Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пресила ми е братовчедка и усилено пунтира екстра Нина, за да ми се хареса, но повече докарва Нелина.

А Екстра Нина каква ти се пада - прабаба? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз не си падам по нито един от двамата и също харесвам песента. Ти за тази логика съдиш по себе си ли, че си падаш по леля Инана - сладурана? :3fdb8960598fa63e:

 

Стеле, виж къв пич ти заплюх днеска. Точно за теб е. :Vishenka_05:

 

jenshen.jpg

 

Кефи ли та? Умрях от смях, докато го снимам, майна, през стъклото на една врата, за да не усети. Исках й клипче да направя да му чуеш гласа (там беше шоуто :3fdb8960598fa63e: ), ама избяга.

 

Направо да му давам телефона ти, като го видя следващия път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости! Денис е сладур, но е прекалено детски за мен. Той прилича на 14-15 годишен. Красиво, симпатично момче, но не събужда звяра в мен, просто му се радвам и виждам потенциал в него. ;)

 

Преслава ясно, че песента й е мастоднонт и грабва от първо слушане, аз възроптах срещу факта, че не дават път на новата песен в Трендинг. Мислех, че зависи от фирмата кое клипче да се яви там, а то очевидно не е така.

 

Аз все още слушам "Да гори в любов" по 2-3 пъти на ден обачее не е същото като първите пъти, изчерпа ми се тръпката. Народът явно е на друго мнение, нека, поне чалгата си има мегахит.

"Да гори в любов" приключи за мен поне, но няма база за сравнение с това дуетче.

 

 

Аз не си падам по нито един от двамата и също харесвам песента. Ти за тази логика съдиш по себе си ли, че си падаш по леля Инана - сладурана? :3fdb8960598fa63e:
О, не - леля Ивана - сладурана съм я късала от критики за омразните ми:

- Душ или направо

- Много си готин

- Кралете

- Мога и без теб

- Парти микс 2

-

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, виж къв пич ти заплюх днеска. Точно за теб е. :Vishenka_05:

 

jenshen.jpg

 

Кефи ли та? Умрях от смях, докато го снимам, майна, през стъклото на една врата, за да не усети. Исках й клипче да направя да му чуеш гласа (там беше шоуто :3fdb8960598fa63e: ), ама избяга.

 

Направо да му давам телефона ти, като го видя следващия път.

:roll1: :roll1:

Представих си как си се заложил да снимаш зад вратата... Какви жертви заради мен, благодаря, ще върна жеста. :3fdb8960598fa63e:

Влюбих се от пръв поглед, кво ши прайм ся?

Телефона ми няма как да му дадеш, но може да ми дадеш номера. Ама да не стане така, че да го харесаш и ти и да се скараме? Ще трябва да се оскубем за един тюфлек.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1:

Представих си как си се заложил да снимаш зад вратата... Какви жертви заради мен, благодаря, ще върна жеста. :3fdb8960598fa63e:

Влюбих се от пръв поглед, кво ши прайм ся?

Телефона ми няма как да му дадеш, но може да ми дадеш номера. Ама да не стане така, че да го харесаш и ти и да се скараме? Ще трябва да се оскубем за един тюфлек.. :3fdb8960598fa63e:

 

Вярваш ли, че този нерез има по-нежен глас от твоя? Виж какво несъответствие между визия и "душевност". :3fdb8960598fa63e:

 

Мани днеска направо, като го чувах и ме избиваше на смях. И се обясняваааа... знаеш на какви хора. И те го гледат и се маят.

 

Ще чакам да ми избереш някой по твой вкус като за мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярваш ли, че този нерез има по-нежен глас от твоя? Виж какво несъответствие между визия и "душевност". :3fdb8960598fa63e:

 

Мани днеска направо, като го чувах и ме избиваше на смях. И се обясняваааа... знаеш на какви хора. И те го гледат и се маят.

 

Ще чакам да ми избереш някой по твой вкус като за мен. :3fdb8960598fa63e:

 

Така ли се смя и ти? :1000 (29):

 

 

Било е голямо шоу, хвърлил е хората в потрес. И как сериозно е застанал на снимката като шеф, ще ми подхожда. :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нека си припомним мега хита на 2015, за всички които виждам, че го желаят :)

 

И да, Преслава като е била все още малкото Пете у Толбухин си е мечтала като порасне да стане има таланта, кариерата и хита на Пресила!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нека си припомним мега хита на 2015, за всички които виждам, че го желаят :)

 

И да, Преслава като е била все още малкото Пете у Толбухин си е мечтала като порасне да стане има таланта, кариерата и хита на Пресила!

Пресила работи по международни стандарти - един хит я храни цял живот, но все пак може за ценители да пусне предложение "Нелепо е".

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho, plambata,

 

10 октомври е - ще обсъдите ли резултата от залога?

 

Преслава - Да гори в любов - 2,901 млн.

Фики ft. Джена - Кво те бърка - 869 хил.

 

:3fdb8960598fa63e:

 

 

Ами какво да кажа - признавам си прогнозата за провал. :1000 (27): Фикрет верно вече го няма никакъв във фенските предпочитания. Браво на Преса - силно представяне засега, но масово мнението и тук във форума е, че много бързо писва. На мен не ми е писнала, защото съм я слушал 4-5 пъти досега. Хайде сега по повод загубата в облога ще си я пусна да натрупам едно гледане. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа - признавам си прогнозата за провал. :1000 (27): Фикрет верно вече го няма никакъв във фенските предпочитания. Браво на Преса - силно представяне засега, но масово мнението и тук във форума е, че много бързо писва. На мен не ми е писнала, защото съм я слушал 4-5 пъти досега. Хайде сега по повод загубата в облога ще си я пусна да натрупам едно гледане. :1000 (29):

Фикрет е един спукан балон. Това и заслужава. :gun_bandana:

 

Дано "Обратно в играта" направи 10 милиона до края на годината :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа - признавам си прогнозата за провал. :1000 (27): Фикрет верно вече го няма никакъв във фенските предпочитания. Браво на Преса - силно представяне засега, но масово мнението и тук във форума е, че много бързо писва. На мен не ми е писнала, защото съм я слушал 4-5 пъти досега. Хайде сега по повод загубата в облога ще си я пусна да натрупам едно гледане. :1000 (29):

Нарочно я налагате тази теза за да дискредитирате песента. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нарочно я налагате тази теза за да дискредитирате песента. :gun_bandana:

 

Глупости, никой не го прави нарочно. Аз си я слушам по няколко пъти на ден, просто казах, че тръпката не е същата, както първите дни. Така е и с другите хора тук, които го казаха. По тази логика и вие месеци наред говорите, че "Шефката" не е хит за да я дискредитирате. Същото може да се каже и за вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, виж къв пич ти заплюх днеска. Точно за теб е. :Vishenka_05:

 

jenshen.jpg

 

Кефи ли та? Умрях от смях, докато го снимам, майна, през стъклото на една врата, за да не усети. Исках й клипче да направя да му чуеш гласа (там беше шоуто :3fdb8960598fa63e: ), ама избяга.

 

Направо да му давам телефона ти, като го видя следващия път.

оо супер е пича сладур мечок ! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...