Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Виждам че няква никому неизвестна бедна жена от народа е гепнала заглавието на г-жа президента ...

 

 

Малко остана!

 

РЪЦЕТЕ ГОРЕ МИШКИ!

 

Знаете какво следва сега!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Онзи ден я сравниха с "Луда по тебе"...

 

Днес я сравняват с "Шушана"...

 

Утре с "Кен ли" на Марая Кери. :3fdb8960598fa63e:

 

Не исках пак да отварям темата за "Шефката" , защото и аз казах,че се досажда, но няма как да не напиша нещо. 1000%20(29).gif Баща ми ме пита каква е тая "Шефка" , защото на границата с Гърция звучала от всички камиони. А на радио Ултра постоянно се поръчвала през песен. Той не ме е питал за чалга песен от "Шушана", която толкова гърмеше,че му беше любопитно коя е и на кой. 1000%20(29).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Онзи ден я сравниха с "Луда по тебе"...

 

Днес я сравняват с "Шушана"...

 

Утре с "Кен ли" на Марая Кери. :3fdb8960598fa63e:

 

Не знам, ама каквото и стори да отворя в ИГ, виждам кадри от "Феноменален" или как дъни из дискотеките. Такова нещо не съм виждал..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама каквото и стори да отворя в ИГ, виждам кадри от "Феноменален" или как дъни из дискотеките. Такова нещо не съм виждал..

 

Ако питаш нашите основни опоненти, ще ти кажат, че те се виждали такова нещо с... "Да гори в любов". И може и да не лъжат.

 

Едно е ясно обаче - Галена не само участва в най-големият хит на 2018, но държи и зимната тупалка.

 

Също: Обвиняват я в нисък трафик и слаб интерес. Тубата я връща в показващите се отстрани и изведнъж набедени за провали песни като "Дай ми любов" започват да правят по 80-90К на седмица.

 

А се опитваха да я изкарат залязла....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма злоба от феновете на варела във Вечните :mf_surrender:
До онзи ден се обясняваше как съжаляваш, че си се подигравал за килограмите и проблемите с тях на Ивана и Андреа, сега явно това се е изпарило... :mf_surrender:

 

И къде видя злоба?

 

Иначе, може да чуете парчето на Малина в "Нереализираните" и да го оцените!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако питаш нашите основни опоненти, ще ти кажат, че те се виждали такова нещо с... "Да гори в любов". И може и да не лъжат.

 

Едно е ясно обаче - Галена не само участва в най-големият хит на 2018, но държи и зимната тупалка.

 

Също: Обвиняват я в нисък трафик и слаб интерес. Тубата я връща в показващите се отстрани и изведнъж набедени за провали песни като "Дай ми любов" започват да правят по 80-90К на седмица.

 

А се опитваха да я изкарат залязла....

 

Помниш ли как се каълняха и ни убеждаваха, че и ако този път Галена пусне провал, това ще й е. Корабът ще потъне и разни други.

Много се кефя как изведнъж всички млъкнаха и се скриха. Просто съм убеден, че ако Галена иска да изкара хит, може да го направи по всяко време. Има тази сила, енергия и хъс. Предните й проекти, набедени за провали като Маракеш / Дай ми любов, според мен и тя осъзнаваше, че няма да станет хитове от ранга на Шефката и Феноменален, но иска да угажда и на самата себе си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помниш ли как се каълняха и ни убеждаваха, че и ако този път Галена пусне провал, това ще й е. Корабът ще потъне и разни други.

Много се кефя как изведнъж всички млъкнаха и се скриха. Просто съм убеден, че ако Галена иска да изкара хит, може да го направи по всяко време. Има тази сила, енергия и хъс. Предните й проекти, набедени за провали като Маракеш / Дай ми любов, според мен и тя осъзнаваше, че няма да станет хитове от ранга на Шефката и Феноменален, но иска да угажда и на самата себе си!

 

Естествено.. могат ли да се забравят подобни глупости..!?

 

И като имаш предвид, че ние признавахме с ръка на сърце, че има по-слаба година, не отричахме oчевидни факти, а те носеха от десет кладенеца вода, за да внушат обратното. И ние никога не сме отричали успехите на тяхната любимка. Просто си личи кой е по-нормален (така да се каже) сред двете фен групи.

 

Големите и доказани изпълнители могат да си позволят да правят, каквото си искат от време на време. Нали трябва да си направи кеф и на нейната душа. И дори и тогава прави хитове - двете й хип-хоп парчета са с над 10 милиона. Коя друга дръзна на такъв риск и постигна подобен успех?

