Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

То пък все едно и Камелия не е влизала за пари в Брадъра. :1000 (29): Не знам Фокси какво толкова плюе другите чалгаджии за това, а се прави на разсеян, че и на неговата любимка й дадоха още $$$ отгоре, за да им вдигне рейтинга не само като водещ, а и като съквартирант. Бутнаха я вътре с очевидната надежда да им направи още сеири с Ицо Хазарта, а също и с Азис, на когото беше показала среден пръст предишната година. А и я показваха доста често без грим- пълноценен съквартирант. Което не значи, че участието й там е нещо ужасяващо лошо, както той го изкарва за други. В атмосферата на българската риалити действителност в последните около 15 години влизането на чалга дива в такова риалити не е нищо шокиращо и неочаквано- на практика това вече си е част от комерсиалния бизнес. А и сезонът беше благотворителен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не спря да се кичи с измислени награди и класации. Бива комплекси, ама тва направо е потрес.

За да оглавиш седмичната класация в Spotify в България са нужни средно 3 хил. стрийма. За Apple Music сигурно са по-малко. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отговори на въпроса дали Галена ти е отказала снимка или някяква друга е причината? :3fdb8960598fa63e:

През последната година ме отблъсна най-вече с безкрайното си позьорство, непрестанно парадиране с марки, лъскави и фотошопирани снимки, на които прилича повече на порцеланова кукла, от колкото на оная готина мацка, която си беше допреди Пей сърце. Та тя пропътува хиляди километри за да се снима с някаква пластмасова статуетка на измислена церемония, макар и сама да е наясно, че цялата тая работа няма капка стойност. Като вземем и непрестанните й опити да се прави на рапърка, подражавайки на Тита и Гери-Никол, непрестанното лизане на задници на Дара, Папи Ханс и сие. Всичко това ми изгражда един фалшив и нереален образ, това не е тя просто- певицата с песните Дай ми, Пак ли, Спри ме, В твоите очи и т.н. Видя, че нещата зациклиха с Криско стайл и се хвърли в другата крайност- втори пореден кючек, породен от паника какво да прави. Цялата работа е, че се оплете в "лидерството" си, в собствените си стратегии и в това да си мисли, че диктува нещо в тая музика.

От другата страна вземи Преслава- непринудено, естествено присъствие в медиите + тотални хитове, направени и изпяти със сърце.

И все пак, Галена е свободна да се прави на каквато поиска, няма лошо, просто напоследък в нея виждам един изкуствено създаден образ, вместо певица, която да забавлява народа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кола? В смисъл - пари! Използва ли тя за целта "феноменалният" си глас, с който 20 години разни дебили ми се пъчат насреща? Нали беше някаква там класна певица, невероятна изпълнителка, фамозна сценична персона и направо творение на природата от плът и кръв? С кое свое от изредените качества пребори конкуренцията в този Брадър? И кой закриваше концерта в Брадъра? - тя като победител в тази "вокална" надпревара, където ги е сразила с глас сигурно.

 

Б`аси смеха! Тъпи чалгарки, занулени от полуидиоти, каквито са таргет групата, зяпаща това посмешище. Как могат да си причинят такова нещо и да се хвалят, че са били в него? Толкова са пропаднали, че ще се излагат като първи глупаци на място, където ги осмиват и подиграват, само заради малко популярност, която отдавна ТВ Планета не им осигурява.

Възможно най-тъпата чалгарка, Вескова, също беше вътре, където полицемерничи с Азис, след което си излезе, без да бъде запомнена с нещо кой знае какво. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана, Преса и един куп други чалгарки не спряха да си публикуват скрийншотове с класации, гледания и т.н., но когато Галена го направи, то е от комплекси. :bx:

 

Момчето е психически онодено от Галена на някое нейно участие, няма друго обяснение за шизофренната смяна в нагласите му. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

..вместо певица, която да забавлява народа.

 

Ти сериозно ли ?

Певицата, която пее на всички участия абсолютно на живо, която прави най-готините и луди купони, не забавлява народа? И това ли трябваше да прочета в този форум..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да се е променила, няма как за една година мнението ти за дадена певица да бъде коренно различно, след като до миналата година непрестанно я защитаваше и хвалеше.

