Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

1 година от премиерата!

Супер добре си се разви тази балада и гледанията го показват. :Vishenka_05:

Предишните им дуети нямат под 20 милиона,а тази има малко над 7 милиона..иначе се била развила добре. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 млн.

 

28,8 млн. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Коментирай факта, че "Обратно в играта", въпреки купените от теб дислайкове, мина "Просташко шоу" по гледания, а излезе 2 месеца след нея. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предишните им дуети нямат под 20 милиона,а тази има малко над 7 милиона..иначе се била развила добре. :1000 (10):

Балада е все пак, не е нещо ударно, а тук се изкарваше голям провал.

Обаче само на мен ли след всички нови песни ми излизат Честито и Видимо изневерил? Голям късмет Цура! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен до края на ноември ще ги направи.

Зависи дали продължи със същото темпо или зацикли като Няма да ти пиша, с която я сравнявам, откакто е излязла. Т.е зависи колко са платили. :D

 

24 млн.

:notworthy:

Все повече се приближава към това да е най-гледания клип и на Галена. Случайност? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи дали продължи със същото темпо или зацикли като Няма да ти пиша, с която я сравнявам, откакто е излязла. Т.е зависи колко са платили. :D

Все повече се приближава към това да е най-гледания клип и на Галена. Случайност? :whistling:

Беше невероятен културен шок за нас, феновете на П., когато Г. и Д. пуснаха "В твоите очи", а само седмица по-късно П. се хвърли на лежанката в "Аматьорка".

:roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Балада е все пак, не е нещо ударно, а тук се изкарваше голям провал.

Обаче само на мен ли след всички нови песни ми излизат Честито и Видимо изневерил? Голям късмет Цура! :3fdb8960598fa63e:

"Боже,прости" също е с баладично звучене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше невероятен културен шок за нас, феновете на П., когато Г. и Д. пуснаха "В твоите очи", а само седмица по-късно П. се хвърли на лежанката в "Аматьорка".

:roll1: :roll1: :roll1:

Почти толкова шокиращо, колкото когато ДС пусна Не го прави и В твоите очи, а после награби надениците в Започваме на чисто. :1000 (29):

Но да, и аз се замислям в какъв неочакван контраст са били Галена и Преслава тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти толкова шокиращо, колкото когато ДС пусна Не го прави и В твоите очи, а после награби надениците в Започваме на чисто. :1000 (29):

Но да, и аз се замислям в какъв неочакван контраст са били Галена и Преслава тогава.

Тогава Галена доста изпъкваше. Добре, че дойдоха времена когато П. отново я изравни. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше невероятен културен шок за нас, феновете на П., когато Г. и Д. пуснаха "В твоите очи", а само седмица по-късно П. се хвърли на лежанката в "Аматьорка".

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Беше страхотен и незабравим миг! :heart:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше страхотен и незабравим миг! :heart:

Бях в тотален потрес от песента и клипа :1000 (29): Както когато пусна "Моето слабо място".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше невероятен културен шок за нас, феновете на П., когато Г. и Д. пуснаха "В твоите очи", а само седмица по-късно П. се хвърли на лежанката в "Аматьорка".

:roll1: :roll1: :roll1:

В интерес на истината тая песен ми беше една от любимите това лято! Както и всичко друго на Преслава от 2015. Единствено дуета с Ваня ми е мега противен, не знам как се е съгласила да го снима. :mf_surrender:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава Галена доста изпъкваше. Добре, че дойдоха времена когато П. отново я изравни. :3fdb8960598fa63e:

Обречени са си винаги да се надпреварват, като Деса и Кама. Само при Глория и Ивана свърши конкуренцията, защото за жалост спряха да са актуални.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тьотката любима" средно с по 92К гледания на ден в последните 3 денонощния, които бяха делнични дни. :clap:

 

Калине, базикаш със смъртта на бащата на Галена, днес й пожелаваш да се изложи със следващото парче. Да казвам ли Галена какво ти пожелава на теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тьотката любима" средно с по 92К гледания на ден в последните 3 денонощния, които бяха делнични дни. :clap:

 

Калине, базикаш със смъртта на бащата на Галена, днес й пожелаваш да се изложи със следващото парче. Да казвам ли Галена какво ти пожелава на теб?

Тя надали подозира за моето съществуване, но най-лошо което може да ми пожелае, е Преси да залезе :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обречени са си винаги да се надпреварват, като Деса и Кама. Само при Глория и Ивана свърши конкуренцията, защото за жалост спряха да са актуални.