 

А "Дай ми любов" изобщо не е малък хит или поне не толкова малък, колкото Пресови го изкарват. По клубовете си имаше ротация. Аз лично съм я чувал навън да звучи също, а "Обратно в играта" не съм... Страхотна песен е - от тези, които нечалга феновете биха оценели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че онзи ден направи 237к , а вчера почти 200к

Песента си е timeless хит, която след толкова години очевидно е на път да се превърне в timeless хит и в родината на оригинала. И то въпреки факта, че оригинала им е със статут на класика като нашите естрадни песни. Тотална разбивация от страна на нашата версия!

 

Иначе на мен Феноменален не ми се появява за автоматично пускане отстрани, но почти винаги се появява някъде надолу при предложенията. Но и с песента на Десислава беше подобен случая в първите дни, а после изведнъж взе да ми изскача директно след почти всяка песен.

 

Много се радвам за покачените гледания на Дай ми любов. Песента реално си е доста успешна, предизвиква голямо избухване в любимите тук дискотеки. Дано и откъм милиони да вземе да го докара до към 10, за да няма как да бъде наречена провал или нещо от тоя сорт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено.. могат ли да се забравят подобни глупости..!?

 

И като имаш предвид, че ние признавахме с ръка на сърце, че има по-слаба година, не отричахме oчевидни факти, а те носеха от десет кладенеца вода, за да внушат обратното. И ние никога не сме отричали успехите на тяхната любимка. Просто си личи кой е по-нормален (така да се каже) сред двете фен групи.

 

Големите и доказани изпълнители могат да си позволят да правят, каквото си искат от време на време. Нали трябва да си направи кеф и на нейната душа. И дори и тогава прави хитове - двете й хип-хоп парчета са с над 10 милиона. Коя друга дръзна на такъв риск и постигна подобен успех?

 

А "Дай ми любов" изобщо не е малък хит или поне не толкова малък, колкото Пресови го изкарват. По клубовете си имаше ротация. Аз лично съм я чувал навън да звучи също, а "Обратно в играта" не съм... Страхотна песен е - от тези, които нечалга феновете биха оценели.

 

Честно казано почна да ми писва от тая глупост със слабата година, щото с толкоз пофтаряне ша земе да стане самоизпълняващо се пророчество. Хубуу, няма хитовете като друг път, ама кой има хитове изобщо тая година (изключваме разбира се най-бруталната дама и г-жа Президента)? В най-слабата година за фолка от както се помня кой има по-силна година от Галена точно за да кажем че и била слаба годината?

 

Изобщо нека се поздравим с още песен на г-жа Президента!

 

Малко остана!

 

РЪЦЕТЕ ГОРЕ МИШКИ!

 

Знаете какво следва сега!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мислите, че като излезе Мария или друга ще спрем да говорим за Галена? Има да почакате... :3fdb8960598fa63e:

 

Иска им се да говорим за техните любимки, ама като не са ни интересни, какво може да направим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска им се да говорим за техните любимки, ама като не са ни интересни, какво може да направим?

На тях им остава само да ни търпят и да мълчат. Но и да мрънкат все тая. Вече 5 месеца Галена е най-обсъжданата в рама. Така са кралиците. :Vishenka_05:

 

Не са ни интересни другитееееее..... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам че няква никому неизвестна бедна жена от народа е гепнала заглавието на г-жа президента ...

 

 

Малко остана!

 

РЪЦЕТЕ ГОРЕ МИШКИ!

 

Знаете какво следва сега!

Коя си е позволила подобно светотатство!? Надявам се да е просто слух...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега забелязах, че 15 от 20-те най-гледани клипове за последния дневен ъпдейт са чалга. :helpsmilie: Такова нещо не помня и поп-рап звездите да са го имали в най-успешните си периоди.

И да отбележа колко е хубаво любимките ти от няколко различни поколения- Деси Слава, Галена и Джулия- да са в Топ 10. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В най-слабата година за фолка от както се помня кой има по-силна година от Галена точно за да кажем че и била слаба годината?

 

Те май имаха предвид 1 година от #TheBoss докъм "Маракеш". И веднага я обявиха за бита карта. В същото време тук се пускат клипчета от дискотеки, в които диджеи си изкарват половината програма с песни на Галена. Тихо...

 

Много хайпваш зарязаната заради по-млада селянка бивша краварка. С интерес ще прослушам новото й предложение. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...