Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А дано :1000 (29): Фейсбук ли е това

 

Да. От онези хора, които нямат Фейсбук ли си? :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Имало потенциал да те придърпаме в сектата значи. :3fdb8960598fa63e:

Най-накрая някакво сигурно инфо. Ще си позволя да го цитирам и в нейната тема.

Като прочета 'скоро' и се разтрепервам от ужас, още не знам дали няма да се изложи брутално и да се налага Десовите да ходим с очила и шапка след изписани 78 фанатични страници без песен. :1000 (29):

 

А, не, няма как. :3fdb8960598fa63e: Аз си я харесвам по мой си начин. В темата й наистина е като секта, не съм влизал там от месеци.

 

Сега видях и някакво селфи е пуснала във ФБ страницата си от участие, доста е пищна (меко казано). Оф, дано да си върне фигурата, грехота ще е толкова красива жена да се отьотчи. Отива й да е слаба секси тигрица. Да отива при някой nutritionist да й прави хранителен режим, да си види хормоните, да се образова, какво е това нещо?

 

Винаги съм мислел, че този взрив на напълняване при жени, и при мъже е от болкуците, които ни слагат в храната. И не само...но това е отделна тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи Деса какво разбира под скоро, че като я знаем каква е бърза... :1000 (29): Наистина много се забави. Преслава вчера роди и пусна песен, а тази още се мотае. Ако наистина е снимала и клипа какво чака толкова? Някой от приближените й верни фенове да й пише да побърза.

Е, Преслава иска за всяка година да си е сигурна, че ще е готова за наградите, в случай че ги върнат. :1000 (29): Деса още от 2003 се е научила да има други приоритети.

Но наистина много се бави. И все пак се очертава да пусне нещо до края на годината, а това малко или много е достатъчно като за след раждане. От догодина я искам активна както през 2016, без оправдания вече.

 

Да. От онези хора, които нямат Фейсбук ли си? :3fdb8960598fa63e:

А, не, няма как. :3fdb8960598fa63e: Аз си я харесвам по мой си начин. В темата й наистина е като секта, не съм влизал там от месеци.

 

Сега видях и някакво селфи е пуснала във ФБ страницата си от участие, доста е пищна (меко казано). Оф, дано да си върне фигурата, грехота ще е толкова красива жена да се отьотчи. Отива й да е слаба секси тигрица. Да отива при някой nutritionist да й прави хранителен режим, да си види хормоните, да се образова, какво е това нещо?

 

Винаги съм мислел, че този взрив на напълняване при жени, и при мъже е от болкуците, които ни слагат в храната. И не само...но това е отделна тема.

Ами както винаги се надпреварваме с другата най-добра и нейната секта... не трябва да изоставаме. :1000 (29):

 

Деси на снимките невинаги изглежда Ок, но на живо е доста по-добре. Който й отиде на участие ще се увери. Е, не е фиданка де, но не е и дебела. Нещо като визията преди да забременее, когато според мен се е тъпкала с някакви хормонални работи заради гинекологичния проблем. Добре, че това поне отмина и си роди здраво детенце.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветелина и Денис кога ще влезнат в Трендинг? :mf_surrender: Минаха над 48 часа от премиерата. То бива-бива бутане.....

 

Пеевски да отреже всякакво спонсорство на Пайнер, ако така ще я караме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Преслава иска за всяка година да си е сигурна, че ще е готова за наградите, в случай че ги върнат. :1000 (29): Деса още от 2003 се е научила да има други приоритети.

Но наистина много се бави. И все пак се очертава да пусне нещо до края на годината, а това малко или много е достатъчно като за след раждане.

До края на годината има 2 месеца, щом ви се чака толкова :1000 (29): Дано поне си е заслужавало чакатето. Аз искам и балада като "И това ще преживея" :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава няма побутване, камо ли от Янева :3fdb8960598fa63e:

 

Първо да научим значението на думата "побутване". Точно побутване си е при Преслава от страна на фирмата. Колко години под ред вече?

 

Нарочно не слагат песента на Янева и Денис, за да източат възможно най-много гледания за бързо втръсващото предложение от Преслава. Аз, като гледам, тук на 1/3 от Рамания песента вече им писна.

 

Теорията на SG за един бутан хит в годината на Преслава започва да звучи доста реалистично в такива моменти. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

-A., нашата любимка - Тони Д. мачка с невероятен външен вид !!!!

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5C603F77

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрахте че всичко се определя от алгоритъм и от Пайнер не зависи нищо.

 

Така ли е? Не избират ли собствениците на канала да решат кое тяхно клипче да влезе в Трендинг?

 

Какъв е тоя алгоритъм, Янева има повече споделяния, лайкове, коментари в последните два дни от "Да гори в любов". Няма логика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрахте че всичко се определя от алгоритъм и от Пайнер не зависи нищо.

И какъв е този алгоритъм? Сподели как така все е в интерес на Преслава.. И децата знаят, че от Пайнер зависи всичко и как бутат който си искат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли е? Не избират ли собствениците на канала да решат кое тяхно клипче да влезе в Трендинг?

 

Какъв е тоя алгоритъм, Янева има повече споделяния, лайкове, коментари в последните два дни от "Да гори в любов". Няма логика.