При Деса и Кама вече не е същата надпревара, правите я техните фенове. За мен винаги е било ясно коя от двете е по-добрата, мисля, че няма нужда да ти казвам коя е. И при двете има спад в позициите, но при Камелия е по-осезаем. Нищо, че сега ще вземе 200 бона от Гласът на България :3fdb8960598fa63e:

Дано поне ги вложи в качествени проекти и да си плати данъците. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Деса и Кама вече не е същата надпревара, правите я техните фенове. За мен винаги е било ясно коя от двете е по-добрата, мисля, че няма нужда да ти казвам коя е. И при двете има спад в позициите, но при Камелия е по-осезаем. Нищо, че сега ще вземе 200 бона от Гласът на България :3fdb8960598fa63e:

Дано поне ги вложи в качествени проекти и да си плати данъците. :1000 (29):

Брат, много си смешна, като се опитваш да се правиш на интересна. Забелязвам, че от както Докего ти би шута, а аз ти казах в пряв текст мнението ми за теб си се озлобила към Кама. Злобата ти е пословична. И с 200 да си срещу нея, няма да я стигнеш. Аре възирай към Ловеч...

Бах ти негативната и вечно мрънкаща персона си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена спокойно можем да я отпишем от топ имената .. а едно време беше в подножието на върха. :mf_surrender:

 

Добре, че веднъж на две години нацелва с песни като "Коя" и "Хулиган", иначе щеше съвсем да е изпаднала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брат, много си смешна, като се опитваш да се правиш на интересна. Забелязвам, че от както Докего ти би шута, а аз ти казах в пряв текст мнението ми за теб си се озлобила към Кама. Злобата ти е пословична. И с 200 да си срещу нея, няма да я стигнеш. Аре възирай към Ловеч...

Бах ти негативната и вечно мрънкаща персона си...

 

Сашо та тя Стела прилича на богомолка. За какво стигане говориш :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брат, много си смешна, като се опитваш да се правиш на интересна. Забелязвам, че от както Докего ти би шута, а аз ти казах в пряв текст мнението ми за теб си се озлобила към Кама. Злобата ти е пословична. И с 200 да си срещу нея, няма да я стигнеш. Аре възирай към Ловеч...

Бах ти негативната и вечно мрънкаща персона си...

Забелязвам, че трудно различаваш злоба от шега и закачка, може би защото ти си озлобен и познаваш добре само това чувство. Не се мисли за толкова важен, че заради теб да се озлобявам към когото и да било. Мнението ти за мен също не ме интересува. Замисли се ти колко пъти си показвал злоба и тогава и тогава ми говори на мен. Не съм единствената тук която е казала нещо лошо за Камелия, но ти най-много скачаш на мен, защо? Нали не се интересуваш и не съм интересна, ами тогава ми подмини коментара и не го чети. Върви скачай на някой друг. А сега пък се намеси в коментара ми към друг потребител, не се стърпя отново да избълваш собствената си негативна енергия и неудовлетвореност. Лесно избухваш и се палиш, а иначе аз съм злобна и негативна. Проблема ти не е в коментара ми за Камелия, а в избухливата ти персона. На какво се дължи това - ти си знаеш, но те съветвам да изпушиш една и да се успокоиш. Ако обичаш не се занимавай с мен, няма да ме трогнеш и засегнеш. В коментара ми нямаше нищо мрънкащо, но ти и от това не правиш разлика. В момента мрънкаш само ти, но не ти е за първи път, свикнахме. Това е не по-малко смешно. Повече не се намесвай когато цитирам друг потребител. Сега да не вземеш да избухнеш, дано има нещо за успокоение около теб. Чао!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Деса и Кама вече не е същата надпревара, правите я техните фенове. За мен винаги е било ясно коя от двете е по-добрата, мисля, че няма нужда да ти казвам коя е. И при двете има спад в позициите, но при Камелия е по-осезаем. Нищо, че сега ще вземе 200 бона от Гласът на България :3fdb8960598fa63e:

Дано поне ги вложи в качествени проекти и да си плати данъците. :1000 (29):

 

Всъщност, истинска война между двете никога не е имало, а това, което го има, винаги са го правили точно техните форумски фенове. :1000 (29): И преди сме обсъждали факта, че този конфликт беше създаден от неспособния да превъзмогне 2002 Фокси. На Камелия може и да й е станало неприятно, че не е взела Певица, но дотам- в следващите години изобщо не са показвали каквито и да е негативни чувства една към друга, Камелия даже й беше гост в списание Мистерия и й беше ходила на промоция. Разбира се, най-големият фен и на двете продължава да се опитва да създава напрежение дори 16 години по-късно, вместо да види, че теориите му как Деса е временно и напомпано явление отлетяха отдавна. :1000 (29):

 

И все пак, към днешна дата наблюдаваме друга една надпревара между двете, която няма как да не съществува, след като те единствени си я извоюваха от звездите от старата генерация. Съществува благодарение на способността им да навлизат в новото време и да се приспособяват към него, за разлика от всички други чалга изпълнители с над две десетилетия кариера. От звездите на 90-те те единствени са не само с големи фен бази, а и са интересни на масовата публика. И дори и на моменти да са имали дупки, са се изправяли. Точно в това отношение оттук нататък е интересно да видим коя от двете (или и двете) ще успее да задържи такъв интерес по-дълго. А че Деси е по-стабилна от Камелия е ясно, но мисля че и Камелия показа, че не е за подценяване. И двете го показаха, въпреки че през 2015 феновете им се избивахме ненужно да ги подценяваме една друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...