 

Пфффф, ей тва е бе, Лидерка!!! Как да не си горд фен на такава певица? Нямам думи! Евала!!! :notworthy:

 

Всяка певица се променя в даден период, но никой не си е позволил толкова да храни "бившата си любимка".

 

И кои са тези песни дето Преслава ги пее с много чувство последните години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са сега фенчетата й,които спореха,че гледанията ще се задържат? :1000 (29):
Преслава онзи ден беше направила 107К, на втория месец, а Галена е едва на 3 седмици
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всяка певица се променя в даден период, но никой не си е позволил толкова да храни "бившата си любимка".

 

И кои са тези песни дето Преслава ги пее с много чувство последните години?

Ако ме изкефи и на половината с някоя нова песен, колкото с Моро му, пак ще го напиша. Аз харесвам песни, а не певици. Когато няколко години подред Галена изкарваше тотални хитове съм я хвалил, сега, когато изкарва Шефката и докосни ме, нахапи ме, няма как да я защитавам. За Дай ми любов също бях написал хубави неща - просто когато ми хареса нещо винаги ще го напиша. Не ми дреме, че 2015 е изкарвала клипове на световно ниво, важното е днес какво се случва.

Когато Преса пееше Чуплива и влюбена в мазето също съм я хейтил, сега когато изкарва "Да гори в любов" и цялата дискотека пее с нея, няма как да не й кажа евала.

Спирам да се обяснявам, всеки си има мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси вижда, че двойният му стандарт е доста забелязан вече и никой не му се връзва, та целия кипи. Безсилие.

Кажи кои песни очакваш от Пресито на концерта. Колко биса прогнозираш? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ме изкефи и на половината с някоя нова песен, колкото с Моро му, пак ще го напиша. Аз харесвам песни, а не певици. Когато няколко години подред Галена изкарваше тотални хитове съм я хвалил, сега, когато изкарва Шефката и докосни ме, нахапи ме, няма как да я защитавам. За Дай ми любов също бях написал хубави неща - просто когато ми хареса нещо винаги ще го напиша. Не ми дреме, че 2015 е изкарвала клипове на световно ниво, важното е днес какво се случва.

Когато Преса пееше Чуплива и влюбена в мазето също съм я хейтил, сега когато изкарва "Да гори в любов" и цялата дискотека пее с нея, няма как да не й кажа евала.

Спирам да се обяснявам, всеки си има мнение.

 

И като пусне Моро му 2 ще започнеш пак да я обичаш и да я величаеш, така ли? И после като пусне Шефката 2, яко хейт.

 

Ти си на принципа, една певица ако изкара 10 брутални парчета и след това изкара 11-то и 12-то което не ти харесат, вече не ти е никаква любимка и се започва плюене по нея? :1000 (29):

 

Кефи се на песните, но този твой внезапен хейт срещу Галена направи впечатление на други хора от форума.

 

received-375582996319069.png

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи кои песни очакваш от Пресито на концерта. Колко биса прогнозираш? :Vishenka_05:

 

Не се изтриваш, Обратно в играта и Да гори в любов задължително.

Вероятно и някоя стара, като някак ми се иска да е Горчиви спомени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се кефя, когато заговоря за алчните простакеси от чалгата влизали в Брадъра след шумни преговори и почни нулеви пари за себе си и тук се наредят на амбразурата знайни и незнайни полифонични мелодии, които ми припяват една и съща досадна песен. Същите всеки път искат да изкарат и Камелия маскара като техните възлюбени, но никога не им се получи понеже:

 

1. Камелия не участва в надпреварата "ВИП Брадър", а водеше коментарната рубрика "Голямата уста", като истински журналист, а не като смешник в къщата.

2. Камелия влезе за 4 дни, по настояване на продуцентите на Брадъра и взе умопомрачителен хонорар за това - 10 000 лева на ден.

3. Сравнявайки това, с 3-те месеца на Емануела и Деса, за съответно 80 000 и 100 000 лева (като победител) е направо смешно да се коментира.

4. Камелия е много скъпа марка и само марката "Азис" може да се конкурира с нея, а това води до разстройство на вестибуларният апарат у чалгарите.

