Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

много симпатична. защо не пуска нови песни ?

Отдадена е на майчинство, но има записана нова песен! Ще си изиграе правилно картите, бъди убеден!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена ще пуска 1000% тъпа песен сигурен съм !

Как позна обаче... :3fdb8960598fa63e:

Айде, кажи нещо и за Галена, или прокълни Преса да й паднат гледанията, или да й се изтрие клипа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава отново №1 в Трендинг.

 

Оффф, майнааа. :mf_surrender:

 

Дано Галена да смаже с хит, че не ми се мисли.

 

Ще се откача, ако мине "Шефката". :gun_bandana:

 

Знаех си ,че пак ще се настани там. Определено с тая песен удари конкуренцията на земята не мислиш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си ,че пак ще се настани там. Определено с тая песен удари конкуренцията на земята не мислиш ли?

 

Мисля, да. И това ме притеснява. :1000 (35):

 

Не ми пречи да има хит, но не искам да минава Галена и Тони. :3fdb8960598fa63e: А то натам отива. :vur:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера имаше 2,901 млн., сега са 3,105 млн. - значи за денонощие е направила малко над 200 хиляди.

Дуетът на Янева колко е имал?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, да. И това ме притеснява. :1000 (35):

 

Не ми пречи да има хит, но не искам да минава Галена и Тони. :3fdb8960598fa63e: А то натам отива. :vur:

 

Ама това са напълно две различни песни ти какво очакваш. Аз не отричам ,че “Шефката” е тотален хит, но мисля че “Да готов любов” е по-качествената!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галюша е кръгла нула от година и половина, колкото и да се пънете да ни внушавате някакви неща с "Шефката". Дано се издъни и с есенно-зимния си трак. Забавно е да гледаме истериите на Фиклена. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галюша е кръгла нула от година и половина, колкото и да се пънете да ни внушавате някакви неща с "Шефката". Дано се издъни и с есенно-зимния си трак. Забавно е да гледаме истериите на Фиклена. :Vishenka_05:

Да, ама няма да се издъни, не си мечтайте. Да не се обърнат истериите само, че цяло лято гледахме доста такива, ако има още на някой хора ще им дойде много. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати, толкова да е изтъркана песента на Преслава, а толкова да зарибява. :1000 (29): Даже и в моя плейлист се изкачва нагоре.

Но се изсилвате с тези прогнози за хита на годината. Нека да видим за колко време ще стигне 10 милиона и тогава ще я сравняваме с Шефката и Зоопарк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати, толкова да е изтъркана песента на Преслава, а толкова да зарибява. :1000 (29): Даже и в моя плейлист се изкачва нагоре.

Но се изсилвате с тези прогнози за хита на годината. Нека да видим за колко време ще стигне 10 милиона и тогава ще я сравняваме с Шефката и Зоопарк.

Според мен до края на ноември ще ги направи.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фиклено, постваш песни на Галена от преди 3-5 години. Знаем, че онова е силен период за нея.

Питам: къде са тези милиони след "Моро му", при положение, че каналът е все по-разрастващ се и с повече абонати? С клизма прави 10 млн., а някои песни като "Дай ми любов" и 5 млн. нямат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...