Jump to content



Online: Камелия ft. Сашо Роман - Името ти


Препоръчани коментари

Да, споменах я. Споменах я, защото нямам спомен да си била критична към просташките текстове на същата мадам от последната петилетка. А тук за няколко клишета е голям.проблем. По-добре клиширани текстове от колкото просташки и селски - ала "Ще ти взема всичките пари" и "Кралете" - сладък мириз на мангизи :1000 (29):
Не са няколко - целият текст, за който толкова настояваш да уважаваме, е клише до клише! Но ти си ги харесваш такива, тя Кама и няма кой знае колко различни /с изключение на 5-6/. Иначе, можеш да си опресниш спомените, след като ти е толкова важно, защото за "Кралете" съм написала достатъчно негативни коментари, а и никога не съм я слушала след премиерата, което е показателно! Пък и никой не я е възхвалявал толкова Ванчината, колкото ти от два дни, тази нова бозичка, та чак ще ни задължаваш да уважаваме този, който е надраскал там няколко римички за момата от Чипровци, щото четял... Ама то вие и текста на "Престъпно е" се опитвахте да изкарате някаква безумна иновация по едно време, та ще се наложи да спра да се изненадвам! Нали вече сме уточнили, че слушате какво ви "пее" госпожица Вескова с ония си работи, не с ушите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро включване от Камелия, макар и малко късно.Прекрасно можеше да се възползва от дупката в последните месеци.

Топ аранжимент, прави цялата песен.Текста е страшно блудкав.

 

Разочарован съм от видеото обаче ..изглежда невероятно, но не мога да се съглася, че трябва във всяко видео да я шибат, нагъзват, помпят и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро включване от Камелия, макар и малко късно.Прекрасно можеше да се възползва от дупката в последните месеци.

Топ аранжимент, прави цялата песен.Текста е страшно блудкав.

 

Разочарован съм от видеото обаче ..изглежда невероятно, но не мога да се съглася, че трябва във всяко видео да я шибат, нагъзват, помпят и т.н.

 

 

Толкова са й възможностите на Камито. Друго няма с какво да блесне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм. Понеже песента е топ, видеото не било стока. Ся не е нещо невиждано като цяло, ама определено скоро не бяхме гледали нещо толкова смислено.

 

Гроздето нещо е кисело май ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за провокация не сте чували май? По-добре да я нагъзват и шибат, което пак е поднесено супер естетично и елегантно, без вулгарности, отколкото да си навира лампион или телевизор между краката и да вади течности от междукрачието си като вашите императрици. Що, вас не ви ли нагъзват или шибат? Или вие сте на някой отзад, пак същото? Кама ги закопа, нека се учат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Не бих си я пуснал втори път. Няква какофония ми е. И в комбинация с това ужасно пеене става неслушаемо.

 

И аз така мисля. Беше ми мъчение да я изслушам цялата.

Камелия е яка във видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за провокация не сте чували май? По-добре да я нагъзват и шибат, което пак е поднесено супер естетично и елегантно, без вулгарности, отколкото да си навира лампион или телевизор между краката и да вади течности от междукрачието си като вашите императрици. Що, вас не ви ли нагъзват или шибат? Или вие сте на някой отзад, пак същото? Кама ги закопа, нека се учат.

 

Видеото е твърде очевадна препратка към филмовата поредица 50 нюанса (кафяво), включително пича остро прилича на актьора от поредицата. Да, ако го беше пуснала май месец щеше да е по-актуално и разпознаваемо, ама точно тука ако не е в снимано в мазето на кокошарника или не са ходили да харчат държавни пари в арабски държави, няма да се оцени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е твърде очевадна препратка към филмовата поредица 50 нюанса (кафяво), включително пича остро прилича на актьора от поредицата. Да, ако го беше пуснала май месец щеше да е по-актуално и разпознаваемо, ама точно тука ако не е в снимано в мазето на кокошарника или не са ходили да харчат държавни пари в арабски държави, няма да се оцени.

 

Какви нюанси, какви глупости ... Ще кажеш, че преди да излезе най - простият филм на десетилетието, с невнушителната им елементарна актьорска игра, Камелия вече не е пръскала с топ секс изящни видеа като “Оргазъм”, “Оставяш петна” и т.н Единствено в “Неппвторим” може да се каже за някакви взаимствани идеи, но не и тук... По скоро към клипове на Лана дел Рей като монтаж и картина ме препраща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва с един по-добър текст щеше да е в топ 5 на годината като проект.