5. Камелия уважаеми има много какво да губи, ако влезе в схемите на Нико Тупарев, които разрушават кариери, срещу няколко пробити долара....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има да загуби, защото не е искрена в интервютата си. И няма как да се прави на велика без нейния мунчо.

Да не говорим, че никой не би я карал да пее.

Но си прав може би, че няма какво да загуби. Доста голямата фенска маса липсва, а както казва Мария една птичка лястовичка не прави, визирайки шепата недоволници тук, които я подкрепяте :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като пусне Моро му 2 ще започнеш пак да я обичаш и да я величаеш, така ли? И после като пусне Шефката 2, яко хейт.

 

Ти си на принципа, една певица ако изкара 10 брутални парчета и след това изкара 11-то и 12-то което не ти харесат, вече не ти е никаква любимка и се започва плюене по нея? :1000 (29):

 

Кефи се на песните, но този твой внезапен хейт срещу Галена направи впечатление на други хора от форума.

 

received-375582996319069.png

:1000 (29):

Аз ти казвам, че е важно какво се случва към днешна дата, ти ми вадиш коментари от 2016 година.

Спирам с този безумен спор, лека вечер! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да каже някой, че Камелия не е искрена в интервютата си е морална перверзия. Та ако не бе тя нищо за случващото се в кухнята на този бранш нямаше да знаем. Точно от нея разбрахме за палавото Фатме, което продава дупе срещу кариера. За обсебената от грандомания Глория, която с ултиматуми подобни на Преслините днес, с години изнудваше Митака и запуши развитието на целия бизнес. С претенциите на Деса, да не работи много, но да бъде оценявана. С амбицията на Ивана, да си продаде не само правата и душата на творчеството на Пайнер, за да стане приоритет на фирмата и да види и тя слава. За грозните задкулисни машинации и сметки на дребни душици с шефа, за няколко статуетки скрап повече. Какво ли не разбрахме от Камелия и нищо от никой друг освен от Галена, със снимките във фейса по време на онази церемония, където наградите приключиха за дълги години. И накрая ще влиза тук някакъв обсебен от Деса младеж по-горе в постовете ще ми дрънка за лицемерие от Кама. Егати сеира.... :1000 (29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да каже някой, че Камелия не е искрена в интервютата си е морална перверзия. Та ако не бе тя нищо за случващото се в кухнята на този бранш нямаше да знаем. Точно от нея разбрахме за палавото Фатме, което продава дупе срещу кариера. За обсебената от грандомания Глория, която с ултиматуми подобни на Преслините днес, с години изнудваше Митака и запуши развитието на целия бизнес. С претенциите на Деса, да не работи много, но да бъде оценявана. С амбицията на Ивана, да си продаде не само правата и душата на творчеството на Пайнер, за да стане приоритет на фирмата и да види и тя слава. За грозните задкулисни машинации и сметки на дребни душици с шефа, за няколко статуетки скрап повече. Какво ли не разбрахме от Камелия и нищо от никой друг освен от Галена, със снимките във фейса по време на онази церемония, където наградите приключиха за дълги години. И накрая ще влиза тук някакъв обсебен от Деса младеж по-горе в постовете ще ми дрънка за лицемерие от Кама. Егати сеира.... :1000 (29):
Всичките са по-талантливи от Кама! Тихо сега! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, каквото и да говориш фактите от моя пост си остават- Камелия влезе във Вип Брадър като съквартирант срещу пари, показваха я без грим и се опитаха да я използват за пионка в скандали с Ицо Хазарта и Азис. Голяма работа, че не се е борила за победа, пълноценен съквартирант си беше за кратък период. Все едно Десови да твърдим, че Десислава не е била съквартирант в Къртицата.

А и както ти казах, не виждам какво има да обсъждаме. Риалити предаванията вече са част от нашия шоубизнес. Чалгаджиите така или иначе се продават за пари, практикувайки лекия жанр, та като влизат във Випа не е кой знае колко по-различно. Виж, естрадните като тръгнаха да влизат беше съвсем различно и изненадващо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките са по-талантливи от Кама! Тихо сега! :Vishenka_05:

 

Така говореха фенчетата на Мария Кирчева и Уитни от Хюстън за Мадона. Но след достатъчно много години резултатите, са налице.... :1000 (19):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...