Тук е описано всичко.

https://support.google.com/youtube/answer/7239739?hl=bg

 

Желателно е да прочетеш английската версия обаче, защото има някои неточности в превода.

https://support.google.com/youtube/answer/7239739?hl=en

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук е описано всичко.

https://support.google.com/youtube/answer/7239739?hl=bg

 

Желателно е да прочетеш английската версия обаче, защото има някои неточности в превода.

https://support.google.com/youtube/answer/7239739?hl=en

 

Прочетох. Ето ги критериите:

 

Това се постига чрез отчитане на много сигнали, включително (без изброяването да е изчерпателно):

 

брой показвания;

скорост на увеличаване на броя показвания;

откъде идват показванията (включително извън YouTube);

преди колко време е публикуван видеоклипът.

 

Сега въпросът е Преслава повече гледания ли прави от дуета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава втората седмица ще има близо 1,6 милиона. Повече дори от първата. Ако това не е хит - здраве му кажи.

''Коя'' (един от хитовете на 2017) има 40 хиляди лайка - точно колкото проекта на Преслава на две седмици. Вижда се бруталния интерес.

 

 

пс Кал, наистина Тони изглежда жестоко. Пусни си ''Чудото любов'' за тонизиране на душа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетох. Ето ги критериите:

 

Това се постига чрез отчитане на много сигнали, включително (без изброяването да е изчерпателно):

 

брой показвания;

скорост на увеличаване на броя показвания;

откъде идват показванията (включително извън YouTube);

преди колко време е публикуван видеоклипът.

 

Сега въпросът е Преслава повече гледания ли прави от дуета?

И двете правят към 200-250к на ден. Може да минава дуета с малко.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочетох. Ето ги критериите:

 

Това се постига чрез отчитане на много сигнали, включително (без изброяването да е изчерпателно):

 

брой показвания;

скорост на увеличаване на броя показвания;

откъде идват показванията (включително извън YouTube);

преди колко време е публикуван видеоклипът.

 

Сега въпросът е Преслава повече гледания ли прави от дуета?

 

Като Пресито падне под №4 и ще се смени, но дотогава не се знае какво ще стане с Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомът просто си пада по това Денис... :3fdb8960598fa63e:

 

Дуетът му с Цуре е елементарен и бозав, поне на Преси има нещо нахъсано и курвенско. :whistling:

 

Глупости! Денис е сладур, но е прекалено детски за мен. Той прилича на 14-15 годишен. Красиво, симпатично момче, но не събужда звяра в мен, просто му се радвам и виждам потенциал в него. ;)

 

Преслава ясно, че песента й е мастоднонт и грабва от първо слушане, аз възроптах срещу факта, че не дават път на новата песен в Трендинг. Мислех, че зависи от фирмата кое клипче да се яви там, а то очевидно не е така.

 

Аз все още слушам "Да гори в любов" по 2-3 пъти на ден обачее не е същото като първите пъти, изчерпа ми се тръпката. Народът явно е на друго мнение, нека, поне чалгата си има мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До края на годината има 2 месеца, щом ви се чака толкова :1000 (29): Дано поне си е заслужавало чакатето. Аз искам и балада като "И това ще преживея" :Vishenka_05:

Тази година надали ще има бавна песен... Кралицата на баладите реши да даде шанс и на другите и видяхме, че те веднага се засилиха при тези песни, даже и изваяни от комерс певици като Емануела. :1000 (29):

Освен ако не вземе най-накрая да пусне обещания отдавна албум. WTF какви ги дрънкам, тя песни не бърза да пуска, а албум! :1000 (29):

 

Теорията на SG за един бутан хит в годината на Преслава започва да звучи доста реалистично в такива моменти. :whistling:

Проблемът е, че на SG не му се иска това да е само негова теория. Някои неща са прекалено очевидни, но тук очите удобно се затварят, въпреки че още в началото на годината Фиклена точно при нея ни показа колко лесни са за манипулация показателите. И до ден днешен не мога да си обясня защо не се направи нищо по този въпрос, а при други изпълнители се е правило.

Върнете се иначе в годините назад до 2013 (началото на Пайнерския стрийминг) и ще видите, че винаги има точно по една песен на година, чийто показатели са като на разбиващ хит и след която вече се завръщат приказките, че тя била разбила хейтърите (някои от които не са хейтъри, а просто гледат реалистично, като мен), как е най-голямата евър, как никой не можело да я надмине и т.н. Дори и да приемем, че в някои години просто е изкарвала късмет (успехът на някои като Моето слабо място, На тебе не отказвам и Не се изтриваш не може да се отрече), е абсурдно всяка година да има само по една такава песен. Да не говорим за чупенето на някои рекорди с цифри, които после дори и самата тя не може да доближи.

 

Но конкретно в случая не знам дали това с Трендинга е умишлено. Тази класация не е с някакви нормални критерии. Та погледнете, че трейлърът, който е над Преслава, за 4 дни има колкото нея и Цветелина-Денис за един. Предполагам, че причината е, че уж клиповете от малките канали изпъкват винаги, което не е особено редно, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомът просто си пада по това Денис... :3fdb8960598fa63e:

 

Дуетът му с Цуре е елементарен и бозав, поне на Преси има нещо нахъсано и курвенско. :whistling:

Аз не си падам по нито един от двамата и също харесвам песента. Ти за тази логика съдиш по себе си ли, че си падаш по леля Ивана - сладурана? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти много си падаш по подобен тип изпълнителки обаче.. :3fdb8960598fa63e: Да си намери спонсор, но пак няма да се получи, жената няма излъчване.

Пресила ми е братовчедка и усилено пунтира екстра Нина, за да ми се хареса, но повече докарва Нелина.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...