Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Фокс, коментирай възможността да е на нов договор. :1000 (29):

 

Аз вероятно последен ще повярвам, че обсебена от славата женица като Преслава ще си развали рахатлъка в Пайнер, който с толкова усилия и 10-годишна "студена война" с Кама и Галена изгради. Но знае ли човек? Никога не казвай, никога! Ако такова нещо евентуално се случи само едно нещо няма да ми е ясно:

 

- Защо за Глория, Ивана, Тони Дачева, Славка Калчева, Веско Маринов, цялата листа с народните изпълнители, евентуално Преслава може, а за Камелия не може на никаква цена и почти 16-17 години сеири в медиите? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вероятно последен ще повярвам, че обсебена от славата женица като Преслава ще си развали рахатлъка в Пайнер, който с толкова усилия и 10-годишна "студена война" с Кама и Галена изгради. Но знае ли човек? Никога не казвай, никога! Ако такова нещо евентуално се случи само едно нещо няма да ми е ясно:

 

- Защо за Глория, Ивана, Тони Дачева, Славка Калчева, Веско Маринов, цялата листа с народните изпълнители, евентуално Преслава може, а за Камелия не може на никаква цена и почти 16-17 години сеири в медиите? :scratch:

Както сам си казвал, Пайнера винаги е уважавал Кама по-малко от други. Мислеше си, че може да мине на тънко с нея, но не се получи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вероятно последен ще повярвам, че обсебена от славата женица като Преслава ще си развали рахатлъка в Пайнер, който с толкова усилия и 10-годишна "студена война" с Кама и Галена изгради. Но знае ли човек? Никога не казвай, никога! Ако такова нещо евентуално се случи само едно нещо няма да ми е ясно:

 

- Защо за Глория, Ивана, Тони Дачева, Славка Калчева, Веско Маринов, цялата листа с народните изпълнители, евентуално Преслава може, а за Камелия не може на никаква цена и почти 16-17 години сеири в медиите? :scratch:

 

Щото Кама е лисица и ги прави нещата по възможно най-гнусния начин. Например, през други лица - като теб, Цветин и тн. На нея не може да се разчита за дискретност и тн. Нейното си беше свободия. Разрешаваше й се да си говори всичко, но и трябваше да плати цената за непослушание. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото Кама е лисица и ги прави нещата по възможно най-гнусния начин. Например, през други лица - като теб, Цветин и тн. На нея не може да се разчита за дискретност и тн. Нейното си беше свободия. Разрешаваше й се да си говори всичко, но и трябваше да плати цената за непослушание. :whistling:

Мен ако питаш, на Камелия свободията й дойде чак когато вече буквално беше свободна- след напускането. Именно тогава започна директните захапвания на Митака, взе да го нарича подигравателно Господин Продуцента и т.н. до втръсване. Преди това каквото е правила, го е правила завоалирано, по интересен за публиката начин. И имаше правото да отправя някои намеци към Митака, че трябва да промени някои неща в системата си, които той така и не промени. И в последните години виждаме, че зациклянето му и нежеланието да си промени възгледите повлича още по-надолу компанията.

И все пак, след като загуби Камс заради подобно нещо явно поне за това си взе някакъв урок и взе да си цени други легенди, затова и се споразумяха с Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще бъде скандално Стела да отмени бана на Кондомчо и той да се завърне с яката баданарка! :3fdb8960598fa63e:

 

А ти кога ще се завърнеш с баданарката? Писна ми от добри вече.. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо трябва Преса да е на нов договор, за да има канал в тубата?

 

http://planeta.tv/news/view/Preslava-s-lichen-Youtube-kanal

До момента собствени канали в мрежата на “Пайнер“ в YouTube вече имат Глория, Ивана, Емилия, Емануела, Райна, Фики и мениджърът на трите канала с марката “Планета” – д-р Хари Янакиев (важно е да споменат, че и докторът има канал :3fdb8960598fa63e: ).

 

Скандау за 4-5 дни, без реклама, само с няколко поста в социалните мрежи и гостуване при Слави, са продали близо 2300 билета. А има още 5 месеца до концерта. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен, най-големите чалгарки ще имат свои канали в тубата, а такива като Магда и сие ще се подвизават в Планета Офищъл.

 

Подозирам, че идеята им е да промотират песните през различни канали, за да може да доминират от повече канали в Трендинг. Според мен, тия канали са си собственост на Пайнер. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой каза, че песента ще е чалга? По този кадър изглежда да е поредната поп песничка “експеримент”

https://www.instagram.com/p/Bphc5J8hkGA/?ut...d=1eafq0w5wa7d3

Да, ама това въобще не изглежда като кадър от клип. По-ското Реклама/Фотосесия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че другите Пайнерки не си качват новата продукция в каналите, а им вграждат клипчетата от този на Планета, изключението е само понякога, като качат аудио версия или ремикс на нещо, като случая с Десислава. А Преслава си качва клиповете наново, като Глория. Плюс това каналите на другите са си отбелязани с PlanetaOfficial в името, а на Преслава си е само Preslava. Странна работа, но щом в официалния сайт пишат за това значи абсурд да е напуснала, по-скоро друг договор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой каза, че песента ще е чалга? По този кадър изглежда да е поредната поп песничка “експеримент”

https://www.instagram.com/p/Bphc5J8hkGA/?ut...d=1eafq0w5wa7d3

Тая сега и от Яница ли почна да копира? Голям боклук. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че другите Пайнерки не си качват новата продукция в каналите, а им вграждат клипчетата от този на Планета, изключението е само понякога, като качат аудио версия или ремикс на нещо, като случая с Десислава. А Преслава си качва клиповете наново, като Глория. Плюс това каналите на другите са си отбелязани с PlanetaOfficial в името, а на Преслава си е само Preslava. Странна работа, но щом в официалния сайт пишат за това значи абсурд да е напуснала, по-скоро друг договор.

След 2 месеца прави 15 години в Пайнер, а при тях обикновено договорите са за 5 години, т.е. напълно е възможно да е по нов договор.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2 месеца прави 15 години в Пайнер, а при тях обикновено договорите са за 5 години, т.е. напълно е възможно да е по нов договор.

Всъщност Райна преподписа за още 10 през 2010.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 2 месеца прави 15 години в Пайнер, а при тях обикновено договорите са за 5 години, т.е. напълно е възможно да е по нов договор.

 

И аз точно това си помислих, идеално пасва.

 

Всъщност Райна преподписа за още 10 през 2010.

 

Пресли според мен не би се прецакала с 10, та да трябва да търпи толкова време ако някой път не й дадат Певица на годината като я е поискала. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

a8f6f4ed6ed434f5.jpg

136786205206ff99.jpg

808dfd1616d3ecff.jpg

67c679c4897281dc.jpg

 

Новото гадже на Кубрат Пулев... :1000 (30):

 

но ЕВАЛА на старото, че е готово да изтърпи подобно унижение само заради малко безплатен ПР , покрай мача му. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

a8f6f4ed6ed434f5.jpg

136786205206ff99.jpg

808dfd1616d3ecff.jpg

67c679c4897281dc.jpg

 

Новото гадже на Кубрат Пулев... :1000 (30):

 

но ЕВАЛА на старото, че е готово да изтърпи подобно унижение само заради малко безплатен ПР , покрай мача му. :1000 (19):

Галеновите винаги могат да ме изненадат колко ниско могат да паднат. :bx: Това че вашата е разпоретина не означава,че всички са

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...