Jump to content



Online: Глория - Любовта настоява


Препоръчани коментари


музика: Глория
текст: Глория и Мариета Ангелова
аранжимент: Калин Димитров
режисьор и сценарист: Ивайло Спасов
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Честно казано не ме впечатли . Съжалявам... Глория беше огромен фактор в поп фолка , но вече нещо не и се получава . Много ме е яд за което. Огромен изпълненил но абсурдно изгубила усет за песни. Дори и за баладите си. А какви имаше до преди години. Да не говорим за по бързите и песни които са просто дъно. Да стегне и разчупи малко . От големите три-Глория , Ивана и Камелия. Само последната държи фронта последните една две години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен, браво, постарала се е много този път. А и това, че е авторска е повод за респект.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна Г Л О Р И Я :Vishenka_05:

 

Дано да стане хит на нивото на "Пясъчни кули", заслужава го!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това вече е истински диамант в короната й, толкова красива песен! Слушам я в метрото за първи път и вече имам буца в гърлото, пее за най-болезнената любов. Толкова да ми уцели любимата тема. И освен всичко има градация до самия край на песента, текстът е простичък, но ужасно на място, а изпиването е различно и определено класно. Браво на Глория! Няма нужда да се говори колко е красива за пореден път...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен. Преди години сигурно нямаше да ме впечатли, но при все, че тя от не знам колко години няма хубави песни, направо си е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен. Преди години сигурно нямаше да ме впечатли, но при все, че тя от не знам колко години няма хубави песни, направо си е супер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкошна е баладата. Вокалът е на преден план, прекрасно я е изпяла както винаги. Много е нежна. Харесвам такъв тип балади, "На неверен да съм вярна" също е такава.

Клипът е приятен, няма да е зле в някой от следващите пъти да вкарат и история.

Песента е много различна и като за нея, и въобще. Музикантска е.

 

И е тъпо да се твърди, че в последните Глория не е създала хубави песни. "Утре ще е по-добре", "Не лъжи на колене", "Прегърни ме", "Ако счупят всяка нота", "Обратно броене" какво са, Сеньоре, лоши песни ли? Ясно е, че критериите спрямо старите й песни са по-високи от нормалното, ама да не би пък другите да вадят само шедьоври? Всеки има по някоя и друга посредствена песен. Това, че песните на Глория в последно време не стават хитове, се дължи на много причини. И ако за песни като Нюнсите тя си има вина, то за гореспоменатите вината в кого е? Критикували сме я много и за текстове, за клипове и всичко, но този път, ако това не стане хит, попитай масите защо е така.

 

Пожелавам успех на песента и чакаме албума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова красива песен.... толкова много!!! Докосваща, галеща ухото мелодия и един страшно истински текст. Велика Глория!

Адмирации за целия проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен заслужава много по-силен клип, с история като Крепост, Присъда, Можеш ли да ме обичаш или Вярвам в лубовта...

А този по-добре да беше черно-бял отколко жълт. :D

Песента е силна и ми харесва. Такива песни искам от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И е тъпо да се твърди, че в последните Глория не е създала хубави песни. "Утре ще е по-добре", "Не лъжи на колене", "Прегърни ме", "Ако счупят всяка нота", "Обратно броене" какво са, Сеньоре, лоши песни ли? Ясно е, че критериите спрямо старите й песни са по-високи от нормалното, ама да не би пък другите да вадят само шедьоври? Всеки има по някоя и друга посредствена песен. Това, че песните на Глория в последно време не стават хитове, се дължи на много причини. И ако за песни като Нюнсите тя си има вина, то за гореспоменатите вината в кого е? Критикували сме я много и за текстове, за клипове и всичко, но този път, ако това не стане хит, попитай масите защо е така.

 

Пожелавам успех на песента и чакаме албума.

 

Не лъжи на колене е боза, Прегърни ме е на едно средно ниво, това за нивото на Глория си е като пълнеж на албум, макар и песента да е приятна. Другите са отпреди 2014. И кво излиза - за 4 години освен един концерт и една-две песни Глория нищо не е направила за масовата публика (концертите в читалища са си нишови). А тя бълва - тая година дори не знам колко песни има, 5? Не може да имаш такава дискография и да държиш такова посредствено ниво - не ти отива на реномето, на нищо. Като не й се занимава да представя слушаема музика, може просто да ни я спести.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лъжи на колене е боза, Прегърни ме е на едно средно ниво, това за нивото на Глория си е като пълнеж на албум, макар и песента да е приятна. Другите са отпреди 2014. И кво излиза - за 4 години освен един концерт и една-две песни Глория нищо не е направила за масовата публика (концертите в читалища са си нишови). А тя бълва - тая година дори не знам колко песни има, 5? Не може да имаш такава дискография и да държиш такова посредствено ниво - не ти отива на реномето, на нищо. Като не й се занимава да представя слушаема музика, може просто да ни я спести.

 

Това, че на теб не ти допадат не означава, че не са хубави или са посредствени. Глория нищо не трябва да прави за масовата публика - тя си има нейна.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, но клипът ще я дръпне назад. Също така ми идва прекалено много "ГЛОРИЯ" за пореден път, а си трябва разнообразие. Явно тя самата вече не търси популярност за песните си, а какъв войн беше на времето в този жанр. Повече очаквам от нея, за мен това не е истинската топ поп фолк певица!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...