Като цяло обаче ще я слушам - супер е. Само текста ми е малко слаб. Тази мелодия заслужаваше нещо на ниво “Манастир”.

Кама е брутална.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви нюанси, какви глупости ... Ще кажеш, че преди да излезе най - простият филм на десетилетието, с невнушителната им елементарна актьорска игра, Камелия вече не е пръскала с топ секс изящни видеа като “Оргазъм”, “Оставяш петна” и т.н Единствено в “Неппвторим” може да се каже за някакви взаимствани идеи, но не и тук... По скоро към клипове на Лана дел Рей като монтаж и картина ме препраща!

 

Качествата на филма и сексуалността на видеографията на Кама нямат нищо общо с испирацията за настоящия клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До преди няколко месеца плюехме, че ни пробутват едно и също с години наред, а сега когато ни се предлага избор и различно от актуалното течение, го плюем и се радваме на провала му. До какво дъно стигат някой, за да изведат Шефката като хит на годината и то за песен, която дори не е на любимката им... Затова чалгата ще си пропада. Много кухи лейки в обществото са с модела на поведение на Кондома или на Стела, така че е нормално по принцип да ни заливат с гнусни проекти при такъв посредствен таргет...

 

Една песен извън матрицата на Пайнер иска поне един месец, за да успее да стигне до хората и да се наложи. Отдавна в попфолка няма хитове, които да се наложат за ден два, а и дори да не стане тотален хит, аз предпочитам да се издават парчета в тази насока. Едно, че по силни музики от гръцките няма, второ, че напомнят за най хубавите години на Фолка, когато подобни проекти се оценяваха.

 

Фокси, да кажеш нещо за Десовите и Пресовите сега. Когато има налице добър проект, никой от тези две групи фенове, не остават равнодушни. Не същото важи за триото Галенови Кондома - Фиклена - Стела. След провалите на Галенчи от последната година, наблюдаваме задоволството им от слабите премиери на топ имена като тези на Азис, Анелия и Камелия....

 

Сашо, трябваше да го ръгнеш онзи фейк и сега щеше да се пени колко и харесва. Няма да ти прости това, че я пренебрегна и атаките и ще стават все по гнусни и дразнещи.

 

 

 

Като допълнение искам да добавя, че проекта за мен няма слабо звено. Да, текста не е гениален, но по дяволите, това не ви е кръжок по поезия, а чалга индустрия и шоубизнес. Нека да погледнем текстовете на най големите мега хитове в бранша за последните 20 години и да потърсим общия знаменател, а той е текстовете, написани с прости думи, за да стигнат до масата. Единици са песните с много добри текстове, успели да се наложат като големи хитове, а още по малко тези останали във времето.

 

Музика и аранжимент - страхотни.

 

Видео - топ. Няма нужда да е нещо невиждано, за да е добро едно видео. А и е Попфолк. Необходима е доза провокация. Не го прави евтино като Пайнерките.

 

Изпълнение - тук наистина можеше да се постарае повече. И мастеринга можеше да е е една идея по добър, за да звучи Кама по приятно.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и аз това се чудя? Мелето нали ги разбира, да каже защо ;)

 

Според мен ще влезе до няколко часа.

 

Освен ако не са налични фалшиви гледания. :1000 (29): :1000 (29): С тия гледания ще влезе в топ 5 на трендинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали не е заради тая live премиера дето направиха. На мен не ми излиза и никъде в предложенията.. дори и от клиповете на абонаментите ми изчезна. Много странно. Меле, вкарай яснота :1000 (29):

 

На мен политиката на youtube винаги ми е била странна и неразбираема. Много смотан алгортъм. <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали не е заради тая live премиера дето направиха. На мен не ми излиза и никъде в предложенията.. дори и от клиповете на абонаментите ми изчезна. Много странно. Меле, вкарай яснота :1000 (29):

 

На мен политиката на youtube винаги ми е била странна и неразбираема. Много смотан алгортъм. <_>

 

Чак пък от Абонаменти да изчезне? Освен да си изтриеш канала, не мисля, че би го махнал.

