между 0ч-6ч. От няколко месеца излиза след 8ч. Всички класации за четвъртък излизат една по една, на всеки 30 минути.

 

Дневните гледания се рилийзват към 0ч

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана само Камелия и "Луда по тебе" е чакала, че да излезе да си направи програмата жената... :1000 (29):

 

Абсолютен факт. През 2007 година Камелия реши да пее първа и със звездната кариера на Ивана се приключи. Ще е хубаво да прочета в книгата на Камелия кой е провокирал това нейно решение, защото държа правата върху идеята със специална тема, която направих в нейната папка във форума на ТВ Планета. Разбира се, че бях оплют от всички, включително и от "камелотите", а най-много от Сашо. Радвам се, че с решението са да пее първа Кама отпроверга всички скептици, изстреля се в друга орбита, направи неоценима услуга на Галена и Борис Дали, с което спечели респекта им за цял живот.... и без да иска направи моя милост нещо като последна инстанция в тези форуми.Тогава много хора ми вдигнаха палец нагоре, като пръв бе най-критикуващият ме тогава - Сашо от Варна.

 

Та като заговорихме за него, верно ли заради досадните "десови" Сашо не влиза тук напоследък? :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че вече никой не прави такива песни, мисля че има нужда някой да се завърне могъщо ...

 

 

За да няма ляво-дясно, остави ги ти надясно ...

 

Напрао почна да ми липсва Костов, чак отивам да слушам Командира и да чакам видим дали и аз ще съм като Петрана ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че вече никой не прави такива песни, мисля че има нужда някой да се завърне могъщо ...

 

 

За да няма ляво-дясно, остави ги ти надясно ...

 

Напрао почна да ми липсва Костов, чак отивам да слушам Командира и да чакам видим дали и аз ще съм като Петрана ...

Мисля, че пее "постави ги ти натясно" :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...