 

На мен ми излиза като "предложена". В трендинг влизат след първия ден. Алгоритъмът събира данни през това време. Като цяло 1во място в трендинга носи около 100к. Ако Кама завърши деня със 75к, вероятно ще е в топ 5.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах нова песен от нея, да видя и чуя точно тази Камелия от периода на 2006-2007.... Успя и определено ме върна там, това и исках! Сетих се за песни и клипове като "Някой ден" - една от най-любимите ми песни, "Още те обичам", "За теб ще умра" и т.н. В такъв стил ми е самата песен и чух оригинала, който не ми е нищо особено. Тук Пашев доста се е постарал и нашата просто е класи по-добра от онази, а за текста - в стил Камелия си е, не виждам нищо лошо, то всичко е пято, все пак си пасва с мелодията, вокалите на Сашо Роман ми допадат и аз не го харесвам и се радвам, че няма повече участие. Предлага нещо интересно, което е било типично за нея през годините и добре, че го прави! По-добре така.... един проект в годината, но поднесен перфектно и както си трябва. А до това дали ще е хит, не знам, но забелязвам, че в последно време в жанра се предлагат песни които са с типично поп-фолк звучене, като последните песни на Азис, Яница, Емануела, в случая на Камелия и е интересно накъде ще тръгнат нещата... Ако повечето започнат да предлагат подобни неща, може и това отново да стане актуално и няма лошо! Според мен има шансове за хит, защо пък не и дано се оцени!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм. Понеже песента е топ, видеото не било стока. Ся не е нещо невиждано като цяло, ама определено скоро не бяхме гледали нещо толкова смислено.

 

Гроздето нещо е кисело май ...

 

Мдаааааааа, започнаха да се окопитват, след снощният шок, в който бяха изпаднали. Днес ще ни дрънкат за трафик, трейдинг, факинг, тракинг, бруталистинг, неможеладапейнинг, одъртейдинг, калпавтекстинг, защото трябва да се изпростейдинг, понеже от пайнейрнинг някои са озлобейдинг и са невидейдинг такова нещо. А истината е, че в последните 5-6 години от фирмичката пенсионейрнинг`1953 са видели само "Една жена", с подобен клип.

 

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдаааааааа, започнаха да се окопитват, след снощният шок, в който бяха изпаднали. Днес ще ни дрънкат за трафик, трейдинг, факинг, тракинг, бруталистинг, неможеладапейнинг, одъртейдинг, калпавтекстинг, защото трябва да се изпростейдинг, понеже от пайнейрнинг някои са озлобейдинг и са невидейдинг такова нещо. А истината е, че в последните 5-6 години от фирмичката пенсионейрнинг`1953 са видели само "Една жена", с подобен клип.

 

:1000 (19):

 

 

Айде не се увличай. Това дето Кама пусна не е никакъв връх. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо е бъгнат клипа. Коментирай..

Кое му е бъгнатото??

Още 4 часа, може и да удари 100к..

 

Странно ми е само, защо още не е в трендинга...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е бъгнатото??

 

 

Странно ми е само, защо още не е в трендинга...

 

Именно. Все още не е в трендинг. Не ми излиза никъде като предложение (youtube не го препоръчва никъде). Това ще се отрази върху гледаемостта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде не се увличай. Това дето Кама пусна не е никакъв връх. :whistling:

 

Не се увличам, просто виждам какво е направено и се радвам, че има почти пълна тишина в Рамания. След дълги месеци и години, на безпредметни спорове как с 2500 хонорар (по скалата на "десови"), се купува BMW 740d X Drive, за над 250 000 лева цена в сайта на BMW и броене на участия като ненормални от страна на определени индивиди тук ми се ще да ги чуя сега, като гледат "Името ти". Но виждам, че и те хитричко си мълчат, за да мине бурята, па тогава пак. Няма забележки - защото никой в чалгата не може да изглежда така. Няма ехидни коментари - защото всичко има дъх на модерно, скъпо и бохемско. Няма ирония относно видеореализацията - защото клипът на Пеги Зина изглежда правен в мазето на Пайнер, а на Кама в Холивуд и то без да се ходи до Маракеш, Дубай, Хавана, Марбеля, Сен Тропе или до Тенерифе със съдействието на "Минчо & Слави солей", а просто за един уикенд до Гърция.... без самолет. Въобще, виждаме всичко най-добро от онази Камелия, която караше всички да се ококорят като пусне нещо в периода 2006-2010 и това има значение.

 

 

Именно. Все още не е в трендинг. Не ми излиза никъде като предложение (youtube не го препоръчва никъде). Това ще се отрази върху гледаемостта...

 

И на мен не ми излиза. Да, ще се отрази върху гледаемостта. И какво от това? В последните 7-8 години видяхме, че това не и пречи на кариерата. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно. Все още не е в трендинг. Не ми излиза никъде като предложение (youtube не го препоръчва никъде). Това ще се отрази върху гледаемостта...

Сега писах на един човек от екипа й, ще я информира.

Макар, че и тя ще го забележи. Мисля, че вече е наясно с нещатахв Ютуб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...